Klasyfikacja zespolowa Kristall-Cup 2009/10 * * * *

6-cio rundowe "GRAND PRIX" Województwa Lubuskiego
oraz
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego - ZAKOŃCZONE.

W Skwierzynie zakończone zostały zawody z cyklu "GRAND PRIX" województwa lubuskiego, a także V indywidualne mistrostwa województwa lubuskiego w biegach na orientację. Tak jak w latach poprzednich, również i w roku 2005 czołową rolę we wspomnianych mistrzostwach odegrali zawodnicy UKS "ENERGETYK" Dychów zdobywając 12 medali w tym: 6 złotych, 2 srebrne i 4 brązowe oraz V indywidualnych mistrzostwach 11 medali w tym: 4 złote, 4 srebrne i 3 brązowe medale.
W "GRAND PRIX", które przeprowadzono w Pełczycach, Skwierzynie, Międzyrzeczu i Dychowie medale zdobyli:
w kat.M-14 Bartłomiej Walczak

W V indywidualnych mistrzostwach województwa lubuskiego medale dla UKS "ENERGETYK" zdobyli:
Złote - Katarzyna Sergiel, Dorota Kołodziejczak, Jerzy Deptuła, Jerzy Ostojski
Srebrne - Patrycja Siuda, Żaneta Flisak, Marta Jakubczak, Tomasz Kijek
Brązowe - Edyta Chodukiewicz, Adrianna Deptuła, Jacek Dymarczyk

Jeżeli chodzi o klasyfikację zespołową - to łącznie za punkty zdobyte przez dzieci, młodzików, juniorów, seniorów i weteranów miejsca kształtują się następująco: