PROJEKT

Terminarz BnO na 2018 LZBnO + CTZ + OL Berlin/Brandenburg




TERMINARZ ZAWODÓW UKS ENERGETYK DYCHÓW W 2018 ROKU (PROJEKT)
DzieńNazwa zawodów RangaOrganizator Miejsce Uwagi
06.01Kristall-Cup 2017/18 2.LaufIHWBLangewahl
27.01Kristall-Cup 2016/17 3.LaufIHWBKonigs Wusterhausen
24.023. Markischer Kiefern-OLWilhelmshorst
25.02Berliner Winter-OL 2018Alt Stahnsdorf
10.03Fruhlings-OL
08.04MP i MPM w długodystansowym bnoCTZLKS Nawojowa GóraNawojowa Góra
15.04BBM Staffel-OL
28.04VII Puchar Lubuskiego ? rundaA RTZKOS ModrzewSkwierzyna
05.05VII Puchar Lubuskiego ? rundaA RTZUKS ENERGETYKDychów
05.05Mistrzostwa Gminy BobrowiceA RTZUKS ENERGETYKDychów
12.05VII Puchar Lubuskiego ? rundaA RTZJW MiędzyrzeczMiędzyrzecz
13.05VII Puchar Lubuskiego ? rundaA RTZJW MiędzyrzeczŚwierczyna
19.05VII Puchar Lubuskiego ? rundaA RTZNKB Chyży Nowy TomyślBolewice
18-20.05KMP -sprint, klasyk, sztafety 3 zmCTZLZBnOLublin Otrocz
23.05CałaPolska biega z mapą
26.05VII Puchar LZBnO ? rundaA RTZKOS ModrzewSkwierzyna
01-03.06Puchar NajmłodszychCTZMUKS Junior OchędzynOchędzyn
09-10.06MP i MPW (sprint, sztafety sprinterskie)CTZKOS BnO SzczecinSzczecin
15-17.06Głuchołazy CupCTZHKS Azymut Mochy, CzesiGłuchołazy
17.06BBM Mannschafts-OLIHWBB.-Friedrichschshain
16-18.06Puchar NajmłodszychCTZUNTS WarszawaMiędzylesie
24.06VI Puchar LZBnO 6 rundaA RTZ5pa Sulechów
04-08.07XXXVII Puchar WaweluCTZWKS WawelOgrodzieniec
07.07Sommer-OL (4 laufe)
10-12.07GPPolonia 2018CTZMKS Paulinum Jelenia GóraJakuszyce, Piechowice
22.07Sommer-OL (4 laufe)
04.08Sommer-OL (4 laufe)
17-19.08XXIII Puchar BałtykuCTZUKS Siódemka Rumiann
19.08Sommer-OL (4 laufe)
24-26.08Grand Prix PomorzaCTZUKS Azymut 45 GdyniaPorzecze k.Strzebielina
26.086. Locknitz-OL
01.0910. Otto-Spahn-OL
07-09.09KMP 2 runda /sprint, nocny, sztafeta pokoleń/CTZUKS Azymut DębówRzeszów, Czudec
22.09DM Staffel-OLBT
22-23.09MP i MPM (klasyk, sztafety)CTZDOZOSŚwidnica
23.09DBK Mannschafts-OL
23.09BBM Lang-OL
06.10VII Puchar Lubuskiego ? rundaA RTZUKS ENERGETYKnn
06.10Mistrzostwa Gminy BobrowiceA RTZUKS ENERGETYKnn
06.10Ogólnopolskie Rekreacyjne Zawody Energetyków w BnOUKS Energetyk Dychównn
13-14.10MP i MPM (nocne, sredni)CTZAzymut 45 GdyniaGdańsk
19-21.10V Bukowa Cup 2018CTZKOS BnO SzczecinSzczecina
27.10XVIII Ind.Mistrzostwa Woj. Lubuskiego
w biegu klasycznym
A RTZKOS Modrzew Skwierzyna
10.11Nebel-Cup (Nacht)Kolv
11.11Nebel-Cup (Tag)Kolv
24.1144. Teufeisse-OLOLVP
09.12Nikolaus-OL 1.LaufIHWB

