Wyniki


Wyniki z zawodów



2017


(31.03.2017) Zawody Labirynt BnO - Dychów 2017 (2 runda) - wyniki

(24.02.2017) Zawody BnO Micro-sprint - Dychów 2017 (1 runda) - wyniki

2016


(17.12.2016) Zawody Mikołajkowe - Dychów 2016 - Wyniki - miedzyczasy

(11.12.2016) Biesenthal - Nikolaus-OL 2016 - Wyniki - Miedzyczasy

(19.11.2016) Neuseddin - 42. Teufelssee-OL (NOR-Lauf) - Wyniki - Miedzyczasy - Mapa

(12-13.11.2016) Grabendorf - Nebel Cup 2016 - Wyniki - Nacht - Wyniki - Tag - Mapa

(29.10.2016) Goraj - XVI Indywidualne Mistrzostwa woj. Lubuskiego w BnO - Wyniki - miedzyczasy

(22-23.10.2016) Miedzywojewodzie Mistrzostwa Mlodzikow - Boleslawiec.Wilczy Las, Iwiny - Komunikat

(22.10.2016) V Puchar LZBnO 9 runda (Lubniewice) - Wyniki - miedzyczasy

(14-16.10.2016) Bukowa Cup III (Szczecin) - Wyniki

(08.10.2016) V Puchar LZBnO 8 runda (Nowy Raduszec-Brzózka) - Wyniki - Miedzyczasy

(01-02.10.2016)MP i MPM (nocne,sredni) Zielona Góra - Wyniki /noc/ - Wyniki /sredni/

(25.09.2016) OL in der Schorfheide (Groß Schönebeck) - Wyniki - Międzyczasy - Mapa

(10.09.2016) V Puchar LZBnO 7 runda (Skwierzyna) - Wyniki

(04.09.2016) 5. Löcknitz-OL (NOR) (Omanager) in Fangschleuse - Wyniki - Mapa

(02.07.2016) Dubrow-OL (NOR) Frauensee - Wyniki

(26.06.2016) Waldsportplatz Groß Schönebeck (BBM) Mittel) - Wyniki - Międzyczasy

(19.06.2016) Langer Tag der Stadtnatur - Komunikat

(18.06.2016) V Puchar LZBnO 6 runda (Sulechów - Obłotne) - Wyniki - Wyniki trasy - Międzyczasy

(11.06.2016) V Puchar LZBnO 5 runda (Nowy Raduszec - Strumienno) - Wyniki - Wyniki trasy - Międzyczasy

(07.05.2016) V Puchar LZBnO 4 runda (Olejnica) - Wyniki międzyczasy

(23.04.2016) V Puchar LZBnO 3 runda (Skwierzyna) - Wyniki - międzyczasy kat. - międzyczasy trasy

(17.04.2016) Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters w Długodystansowym Biegu na Orientację - (Suwałki) - Komunikat - Komunikat nr 2

(09.04.2016) V Puchar LZBnO 2 runda (Międzyrzecz) - Wyniki - międzyczasy

(20.03.2016) V Puchar LZBnO 1 runda - Puchar Wiosny (Mochy) - Wyniki - międzyczasy

(13.03.2016) 13.03 36. Frühlings-OL (NOR) in Potsdam - wyniki - międzyczasy - mapa

(27.02.2016) Märkischer Kiefern-OL (NOR) in Wilhelmshorst - Wyniki - międzyczasy kat. - międzyczasy trasy

(14.02.2016) Alex-OL - Wyniki - międzyczasy 3 etap - klasyfikacja zespołowa - mapa

(30.01.2016) Snieżne Konwalie (Bobrowice) - Wyniki

(10.01.2016) Kristall-OL 2016 - Wyniki - Międzyczasy

2015


(06.12.2015) Nikolaus-OL - wyniki - międzyczasy

(21.11.2015) Teufelssee-OL in Potsdam (NOR) - Wyniki - Międzyczasy - Mapa

(07/08.11.2015) BBM Nacht (Nebel-Cup) Miersdorf (Tag) Niederlehme - Wyniki (noc) - międzyczasy (noc) - mapa - Wyniki (dzień) - międzyczasy (dzień) - mapa

