Archiwum




Kalendarz BnO na 2013






**

TERMINARZ ZAWODÓW UKS ENERGETYK DYCHÓW W 2013 ROKU
DzieńNazwa zawodów RangaOrganizator Miejsce Uwagi
13.01Kristal-Cup 2012/2013SV IHW Alex 78 Berlin e.V.Blankenfeldewyniki
02.0237. Schneeflocke-OlNOROLV PotsdamCaputh
17.0249. Berliner Winter-OL (Mittel)NORESVBWyniki
10.03Ernst-Zinna-OLNORTSVBTiefensee
5-7.04Puchar Borów Dolnośląskich
20.04II Puchar LZBnO 1 rundaA RTZUKS Energetyk DychówKołatka
20.04Mistrzostwa Powiatu Krosno Odrzańskie
Mistrzostwa Gminy Bobrowice - runda wiosenna
ARTZUKS Energetyk DychówKołatka
11.05II Puchar LZBnO 2 rundaA RTZKOS Modrzew SkwierzynaSkwierzyna
25.0535. Fruhlings-OL (Mittel)NOROLVPMichendorf
08.06SprintBBMTOLFAltenhof
09.06Gunter-OLNORTOLFAltenhof
16.06Halber-OLNORKOLVLK LDS
22.06II Puchar LZBnO 3 rundaA RTZKOS Modrzew Skwierzyna
23.06MannschaftBBMPost DDGroB Kmehlen
18.082. Locknitz-OLNORKSCB
24.086. Otto-Spahn-OLNOROLVPFerch
31.08LM MittelBBMIHWBSchoneiche/Zossen
07.09II Puchar LZBnO 4 rundaA RTZJW MiędzyrzeczMiędzyrzecz
15.09LangBBMESVBKopenick
21.09II Puchar LZBnO 5 rundaA RTZUKS Energetyk DychówKołatka
21.09Mistrzostwa Powiatu Krosno Odrzańskie
Mistrzostwa Gminy Bobrowice - runda jesienna
ARTZUKS Energetyk DychówKołatka
21.09II Ogólnopolskie Rekreacyjne Zawody Energetyków w BnOUKS Energetyk DychówKołatka
05.10II Puchar LZBnO 6 rundaA RTZJW MiędzyrzeczLubniewice
13.10Długodystansowe Mistrzostwa PolskiOgrodzieniec
19.10XIII Ind.Mistrz.Woj.Lubuskiego
w biegu klasycznym
A RTZKOS Modrzew Skwierzyna
26.10Lang-OLNORSCS
02.11Kristall-Cup 2013/14 1.LaufIHWBB.-Spandau
09.11Nebel-Cup Nacht-OLBBMKOLVPrieros
10.11Nebel-Cup Tag-OLNORKOLVPriros
23.1139. Teufelssee-OLNOROLVPPotsdam
08.12Kristall-Cup 2013/14 2.LaufIHWB
*2014*
18.01Kristall-Cup 2013/14 3.LaufIHWB

Kalendarz BnO na 2012





**

TERMINARZ ZAWODÓW UKS ENERGETYK DYCHÓW W 2012 ROKU
DzieńNazwa zawodów RangaOrganizator Miejsce Uwagi
15.01Kristal-Cup 2011/2012SV IHW Alex 78 Berlin e.V.Melchowwyniki
21.0136. Schneeflocke-OlOLV PotsdamMichendorfwyniki
11.03BBM UltralangJoachimsthalwyniki
24.0334. Frühlings-OLOLV PotsdamFerchWyniki
14.04Puchar LZBnO 1 rundaA RTZJW MiędzyrzeczLubniewicewyniki
05.05Puchar LZBnO 2 rundaA RTZUKS Energetyk DychówPrzychówwyniki
13.05OL Mittel (NOR-Lauf)Berliner TSCOranienburgWyniki
1/2.06Mistrzostwa Polski -sprint, middleCTZWKS Grunwald PoznańPoznań, Czerwonakwyniki
23.06Puchar LZBnO 4 rundaA RTZJW Międzyrzeczwyniki
15.09Puchar LZBnO 3 rundaA RTZKOS Modrzew Skwierzyna
29.09Puchar LZBnO 5 rundaA RTZUKS Energetyk DychówKołatka
06.10XII IMwL - klasykA RTZKOS Modrzew Skwierzyna
20.10Puchar LZBnO 6 runda