Terminarz BnO na 2017 LZBnO + CTZ + OL Berlin/Brandenburg




TERMINARZ ZAWODÓW UKS ENERGETYK DYCHÓW W 2017 ROKU
DzieńNazwa zawodów RangaOrganizator Miejsce Uwagi
08.01Kristall-Cup 2016/17 2.LaufIHWBBriesekrug
14.01
21.01
28.01
04.02
11.02
12.02Kristall-Cup 2016/17 3.LaufIHWBBlankenfelde
18.0239. Schneeflocke-OLNOROLVPn.n.
25.02
04.03
11.03VI Puchar LZBnO 1 runda Puchar PrzedwiośniaA RTZHKS Azymut Mochy
18.03Nacht-OLDBKESVBMelchow
19.03Winter-OLNORESVBMelchow
01.04MittelDBKKOLVMark.Buchholz
02.04UltralangBRLKOLVMark.Buchholz
08.04Rahmen-OL bei Polizei-MBTSCOranienburg
08.04MP i MPM w długodystansowym bnoCTZKS OKWzgórza Dylewski
09.04MittelNORBTSCOranienburg
15.04
22.04
29.04VI Puchar LZBnO 2 rundaA RTZKOS Modrzewnn
01.05
03.05
06.05VI Puchar LZBnO 3 rundaA RTZUKS ENERGETYKDychów
06.05Mistrzostwa Gminy BobrowiceA RTZUKS ENERGETYKDychów
13.05
20-21.05KMP -klasyk,sztafetyCTZUKS Azymut PabianiceRydzyny
24.05CałaPolska biega z mapą
27.05VI Puchar LZBnO 4 rundaA RTZJW Międzyrzecz
03.06Mistrzostwa Woj. Lubuskiego w sprincieA RTZKlub Biegacza "Piast" MiędzyrzeczMiędzyrzecz
03-04.06MP i MPW (sprint, sztafety sprinterskie)CTZKU UMCS LublinLublin
03.06Sprint-OLIHWBB.-Friedrichschshain
04.06City-RaceIHWBB.-Museumsinsel
05.06Lang-OLBRLIHWBB.-Tegel
10.06VI Puchar LZBnO 5 rundaA RTZKOS Skwierzyna
16-18.06Puchar NajmłodszychCTZUNTS WarszawaMiędzylesie
17.062. Kiefern-OL (Lang)NOROKMBMichendorf
18.06Sprint-OLBBMBT/LutzHasenheide
24.06VI Puchar LZBnO 6 rundaA RTZ5pa Sulechów
25.06MannschaftBBMBTSC
01.07
05-09.07XXXVI Puchar WaweluCTZWKS WawelOlkusz
25-27.07The World GamesCTZPZOSWrocław, Trzebnica
24-26.07O-GamesCTZDZOSWrocław, Trzebnica
29-31.07XV Limanowa-CupCTZUKS Patria MlynneLimanowa
12-14.08XXII Puchar BałtykuCTZUKS Siódemka RumiaPuszcz Durżlubska
16-20.08Grand Prix PomorzaCTZUKS Azymut 45 GdyniaBieszkowice
02.09
10.099. Otto-Spahn-OLBBMOLVP
16.09VI Puchar LZBnO 7 rundaA RTZJW Międzyrzecz
17.09LangBBMBTSC
22.09SprintBT
23-24.09MP i MPM (klasyk, sztafety)CTZUKS Siódemka RumiaPuszcz Durżlubska
23.09LangDMESVBEberswalde
24.09Deutschland-CupDCESVBEberswalde
30.09VI Puchar LZBnO 8 rundaA RTZUKS ENERGETYKNowy Zagór
30.09-01.10MMMUKS ENERGETYKDychów, Nowy Raduszec, Nowy Zagór
30.09Mistrzostwa Gminy BobrowiceA RTZUKS ENERGETYKNowy Zagór
30.09Ogólnopolskie Rekreacyjne Zawody Energetyków w BnOUKS Energetyk DychówNowy Zagór
07-08.10MP i MPM (nocne, sredni)CTZMKS Paulinum Jelenia GóraJelenia Góra, Piechowice
13-15.10Bukowa Cup IVCTZKOS BnO SzczecinSzczecina, Gryfino
21.10
28.10XVII Ind.Mistrzostwa Woj. Lubuskiego
w biegu klasycznym
A RTZKOS Modrzew Skwierzyna
05.11BBM-Lang-OL
11.11Nebel-Cup (Nacht)BBMKOLV
12.11Nebel-Cup (Tag)NORKolv
18.11
25.1143. Teufeisse-OLNOROLVP
02.12
10.12Nikolaus-OL 1.LaufIHWB
06.01Kristall_OL 2.LaufIHWB
28.02Alex_OL 3.LaufIHWB
PROJEKT