(24.10.2015) Radowice k/Sulechowa - IV Puchar woj.Lubuskiego 7 runda - Wyniki kat. - wyniki trasy - międzyczasy

(17.10.2015) Mistrzostwa Polski Masters (Wrocław - Lesnica) - nocne - Wyniki - międzyczasy

(17.10.2015) XV Indywidualne Mistrzostwa woj. lubuskiego w BnO (Skwierzyna) - Wyniki - Międzyczasy

(10.10.2015) Nowy Raduszec - IV Puchar woj.Lubuskiego 6 runda - Wyniki - Międzyczasy

(19/20.09.2015) Mistrzostwa Polski Masters (Jakuszyce - Jelenia Góra) - klasyk, sztafety - Wyniki klasyk - klasyk międzyczasy - wyniki sztafeta

(06.09.2015) 4. Löcknitz-OL (Fangschleuse) - Wyniki - międzyczasy wg.tras

(05.09.2015) Międzyrzecz - IV Puchar woj.Lubuskiego 5 runda - Wyniki - międzyczasy

(21/23-08-2015) GPPomorza (Gdańsk) - Wyniki

(27.07-01.08.2015) Croatia Open 2015 Delnice - Wyniki (7m/14)

(04-07-2015) BBM Mittel in Wilhelmshorst - Wyniki

(28-06-2015) Lopten (Schenkenländchen-OL 2015 NOR) - Wyniki - Międzyczasy

(27-06-2015) GroB Koris - Tri-O-lon - Wyniki

(20-06-2015) Skwierzyna - IV Puchar woj.Lubuskiego 4 runda - Wyniki - Międzyczasy

(07-06-2015) Schmachtenhagen (Sprint) - Wyniki E-1,E-2 - Mapa E-1 - E-2

(06-06-2015) Schmachtenhagen (Mittel-OL NOR) - Wyniki - Mapa

(30/31-05-2015) Mistrzostwa Polski Masters (Sprint - sredni) - Wyniki sprint - Mapa - Wyniki sredni - Mapa

(16-05-2015) Dychów - IV Puchar woj.Lubuskiego 3 runda - Wyniki - Wyniki wg tras - Międzyczasy- Wyniki wg tras

(25-04-2015) Skwierzyna - IV Puchar woj.Lubuskiego 2 runda - Wyniki - międzyczasy

(18-04-2015) Wędrzyn - IV Puchar woj.Lubuskiego 1 runda - Wyniki - Międzyczasy

(12-04-2015) Sztutowo - Mistrzostwa Polski Masters (długodystansowe) - wyniki - międzyczasy

(21-03-2015) OL am Mühlenfließ - Wyniki - międzyczasy

(07/08-03-2015) Mannschaft - Ernst-Zina-OL - Storkow - wyniki - międzyczasy

(14-02-2015) 38. Schneeflocke-OL - wyniki - międzyczasy - mapa

(11-01-2015) Kristall-Cup 2014/2015 3.L - Melchow - wyniki - międzyczasy - mapa

2014

(07-12-2014) Nikolaus-OL 2.L - wyniki - międzyczasy - mapa

(22-11-2014) Teufelssee-OL (NOR) in Groß Glienicke - wyniki - międzyczasy - mapa

(15-11-2014) Kristall-Cup 2014/2015 1.L - wyniki - międzyczasy - mapa

(08-09.11.2014) Nebel Cup - wyniki - noc - międzyczasy noc - mapa noc - wyniki - dzień - międzyczasy dzień - mapa dzień

(18-10-2014) XIV Indywidualne Mistrzostwa Woj. Lubuskiego (Skwierzyna) - wyniki - międzyczasy

(12-10-2014) III Puchar LZBnO 6 runda Dychów - Kołatka - wyniki - międzyczasy wg. kat - międzyczasy wg. tras