Kalendarz BnO na 2011



TERMINARZ ZAWODÓW UKS ENERGETYK DYCHÓW W 2011 ROKU
DzieńNazwa zawodów RangaOrganizator Miejsce Uwagi
08.0147. Berlin Winter-OlESV Lok Berlin Schoneweide e.V.Buckow (Mark.Schweiz)wyniki
22.0135. Schneeflocke-OlOLV PotsdamPotsdamwyniki
12.02Kristall-Ol 2010/2011 3. LaufSV IHW Alex 78 Berlin e.V.Zernsdorf bei Konigs
Wusterhausen
wyniki
26.03Ernst-Zinna-OLTreptower SV 1949 e.V. Abt. OLSerwestwyniki
02.04Fruhlings-OLPotsdamWyniki
03.04XI Puchar Skwierzyny - Otwarcie sezonu
SUPERLONG
A RTZKOS Modrzew SkwierzynaStrychywyniki
09.04Berlin-Brandenburg-MeisterschaftBad Freienwaldewyniki
15-17.04Puchar Doliny BobruCTZUKS Tukan IwinyOsiecznica, Bolesławiecwyniki
07.05Grand Prix woj. lubuskiego 1 rundaA RTZUKS Sprint PełczycePszczelnikwyniki
14.05Grand Prix woj. lubuskiego 2 rundaA RTZUKS Energetyk DychówKołatkaWyniki
18.06Grand Prix woj. lubuskiego 3 rundaA RTZKOS SkwierzynaWyniki
19.06Dubrow-OLGrabendorfWyniki
10-16.076 DAYS OF AUSTRIAHSV OL Wiener NeustadtWiener NeustadtWyniki
12-14.08Grand Prix PoloniaCTZMKS Paulinum Jelenia GóraPodgórzyn
03.094. Otto-Spahn-OLWyniki
10.09Grand Prix woj. lubuskiego 4 rundaA RTZUKS Energetyk DychówPrzychówWyniki
08.10Grand Prix woj. lubuskiego 5 rundaA RTZMiędzyrzeczMiędzyrzeczWyniki
15.10XI Indywidualne Mistrzostwa woj. lubuskiego
bieg klasyczny
A RTZKOS Modrzew SkwierzynaPniewoWyniki
22-23.10Mistrzostwa Polski Długi dystansCTZUKS Tukan IwinyBolesławiecWyniki
05.11Nebel-Cup (Nacht-OL)PatzWyniki
06.11Nebel-CupPatzWyniki
12.11XII Indywiduyalne Mistrzostwa Skwierzyny
Zakończenie Sezonu - 2011
A RTZKOS Modrzew SkwierzynaWyniki
20.11Kristall-Cup 2011/12 1. LaufWyniki
26.1137. Teufelssee-OLWyniki
04.12Kristall-Cup 2011/12 2. LaufWyniki


Kalendarz BnO na 2010


UWAGA - * (plik PDF)


TERMINARZ ZAWODÓW UKS ENERGETYK DYCHÓW W 2010 ROKU
DzieńNazwa zawodów RangaOrganizator Miejsce Uwagi
16.01Kristall-Ol 2009/2010SV IHW Alex 78 Berlin e.V.MelchowWyniki
30.0134. Schneeflocke-OLLRLOLV PotsdamPotsdamWyniki
13.0246. Winter-OLLRLESV Lok Berlin-Schöneweide Buckow/Mark SchweizWyniki
14.03LM Mittel 2010LRLSV IHW Alex 78 Berlin e.V.FriedersdorfWyniki
27.0332. Fruhligs-OLLRLCaputWyniki
28.031. Lauf Staffel-Cup 2010**KOLVGielsdorfWyniki
17.04
18.04
Puchar Doliny Bobrów
Grand Prix woj. lubuskiego - 1 runda

