Zdjęcia


Relacja z zawodów PLZBnO (06-10-2012) - Kołatka k/Dychowa






2012

(06-10-2012) Puchar LZBnO Kołatka k/Dychowa - Kołatka

2011

2010

(29-08-2010) Staffel-Cup (4.Lauf) - Neuenhagen - zdjęcia

(24-07-2010) Zakończenie OOM 2010 w BnO - Kołatka

(24-07-2010) Bieg sztafetowy - Kołatka

(23-07-2010) Bieg średniodystansowy - Bobrowice (Przychów)

(22-07-2010) Bieg klasyczny - Bobrowice (Barłogi)

(21-07-2010) Bieg sprinterski - Krosno Odrzańskie

(21-07-2010) Otwarcie OOM 2010 - Krosno Odrzańskie

(26-06-2010) Bad Freienwalde - Staffel-Cup 2010, Lauf 3

(11/13-06-2010) Gdańsk, Bąkowo - Mistrzostwa Polski (sprint, średni, sztafety)

(05-06-2010) Skwierzyna - 3 runda GPL

(24-04-2010) X Puchar Skwierzyny w długodystansowym BnO (superlong) Pniewo - Zdjęcia

(28-03-2010) Gielsdorf - Staffel-Cup 2010, Lauf 1

(13-02-2010) Buckow - 46. Berliner Winter-OL

(16-01-2010) 3. Lauf zum Kristall-Cup in Melchow (Zdjęcia ze strony IHW Alex 78) Zdjęcia

(05-01-2010) Okolice Krosna Odrzańskiego - MORSKO 2010 (Zima)

2009

(06-12-2009) Nikolaus-Ol (Zdjęcia ze strony IHW Alex 78) - zdjęcia

(15-11-2009) Alex-OL (zdjęcia ze strony IHW Alex 78) - * 1 * - * 2 * - * 3 *

(18-10-2009) Sadowne MP Weteranów - long - Zdjęcia

(10-10-2009) Skwierzyna-Popowo Indywidualne Mistrzostwa Lubuskiego - klasyk - Zdjęcia

(20-09-2009) Sobótka Zachodnia - Puchar Ślęży - Zdjęcia

(05-09-2009) Strychy 4 runda GPL - Zdjęcia

(21/25-07-2009) Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Zdjęcia
(22/25-07-2009) Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (zdjęcia ze strony organizatora)- Ceremonia otwarcia i sprint - klasyk - średni

(11-07-2009) Grabendorf - Sprint + TriO (pływanie na orientację) - Zdjęcia

(14-06-2009) Joachimsthal - LM Lang Berlin 2009 - Zdjęcia

(07-06-2009) Berlin - Sprint - Zdjęcia

(06-06-2009) Dychów - 3 runda GPL - Zdjęcia - * Zdjęcia *

(16-05-2009) Skwierzyna - Indywidualne Mistrzostwa średni i sprint Zdjęcia

(08/10-05-2009) KMP 1 runda Zawiercie, Pilica Zdjęcia

(18-04-2009) - Grand Prix woj. lubuskiego - 1 runda (JW 5700) Międzyrzecz - Zdjęcia

(28-03-2009) - LM Mitel/Ernst-Zinna-OL Serwest - Zdjęcia

(21-03-2009) - 31. Fruhlings-OL Potsdam Zdjęcia - zdjęcia organizatora

(15-03-2009) - LM Ultralang Senzig Zdjęcia

(14-02-2009) - 45. Berliner Winter-OL Zdjęcia

(31-01-2009) - 33. Schneeflocke-OL (NOR-Lauf) Caputh - Zdjęcia

(18-01-2009) - 3. Lauf zum Kristall-Cup in Blankenfelde - Zdjęcia 1 - Zdjęcia 2

2008

07-12-2008 (Nikolaus-OL) Niederlehme - (Zdjęcia IHW Alex 78)

01-11-2008 (Nebel Cup /Nacht) i Tag - Neuenhagen

01-11-2008 (Elch-Pokal) Radel-Lehnin

18-10-2008 Mistrzostwa Woj. Lubuskie - klasyk Wiejce

04-10-2008 Mistrzostwa UKS - sprint - krótki Wędrzyn/Sulęcin

27-09-2008 6 runda GPL Goraj

20-09-2008 Langdistanz Biesenthal

06-09-2008 5 runda GPL Połupin

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2008 - Toruń 2008

21/22-06-2008 LM Sprint - Mittel OL Berlin 2008 Münchehofe - Berlin-Marzahn

06/08-06-2008 MP Wrocław - Sobótka

31-05-2008 4 runda GPL Nietoperek

17-05-2008 3 runda GPL Spalona Leśniczówka

09/11-05-2008 Gdynia KMP 1 runda (Dąbrowa)

26-04-2008 Bronków cz.2 2 runda GPL

26-04-2008 Bronków 2 runda GPL

19-04-2008 Pełczyce 1 runda GPL

Zdjęcia z 28. MP long - Lipno 06-04-2008 (zdjęcia ze strony "www.silne-studio.pl")

16-03-2008 Bad Freienwalde Isohypsen-OL 2008 (pozostałe zdjecia na stronie organizatora) - cz.2

23-02-2008 Melchow Kristall - OL 2008 (zdjecia ze strony organizatora bez naszego udziału)

26-01-2008 Potsdam 32. Schneeflocke - OL (pozostałe zdjecia na stronie organizatora)

2007

24-11-2007 Potsdam 33. Teufelssee-OL

11-11-2007 Storkow ALEX - OL

20-10-2007 Strychy Indywidualne Mistrzostwa Lubuskiego

06-10-2007 Świętoszów 6 runda GPL + MMM

15-09-2007 Dychów-Brzózka 5 runda GPL

08-09-2007 Sacrow-Potsdam 33 Werner-Seelenbinder - OL

12-05-2007 Berlin-Buch Sprint Berlin-Buch

28-04-2007 Pszczelnik IV Mistrzostwa Pomorza Zachodniego

2006

24-06-2006 Mistrzostwa woj.lubuskiego średniodystansowy i sprint

03-06-2006 Goraj - Bieg indywidualny

14-05-2006 Wędrzyn - Bieg sztafetowy

13-05-2006 Wędrzyn - Bieg indywidualny

06-05-2006 Barlinek

09-04-2006 Świętoszów

01-04-2006 Woszczyce

26-03-2006 Storkow

25-03-2006 Popowo


2005

Nebel Cup 2005 Gräbendorf

Wandlitz