(27-09-2014) BBM Lang Sportanlage Kablow-Ziegelei - wyniki - międzyczasy

(06-09-2014) III Puchar LZBnO 5 runda Wędrzyn - wyniki - międzyczasy

(30-08-2014) 7. Otto-Spahn OL (NOR - Potsdam) - Wyniki - międzyczasy - mapa

(05/10.08.2014) II Trofeo Internacional Diputacion de Palencia - wyniki

(06-07-2014) BBM Mittel (Oranienburg) - Wyniki - międzyczasy

(22-06-2014) III Puchar LZBnO 4 runda (Skwierzyna)- Wyniki - międzyczasy

(21-06-2014) BBM Staffel-OL 2014 (Pätz) - Wyniki

(10-05-2014) III Puchar LZBnO 3 runda Dychów - Wyniki wg tras - Wyniki wg kat - międzyczasy wg kat

(01-05-2014) Spitzheide-OL 2014 (NOR) - (Strausberg) - Wyniki - międzyczasy - mapa

(26-04-2014) III Puchar LZBnO 2 runda (Skwierzyna) - Wyniki

(06-04-2014) BBM - Sprint (Berlin) - Wyniki - m 1 - m 2 - mapa e-1 - mapa e-2

(05-04-2014) III Puchar LZBnO 1 runda (Międzyrzecz) - Wyniki - międzyczasy

(22-03-2014) Eggersdorfer OL - wyniki - międzyczasy - Mapa

(16-03-2014) Massenstart - Wyniki - międzyczasy

(08-03-2014) BBM Ultralang 2014 - (Michendorf) - Wyniki - międzyczasy - mapa

(01-02-2014) Rajd Snieżne Konwalie (Zielona Góra) - Wyniki

(18-01-2014) Kristall-Cup 2013/14 - (3.Lauf) - wyniki - międzyczasy

2013
(08-12-2013) Nikolaus-OL 2013/Kristall-Cup 2013/14 - (2.Lauf) - wyniki - międzyczasy

(23-11-2013) 39. Teufelssee-OL (NOR-Lauf) Wyniki - międzyczasy

(09/10-11-2013) Nebel-Cup 2013 - Wyniki (Nacht-OL) - Międzyczasy (Nacht-OL) - Wyniki (Tag-OL) - Międzyczasy (Tag-OL)

(02-11-2013) Alex-OL 2013 /Kristall-Cup 2013/14 - (1.Lauf) - Komunikat - Wyniki - międzyczasy

(19-10-2013) XII Ind. Mistrzostwa woj.lubuskiego - II Puchar LZBnO 6 runda - Skwierzyna
- Wyniki - Międzyczasy -

(28-09-2013) BTSC-OL bei Wandlitz - Wyniki - międzyczasy

(21-09-2013) II Puchar LZBnO 5 runda (Kołatka) - Wyniki - międzyczasy

(15-09-2013) BBM Lang - Wyniki - międzyczasy

(07-09-2013) II Puchar LZBnO 4 runda (Międzyrzecz) - Wyniki - międzyczasy

(16/20-08-2013) Hungaria Cup (Veszprem) - Wyniki

(24-08-2013) O.-Spahn-OL bei Ferch (NOR) - Wyniki

(22-06-2013) Wiejce - II Puchar LZBnO 3 runda - wyniki - międzyczasy

(16-06-2013) Dubrow-OL 2013 - Grabendorf - wyniki - międzyczasy - mapa - Zdjęcia

(25-05-2013) Frühlings-OL bei Potsdam (NOR) - Wyniki - Międzyczasy - Mapa

(11-05-2013) Trzebiszewo - II Puchar LZBnO 2 runda - wyniki - międzyczasy

(20-04-2013) Bronków - II Puchar LZBnO 1 runda - Wyniki - międzyczasy

(5/7-04-2013) Puchar Borów Dolnośląskich - Żary/Łaz - Wyniki

(10-03-2013) Ernst-Zina-OL (3.NOR) - Wyniki - międzyczasy - mapa

(17-02-2013) 49. Berliner Winter-OL (2.NOR) - Wyniki - międzyczasy

(02-02-2013) 37. Schneeflocke-OL (1.NOR) bei Caputh - wyniki - międzyczasy

(13-01-2013) Kristall-Cup 2012/13 FINAŁ (15827 Blankenfelde) - wyniki - międzyczasy - wyniki razem - mapa

2012
(09-12-2012) Kristall-Cup 2012/13 - Nikolaus-OL (Konigs Wusterhausen - Senzing) - Wyniki - międzyczasy