PRZENIESIONE na 09-10.10.2010
CTZUKS Tukan IwinyBolesławiecKomunikat
24.04X Puchar Skwierzyny - Superlong
Otwarcie sezonu 2010
A RTZKOS SkwierzynaPniewoWyniki
08.05Grand Prix woj. lubuskiego 2 rundaA RTZUKS Energetyk DychówDychówWyniki
15.05Siemens – Sprint – OL,TOLFBerlinWyniki
29.051 etap eliminacji do OOMA RTZKS Artemis WrocławLasowice k/MiliczaWyniki
05.06Grand Prix woj. lubuskiego 3 rundaA RTZLZBnOSkwierzynaWyniki
11.06
12.06
13.06
Mistrzostwa Polski
sprint - średni - sztafety
CTZWKS Flota GdyniaGdańskWyniki
26.06LM Staffel Berlin-BrandenburgLMWyniki
20.07
21.07
22.07
23.07
24.07
Ogólnopolska Olimpiada MłodzieżyCTZUKS Energetyk DychówKrosno Odrzańskie
Bobrowice
Kołatka
Wyniki
28.083. Otto-Spahn-OLLRLOrientierungslaufverein Potsdam e.V.FerchWyniki
29.08Staffel-Cup Lauf 4KOLV15366 NeuenhagenWyniki
04.09Grand Prix woj. lubuskiego 4 rundaA RTZUKS Dowbor MiędzyrzeczMiędzyrzecz
(Nietoperek)
Wyniki
05.09LM Lang-OL Berlin-BrandenburgTOLF BerlinLehninWyniki
11.09Grand Prix woj. lubuskiego 5 rundaA RTZUKS Sprint PełczyceBarlinekWyniki
12.09NORIHW Alex 7815518 RauenWyniki
26.09LM LangLMTreptower SV 1949 e.V. BerlinTiefenseeWyniki
02.10Grand Prix woj. lubuskiego 6 rundaA RTZUKS Energetyk DychówBobrowiceWynik
09.10
10.10
Puchar Doliny BobrówCTZUKS Tukan IwinyBolesławiecWyniki
17.10Mistrzostwa Polski
superlong
CTZŁOZBnOSulejówWyniki
23.10X Indywidualne Mistrzostwa
woj. lubuskiego w biegu klasycznym
A RTZLZBnOWiejceWyniki
07.11Nebel-CupLRLPrierosWyniki
13.11Kristall-Cup 2010 1. Lauf "Alex-OL"LMIHW Alex 78 e.V.AKK-BirkenheideWyniki
14.11XI Indywidualne Mistrzostwa Skwierzyny
Zakończenie Sezonu 2010
A RTZKOS Modrzew SkwierzynaSkwierzyna-RakowoWyniki
27.1136. Teufelssee-OLLRLPotsdamWyniki
05.12Kristall-Cup 2. Lauf "Nikolaus-Ol"IHW Alex 78 e.V.RangsdorfWyniki


Kalendarz BnO na 2009


UWAGA - * (plik PDF)