Terminarz BnO na 2016 LZBnO + CTZ + OL Berlin/Brandenburg




TERMINARZ ZAWODÓW UKS ENERGETYK DYCHÓW W 2016 ROKU
DzieńNazwa zawodów RangaOrganizator Miejsce Uwagi
10.01Kristall-Cup 2015/16 2.LaufIHWB
14.02Kristall-Cup 2015/16 3.LaufIHWB
27.02Lang-OLNOROKMBMichendorf
05.03
13.0336. Fruhlings-OLNOROLVP
20.03V Puchar LZBnO 1 rundaA RTZHKS MochyMochy
26.03
27.03
02.04
09.04V Puchar LZBnO 2 rundaA RTZJW MiędzyrzeczMiedzyrzecz
10.04MannschaftBBMBTSC
17.04MP i MPM w długodystansowym bnoCTZSIS IntegracjaAugustów
17.04Sprint-OL
23.04V Puchar LZBnO 3 rundaA RTZKOS Modrzewnn
24.04MitelBRLESVB
30.04Staffel-OLBBM
07.05Cała Polska biega z mapaCTZ
07.05V Puchar LZBnO 4 rundaA RTZHKS MochyOlejnica
14.05
21.05
28.05
04/05.06MP i MPM - sprint, sztafety sprinterskieCTZOrientus ŁódzUniejów
11.06V Puchar LZBnO 5 rundaA RTZUKS Energetyk Dychów
18.06V Puchar LZBnO 6 rundaA RTZJW Sulechów
19.06Langer Tag der StadtnaturTSVBB.-Treptow
26.06LM MittelBBMBTVBOranienburg
01-03.07Grand Prix PoloniaCTZPodkarpacki ZOSJarosław
06-10.07XXXV Wawel-CupCTZWKS WawelKraków
09.07Dubrow-OL LangNORKOLVGrabendorf
16.07Lang-OLBBMIHWBFurstenwalde
22-24.07XIV Limanowia-CupCTZUKS Patria MlynneRabka Zdrój, Mszana Dolna
13-15.08XXI Puchar BałtykuCTZUKS Siódemka Rumiaok. Wejherowa
03.099. Otto-Spahn-OLNOROLVP
04.09Locknitz-OLNORKSCB
10.09V Puchar LZBnO 7 rundaA RTZKOS Modrzewnn
17-18.09MP i PW (klasyk, sztafety)CTZKU AZS UMCS LublinBatorz, pow.Janów
24.09
25.09Lang-olNORBTSC
01-02.10MP i MPM (nocne, sredni)CTZHKS MochyZielona Góra
08.10V Puchar LZBnO 8 rundaARTZUKS Energetyk Dychów
08.10Ogólnopolskie Rekreacyjne Zawody Energetyków w BnOUKS Energetyk DychówDychów
14-16.10Bukowa Cup IIICTZKOS BnO Szczecinok. Szczecina
22.10V Puchar LZBnO 9 rundaA RTZJW MiędzyrzeczLubniewice
29.10XVI Ind.Mistrz.Woj.Lubuskiego
w biegu klasycznym
A RTZKOS Modrzew Skwierzyna
05.11Nebel-Cup Nacht-OLBBMKOLV
06.11Nebel-Cup Tag-OLNORKOLV
12.11
19.1142. Teufelssee-OLNOROLVP
26.11
03.12
10.12Kristall-Cup 2016/17 1.LaufIHWB
Kristall-Cup 2016/17 2.LaufIHWB
Kristall-Cup 2016/17 3.LaufIHWB