(11-11-2012) Nebel-Cup (Tag) (Neuenhagen) - Wyniki - międzyczasy - Mapa

(04-11-2012) Alex-Ol 2012 (Kristall-Cup 2012/13 - Konigs Wusterhausen) - wyniki - międzyczasy - Mapa

(20-10-2012) Puchar LZBnO (6 runda)(Wędrzyn) - wyniki - międzyczasy

(06-10-2012) XII Indywidualne Mistrzostwa Woj.Lubuskiego w biegu klasycznym (Strychy) - Wyniki - międzyczasy

(29-09-2012) Ogólnopolskie Rekreacyjne Zawody Energetyków w BnO - wyniki

(29-09-2012) Puchar LZBnO (5 runda)(Dychów - Kołatka) - wyniki - międzyczasy - zdjęcia

(15-09-2012) Puchar LZBnO (4 runda)(Skwierzyna - Goraj) - wyniki - międzyczasy

(08-09-2012) Grand mit Vieren 2012 (Friedersdorf) - Komunikat - wyniki - Mapy - E-1 - E-2 - E-3 - E-4 -

(26-08-2012) Siemensstadt-OL (NOR) - wyniki - międzyczasy

(17-19-08-2012) Grand Prix Polonia 2012 - Jelenia Góra - wyniki

(19-08-2012) 1. Löcknitz-Orientierungslauf - wyniki

(23-06-2012) Puchar LZBnO (3 runda)(Międzyrzecz) - Wyniki

(02-06-2012) Mistrzostwa Polski - middle (Czerwonak) - wyniki - międzyczasy

(01-06-2012) Mistrzostwa Polski - sprint (Poznań - Malta) - wyniki - międzyczasy

(13-05-2012) OL-Mittel (Oranienburg) - Wyniki - międzyczasy - mapa

(05-05-2012) Puchar LZBnO 2 runda (Przychów) - Mapa - wyniki - międzyczasy

(14-04-2012) Puchar LZBnO 1 runda (Lubniewice) - Wyniki - międzyczasy - mapa

(24-03-2012) 34. Frühlings-OL(NOR) (Ferch) - Wyniki - międzyczasy

(11-03-2012) BBM Ultralang 2012 (Joachimsthal) - wyniki - międzyczasy

(21-01-2012) 36. Schneeflocke-OL(NOR)(Michendorf) - Wyniki

(15-01-2012) Kristall-Cup (Melchow) - Wyniki

2011

(04-12-2011) Kristall-Cup 2011/12 2. Lauf

(26-11-2011) 37. Teufelssee-OL

(20-11-2011) Kristall-Cup 2011/12 1. Lauf

(12-11-2011) XII Indywiduyalne Mistrzostwa Skwierzyny - Zakończenie Sezonu - 2011

(06-11-2011) Nebel-Cup (Tag)

(23-10-2011) Mistrzostwa Polski Długi dystans

(15-10-2011) XI Indywidualne Mistrzostwa woj. lubuskiego
bieg klasyczny

(08-10-2011) GPL 5 runda - Wyniki - międzyczasy

(10-09-2011) GPL 4 runda - Wyniki - Międzyczasy

(03-09-2011) 4. O.-Spahn-OL(NOR) - Wyniki - międzyczasy

(14-05-2011) wyniki

(07-05-2011) wyniki

(09-04-2011)

(03-04-2011) Superlong - Strychy - wyniki

(02-04-2011) Berlin-Brandenburg-Meisterschaft (sonst Frühlings-OL) - Potsdam - Wyniki - międzyczasy

(26-03-2011) Ernst-Zinna-OL - Serwest - Wyniki - międzyczasy

(12-02-2011) Kristall-Cup 2010/2011 - Wyniki - międzyczasy

(22-01-2011) 35. Schneeflocke-OL Potsdam - wyniki - międzyczasy

(08-01-2011) 47. Berliner Winter-OL (15377 Buckow) - wyniki - międzyczasy

2010

(27-11-2010) 36. Teufelssee-OL (Potsdam) - Wyniki - międzyczasy

(13-11-2010) Alex-OL / LM Sprint 2010 - Wyniki - międzyczasy

(07-11-2010) 20 Nebel-Cup Tag - Dubrow - wyniki - międzyczasy

(17-10-2010) MP Long - Sulejów - wyniki - międzyczasy

(02-10-2010) 6 (5) runda GPL (mapa: Bobrowice-Barłogi) - Wynik

(26-09-2010) LM-Ultrang - Tiefensee - Wyniki - międzyczasy

(12-09-2010) PSV-OL (NOR_Lang) - Rauen wyniki - międzyczasy

(11-09-2010) 5 runda GPL (VIII Mistrzostwa Pomorza Zachodniego) - Barlinek - Wyniki - Międzyczasy - trasy + przebiegi