TERMINARZ ZAWODÓW UKS ENERGETYK DYCHÓW W 2009 ROKU
DzieńNazwa zawodów RangaOrganizator Miejsce Uwagi
18.01Kristall-Ol 2009SV IHW Alex 78 Berlin e.V.BlankenfeldeWyniki
31.0133. Schneeflocke-OLNOROLVPCaputhWyniki
14.0245. Berliner Winter-OLNORESVBAltrudersdorf, "Waldlager"Wyniki
15.03UltralangIHWBSenzigWyniki
21.03Fruhlings-OLNOROLVPPotsdamWyniki
28.03Mittel (Ernst - Zinna - OL)TSVBServestWyniki
28.03Puchar Skwierzyny w długodystansowym bno
Otwarcie sezonu 2009
ARTZKS Modrzew SkwierzynaSkwierzynaWyniki
18.04Grand Prix woj. lubuskiego - 1 rundaARTZJW 5700MiędzyrzeczWyniki
26.04Grand Prix woj. lubuskiego - 2 rundaARTZUKS Gwiazdeczki ŚwiętoszówŚwiętoszówODWOŁANE
08.05
09.05
10.05
Klubowe Mistrzostwa Polski - 1 runda
Centralne eliminacje OOM
CTZMUKS GliwicePilicaWyniki
klasyk - sprint
16.05Indywidualne Mistrzostwa woj. lubuskiego
sprint - średnidystans
ARTZKS Modrzew SkwierzynaSkwierzynawyniki
06.06Grand Prix woj. lubuskiego - 3 runda
Mistrzostwa Powiatu Krosno Odrzańskie
Mistrzostwa Gminy Bobrowice
runda wiosenna
ARTZUKS Energetyk DychówDychówWyniki
14.06LM Berlin Lang-OLTOLFJoachimsthalWyniki
11.07Sprint-OlKOLVGrabendorfWyniki
12.07Bieg zespołowy (sztafety)KOLVGrabendorfWyniki
20-25.07Ogólnopolska Olimpiada MłodzieżyCTZMałopolski OZBnONowy Sącz - LimanowaWyniki
22.082. Otto-Spahn-OLNOROLVPFerchWyniki
05.09Grand Prix woj. lubuskiego - 4 rundaARTZKS Modrzew SkwierzynaStrychyWyniki
20.09Puchar ŚlężyARTZKS ArtemisSobótka ZachodniaWyniki
26.09Grand Prix woj. lubuskiego - 5 runda
Mistrzostwa Powiatu Krosno Odrzańskie
Mistrzostwa Gminy Bobrowice
runda jesienna
ARTZUKS Energetyk DychówKołatkaWyniki
27.09ElchpokalNORTOLFAhrensfeldeWyniki
03.10Grand Prix woj. lubuskiego - 6 rundaARTZUKS Sprint PełczyceBarlinekWyniki
10.10Mistrzostwa woj.lubuskiego - klasykARTZKS Modrzew SkwierzynaPniewoWyniki
10.10Berliner Herbst-OLNORTSVBMärkisch BuchholzWyniki
11.10Isohypsen-OLTSVBGroß WasserburgWyniki
17.10Mistrzostwa Polski w biegu długodystansowymCTZWKS Gwardia WarszawaSadowne WęgrowskieWyniki
07.11Nebel_Cup (Nacht-OL)KOLVEggersdorfWyniki
08.11Nebel-Cup (Tag-OL)NORKOLVStrausbergWyniki
14.11Indywidualne Mistrzostwa SkwierzynyARTZKS Modrzew SkwierzynaSkwierzynaWyniki
15.112. Kristal-Cup (Alex-OL)IHWBSophienstädtWyniki
28.1135. Teufelssee-OLNOROLVPPotsdamWyniki
06.122. Kristall-Cup (Nikolaus-OL)IHWBBiesenthalWyniki



2008

UWAGA - * (plik PDF)