Terminarz BnO na 2015 LZBnO + OL Berlin/Brandenburg




TERMINARZ ZAWODÓW UKS ENERGETYK DYCHÓW W 2015 ROKU
DzieńNazwa zawodów RangaOrganizator Miejsce Uwagi
11.01Kristall-Cup 2014/15 3.LaufIHWBMelchow
14.0238. Schneeflocke-OL
07.03BBM MannschaftLMStorkow
08.03Ernst-Zinna-OLLRLStorkow
22.03Eggersdorfer OLLRLBruchmuhle
28.03BBM-StaffelLMB.-Muggelheim
12.04MP i MPM w Długodystansowym BnOCTZUKS Siódemka RumiaSztutowo
18.04IV Puchar LZBnO 1 rundaA RTZJW 5700Międzyrzecz
25.04IV Puchar LZBnO 2 rundaA RTZKOS ModrzewSkwierzyna
16.05IV Puchar LZBnO 3 rundaA RTZUKS EnergetykDychów
23.05KMP klasyk i sztafetaCTZMLKS EchoTwardogóra
24.05KMP klasyk i sztafetaCTZMLKS EchoTwardogóra
06.06Mittel-OLLRLOranienburg
30.05MP i MPM w sprinterskim i sredniodystansowym BnOCTZWKS WawelKraków
31.05MP i MPM w sprinterskim i sredniodystansowym BnOCTZWKS WawelKraków
07.06BBM-SprintLMOranienburg
20.06IV Puchar LZBnO 4 rundaA RTZKOS ModrzewSkwierzyna
28.06Lang-OLLRLKlein Koris
04.07BBM-MittelLMWilhelmshorst
12.072-er Staffel
05.098. Otto-Spahn-OLLRL
05.09IV Puchar LZBnO 5 rundaA RTZJW 5700Międzyrzecz
06.09Locknitz-OLLRL
19.09MP i MPM w klasycznym i sztafetowym BnOCTZUKS Paulinum Jelenia GóraSzklarska Poręba
20.09MP i MPM w klasycznym i sztafetowym BnOCTZUKS Paulinum Jelenia GóraSzklarska Poręba
10.10IV Puchar LZBnO 6 rundaA RTZUKS EnergetykDychów
17.10MP MPM w Nocnym BnO i Sztafetowym Sprinterskim BnOCTZWKS SlaskWrocław
18.10XV Indywid. Mistrz. Woj. Lubuskiego - klasykA RTZKOS ModrzewSkwierzyna
18.10MP MPM w Nocnym BnO i Sztafetowym Sprinterskim BnOCTZWKS SlaskWrocław
25.10IV Puchar LZBnO 7 rundaA RTZJW 4408Sulechów
07.11BBM-NachtLM
08.11Nebel-CupLRL
21.1141. Teufelssee-OLLRL
06.12Nikolaus-OL (Kristall-Cup 2015/16 1.L)

Terminarz BnO na 2014 LZBnO + CTZ + OL Berlin/Brandenburg






**

TERMINARZ ZAWODÓW UKS ENERGETYK DYCHÓW W 2014 ROKU
DzieńNazwa zawodów RangaOrganizator Miejsce Uwagi
18.01Kristall-Cup 2013/14 3.LaufIHWB
08.03BBM Ultralang-OLOLV Potsdame
16.03Massenstart-OLLRL
22.03Mittel-OLLRLEggersdorf
05.04III Puchar LZBnO 1 rundaA RTZMiędzyrzeczMiędzyrzecz
06.04BBM Sprint-olBerlin-Prenzlauer Berg
13.04MP i PW (długodystansowy)CTZPuck
26.04III Puchar LZBnO 2 rundaA RTZKOS Modrzew SkwierzynaSkwierzyna
03.05Lang-olStrausberg
10.05III Puchar LZBnO 3 rundaA RTZUKS Energetyk DychówKołatka
10.05Mistrzostwa Powiatu Krosno Odrzańskie
Mistrzostwa Gminy Bobrowice - runda wiosenna
ARTZUKS Energetyk DychówKołatka
06-08.06MP i PW (sprint, sredniodystansowy)CTZWarszawa
21.06BBM Staffel-olPatz
22.06III Puchar LZBnO 4 rundaA RTZKOS Modrzew SkwierzynaSkwierzyna
06.07BBM Mittel-olOranienburg
09-13.07Wawel-CupCTZZłoty Potok
25-27.07Limanowa-CupCTZWieliczka
15-17.08Grand Prix PoloniaCTZ
22-24.08Grand Prix PomorzaCTZGdynia
30.087. Otto-Spahn-OLLRLOLVPFerch/Caput
31.083. Locknitz-OLLRLKSCBFngschleuse
06.09III Puchar LZBnO 5 rundaA RTZMiędzyrzeczMiędzyrzecz
13.091.BT-City-OLBerlin-Hasenheide
20-21.09MP i PW (klasyk, sztafety)CTZMorena
27.09BBM Lang-OL
04-05.10MP i PW (nocny, sztafety-mix)CTZ
11.10III Puchar LZBnO 6 rundaA RTZUKS Energetyk DychówDychów
11.10Mistrzostwa Powiatu Krosno Odrzańskie
Mistrzostwa Gminy Bobrowice - runda jesienna
ARTZUKS Energetyk DychówDychów
11.10III Ogólnopolskie Rekreacyjne Zawody Energetyków w BnOUKS Energetyk DychówDychów
18.10XIV Ind.Mistrz.Woj.Lubuskiego
w biegu klasycznym
A RTZKOS Modrzew Skwierzyna
08.11Nebel-Cup Nacht-OLLRLKOLVPrieros
09.11Nebel-Cup Tag-OLLRLKOLVPrieros
15.11Kristall-Cup 2014/15 1.LaufIHWB
22.1140. Teufelssee-OLLRLOLVPGrob Glienicke
07.12Kristall-Cup 2014/15 2.LaufIHWB