(05-09-2010) LM Lang OL 2010 Berlin-Brandenburg (Lehnin) - Wyniki - międzyczasy

(04-09-2010) 4 runda GPL - Nietoperek - Wyniki

(29-08-2010) Staffel-Cup 2010 4. Lauf - Neuenhagen - Wyniki - międzyczasy

(28-08-2010) Ferch - 3. Otto-Spahn-OL Wyniki - międzyczasy

(26-06-2010) Bad Freienwalde - Staffel-Cup 2010 3 Lauf - Wyniki - międzyczasy

(12-06-2010) MP Gdańsk - sztafety Wyniki

(12-06-2010) MP Gdańsk - średniodystansowy Wyniki

(11-06-2010) MP Gdańsk - sprint Wyniki

(05-06-2010) Skwierzyna 3 runda GPL - Wyniki

(24-04-2010) X Puchar Skwierzyny w długodystansowym BnO (superlong) Pniewo - Wyniki

(28-03-2010) Staffel-Cup 2010 Lauf 1 - Wyniki

(27-03-2010) 32. Fruhlings-OL Caputh Wyniki - międzyczasy

(14-03-2010) LM Mittel 2010 (Berlin-Brandenburger Meisterschaften im Mitteldistanz-OL) (Friedersdorf (Heidesee) Wyniki - międzyczasy

(13-02-2010) 45. Berliner Winter-OL Buckow (Krugberg) Wyniki - międzyczasy - ***

(30-01-2010) 34. Schneeflocke-OL Potsdam (Parforceheide) - wyniki - międzyczasy

(16-01-2010) 3. Lauf zum Kristall-Cup in Melchow - Wyniki

2009

(06-12-2009) Kristall-Cup 2009/2010 - Nikolaus Ol - Wyniki - międzyczasy - bieg 1 + 2

(28-11-2009) 35. Teufelssee-Ol - Wyniki - międzyczasy

(15-10-2009) Kristall-Cup 2009/2010 - Alex-OL - Wyniki - międzyczasy

(14-10-2009) Zakończenie sezonu - scorelauf - Wyniki - Skwierzyna

(08-11-2009) Nebel-Cup Tag Strausberg-Postbruch - wyniki - międzyczasy

(18-10-2009) Mistrzostwa Polski Weteranów w długodystansowym BnO - wyniki - międzyczasy

(11-10-2009) Isohypsen-Ol - Krausnicker Berge - Wyniki - międzyczasy

(10-10-2009) Indywidualne Mistrzostwa woj. lubuskiego - klasyk - Popowo - Wyniki

(03-10-2009) Grand Prix woj. lubuskiego - 6 runda - Barlinek - Wyniki - międzyczasy

(27-09-2009) 11. Elchpokal-OL 2009 Wyniki - międzyczasy

(26-09-2009) 5 runda GPL - Wyniki - Kołatka

(05-09-2009) 4 runda GPL - Wyniki - Strychy

(22-08-2009) 2. Otto-Spahn-OL
wyniki - międzyczasy Ferch

(22/25-07-2009) Ogólnopolska Olimpada Młodzieży w Biegu na Orientację Nowy Sącz - Limanowa
Bieg sprinterski międzyczasy - wyniki
Bieg klasyczny międzyczasy - wyniki
Bieg średniodystansowy międzyczasy - wyniki
Bieg sztafetowy wyniki

(12-07-2009) - Sztafety (bieg zespołowy) - Grabendorf - Wyniki

(11-07-2009) - Sprint - Grabendorf - Wyniki

(14-06-2009) - Lm Lang Berlin - Joachimsthal - Wyniki - międzyczasy

(07-06-2009) - Berlin - Siemensstadt-Sprint OL - Wyniki

(06-06-2009) - 3 runda GPL Dychów - Wyniki

(08/10-05-2009) - 1 runda KMP Pilica - Zawiercie - sztafety - klasyk - sprint M - sprint K