TERMINARZ ZAWODÓW UKS ENERGETYK DYCHÓW W 2008 ROKU
DzieńNazwa zawodów RangaOrganizator Miejsce Uwagi
26.01Schneeflocke-OL (mapy kat.H-45 cz.1 i cz.2)NOROLVPPotsdam (Kieskutenberge)Wyniki
16.02Berliner Winter-OL (mapa kat.H-45)NORESVBRüdersdorf (Kranichberge)Wyniki
24.02Kristall-OLNORIHWBMelchow (Melchow)Wyniki
02.03LM Ultra-OrientierungslaufKOLVStrausberg-HegermühleWyniki
15.03Nacht-OLBDKKOLVBad FreienwaldeWyniki
16.03Isohypsen-OLKOLVBad FreienwaldeWyniki
29.03Fruhlings-OLNOROLVPMichendorfWyniki
29.03Puchar Skwierzyny - superlongARTZKS Modrzew SkwierzynaStrychyWyniki
06.04Mistrzostwa Polski - superlongCTZWOZBnOLipno k/LesznaWyniki
19.04I Runda GP LubuskiegoARTZUKS Sprint PełczyceKrzynki k/PełczycWyniki
26.04II Runda GP LubuskiegoARTZUKS Energetyk DychówBronkówWyniki
09/11.05Klubowe Mistrzostwa Polski
el. centralne do OOM
sprint, klasyk, sztafety
CTZWKS Flota GdyniaGdyniaWyniki
17.05III Runda GP LubuskiegoARTZKS Modrzew SkwierzynaSpalona LeśniczówkaWyniki
24/25.05Strefowe Eliminacje do OOMARTZAzymek ZdzieszowicePokrzywnaWyniki
1 - 2
31.05IV Runda GP LubuskiegoARTZUKS Dowbor MiędzyrzeczNietoperekWyniki
06/08.06Mistrzostwa Polski
sprint, średni, sztafety
CTZDolnośląski OZBnO, WKS ŚląskWrocław, SobótkaWyniki
21.06SprintLMTOLFMünchehofeWyniki
22.06MitteldistanzLMTOLFBerlin-MarzahnWyniki
08/12.07Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
mapy:*sprint*klasyk*średni*sztafeta
CTZKujawsko-Pomorski OZBnOToruńWyniki
sprint*klasyk*średni*sztafeta
23.08(34) Otto-Spahn-OLNOROLVP14548 Ferch (Schwielowsee)Wyniki
06.09V Runda GP LubuskiegoARTZUKS Energety DychówPołupinWyniki
12/14.09Klubowe Mistrzostwa Polski
sprint, średni, sztafety
CTZMKS Paulinum Jelenia GóraJelenia Góra
Jagniątków
Wyniki - sprint - średni
20.09LangdistanzLMIHWBBiesenthal (Strandbad Wukennsee)Wyniki
27.09VI Runda GP LubuskiegoARTZKS Modrzew SkwierzynaPrzytocznaWyniki
27/28.09MMMARTZKS Modrzew SkwierzynaSkwierzynaWyniki Klasyk - (międzyczasy) - Sprint - (międzyczasy)
04.10Mistrzostwa UKS-ów Woj. Lubuskiego
sprint, krótki
ARTZUKS Sulęta SulęcinSulęcin/WędrzynWyniki - sprint
krótkidystans
18.10Mistrzostwa UKS-ów Woj. Lubuskiego
klasyk
ARTZKS Modrzew SkwierzynaWiejceWyniki
01.11Elch-PokalNORTOLFLehnin-RadelWyniki
01.11Nebel-Cup (Nacht)LMKOLVNeuenhagenWyniki
02.11Nebel-Cup (Tag)NORKOLVVogelsdorfWyniki
16.11Alex-OLNORIHWBStorkowWyniki - (międzyczasy)
22.11Teufelssee-OLNOROLVPGroß GlienickeWyniki - międzyczasy
22.11IX Indywidualne Mistrzostwa Garnizonu i SkwierzynyBRTZKS Modrzew SkwierzynaSkwierzynaKomunikat
06.12AdventstundenpaarlaufLAKOLVB.-Kaulsdorf/N.
07.12Nikolaus-OL 2008SV IHW Alex 78 Berlin e.V.Sportplatz NiederlehmeKomunikat