(18-04-2009) - 1 runda GPL Międzyrzecz - Wyniki

(28-03-2009) - Puchar Skwierzyny w długodystansowym bno - Wyniki

(28-03-2009) - LM Mitel/Ernst-Zinna-Ol (Serwest) - Wyniki - Wyniki-międzyczasy

(21-03-2009) - 31. Fruhlings-OL (Potsdam) Wyniki - międzyczasy

(15-03-2009) - LM Ultralang (Senzig) Wyniki - międzyczasy

(14-02-2009) - 45. Berliner Winter-OL Wyniki

(31-01-2009) - 33. Schneeflocke-OL (NOR-Lauf) Caputh - Wyniki - międzyczasy

(18-01-2009) - 3. Lauf Kristall-Cup Wyniki - międzyczasy Blankenfelde

2008

Teufelssee-OL - 22-11-2008 Groß GlienickeWyniki - międzyczasy

Nebel Cup - Tag 2008 - 02-11-2008 Vogelsdorf (wyniki)

Nebel Cup - Nacht 2008 - 01-11-2008 Neuenhagen (wyniki)

10. Elch-Pokal-OL - 01-11-2008 Radel-Lehnin (wyniki)

VIII Indywidualne Mistrzostwa Woj. Lubuskiego - klasyk 18-10-2008 Wiejce (wyniki)

Wyniki 6 runda GPL i MMM - Klasyk - (międzyczasy) - Sprint - (międzyczasy) - Sztafety - (międzyczasy) Skwierzyna 27/28-09-2008

Wyniki z Berliner LM-Lang - 20-09-2008 Biesenthal ( międzyczasy )

Wyniki V runda GPL - 06-09-2008 Połupin

Wyniki z zawodów - 1. Otto-Spahn-OL - 23-08-2008 Ferch-Potsdam międzyczasy

Wyniki z zawodów - LM Mittel OL Berlin 2008 Berlin-Marzahn 22-06-2008 (Wyniki) ** międzyczasy

Wyniki z zawodów - LM Sprint OL Berlin 2008 Münchehofe 21-06-2008 (Wyniki) międzyczasy bieg 1; bieg 2

Wyniki z zawodów - XXXI MP w Sztafetowym BnO 07-06-2008 (Wyniki)

Wyniki z zawodów - IV MP w Średniodystansowym BnO 07-06-2008 (Wyniki ; międzyczasy)

Wyniki z zawodów - VIII MP w Sprinterskim BnO 06-06-2008 (
Wyniki ; międzyczasy)

Wyniki IV runda GPL - 31-05-2008 Międzyrzecz

Wyniki III runda GPL - 17-05-2008 Skwierzyna (Spalona Leśniczówka)

Wyniki z KMP Gdynia 09/11-05-2008 - Wyniki klasyk - Wyniki sprint - Wyniki sztafety

Wyniki II runda GPL - 26-04-2008 Bronków

Wyniki z zawodów - 1 runda GPL Pełczyce 19-04-2008 (Wyniki ; międzyczasy)

Wyniki z zawodów - 28. MP w Długodystansowym BnO 06-04-2008 (
Wyniki ; międzyczasy)

Wyniki z zawodów 29-03-2008
Strychy (Superlong)

Wyniki z 30. Frühlings-OL am 29.03.2008 Michendorf

Wyniki 44. Berliner WinterOL 2008 (międzyczasy) 16-02-2008 Rüdersdorf

Wyniki 44. Berliner WinterOL 2008 Rudersdorf 16-02-2008 Rüdersdorf

Wyniki 32. Schneeflocke-OL Potsdam 26-01-2008 Potsdam

2007

Wyniki z 33. Teufelsse - OL 24-11-2007 Potsdam

Wyniki z 33. Teufelsse - OL (międzyczasy) 24-11-2007 Potsdam

Wyniki z ALEX - OL (międzyczasy) 11-11-2007 Storkow

Wyniki z ALEX - OL 11-11-2007 Storkow

Wyniki Indywidualne Mistrzostwa Skwierzyny - bieg średniodystansowy 27-10-2007 Skwierzyna

Wyniki Indywidualne Mistrzostwa woj. lubuskiego 20-10-2007 Strychy

Wyniki bieg sztafetowy MMM 07-10-2007 Świętoszów

Wyniki bieg sprinterski MMM 06-10-2007 Świętoszów

Wyniki 6 runda GPL + MMM 06-10-2007 Świętoszów

Wyniki Mistrzostwa woj.lubuskiego w krótkodystansowym BnO 29-09-2007 Międzyrzecz

Wyniki Mistrzostwa woj.lubuskiego w sprinterskim BnO 29-09-2007 Międzyrzecz

Wyniki Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO 22-09-2007 Jelenia Góra

Wyniki Mistrzostwa Polski w średniodystansowym BnO 22-09-2007 Jelenia Góra - Jagniątkowo

Wyniki Mistrzostwa Polski w nocnym BnO 21-09-2007 Przesieka

Wyniki 5 runda GPL 15-09-2007 Dychów-Brzózka

33 Werner-Seelenbinder-OL (Sacrow-Potsdam) (08-09-2007)

Wyniki

Wyniki międzyczasy

LM Lang Berlin 2007 Joachimsthal (24-06-2007)

Wyniki

Wyniki międzyczasy

Wyniki 4 runda GPL23-06-2007 Bledzew

Wyniki 3 runda GPL02-06-2007 Międzyrzecz

Wyniki LM Sprint OL Berlin 200712-05-2007 Berlin-Buch

Wyniki 2 runda GP Lubuskie28-04-2007 Pszczelnik

Wyniki 1 runda GP Lubuskie
21-04-2007 Połupin

Wyniki Nebel Cup 2007 (Tag) 01.04.2007 (Gräbendorf)

Wyniki

Wyniki międzyczasy

Wyniki Isohypsen-OL 2007 31.03.2007 (Gräbendorf)

Wyniki

Wyniki międzyczasy

Wyniki 29. Frühlings-OL 17.03.2007 (Potsdam-Drewitz)

Wyniki

Wyniki międzyczasy

Wyniki 43. Berliner Winter-OL 2007 (Rüdersdorf ) 17-02-2007

Wyniki

Wyniki międzyczasy

2006

Georg-Büchner-OL 03-12-2006 (Joachimsthal) - bieg klasyczny

Wyniki międzyczasy

Wyniki

32. Teufelssee-OL 25-11-2006 (Michendorf) - bieg klasyczny

Wyniki międzyczasy

Wyniki

Wyniki analiza biegu

Alex-OL Neu Golm - bieg klasyczny

Wyniki międzyczasy

Wyniki

Nebel Cup 2006 Bad Freienwalde - bieg klasyczny

Wyniki międzyczasy

Wyniki

Mistrzostwa - bieg sprinterski 24.06.2006 Morsko

Wyniki

Mistrzostwa - bieg średniodystansowy 24.06.2006 Morsko

Wyniki

4 runda GP 03.06.2006 Goraj

Wyniki

3 runda GP i el. OOM 13/14.05.2006 Wędrzyn

Wyniki

2 runda GP 06.05.2006 Barlinek

Wyniki

Ernst-Zinna-OL 2006 30.04.2006 Prötzel

Wyniki

Isohypsen-OL 2006 29.04.2006 Bad Freienwalde

Wyniki

1 RUNDA GP LUBUSKIEGO 09.04.2006 ŚWIĘTOSZÓW

Wyniki

MP w Długodystansowym BnO - Woszczyce 01.04.2006

Wyniki

Zawody w Storkow Landesmeisterschaft Ultralang 26.03.2006

Wyniki

Otwarcie sezonu Popowo 25.03.2006

Wyniki

2005

Zawody w Wandlitz 6. WWOP - OL („Nordostdeutsche Regionalrangliste“) 13.11.2005

Bieg klasyczny

Zawody Nebel Cup 2005 w Gräbendorf 05/06.11.2005

Sprint - Nebel Cup 2005
Bieg nocny - Nebel Cup 2005
Bieg klasyczny - Nebel Cup 2005