KOMUNIKATY










2010

Lista zawodników na zawody 11/13-06-2010 Gdańsk
sprint i średni
M-16

1. 01051/F49038 Grzegorz Łabędzki r.1994 M-16 UKS Energetyk Dychów 364757

K-18

1. 01046/F49043 Weronika Senk r.1993 K-18 UKS Energetyk Dychów 364758
2. 01047/F49035 Edyta Chodukiewicz r.1993 K-18 UKS Energetyk Dychów 364759
3. 01047/F49035 Żaneta Flisak r.1993 K-18 UKS Energetyk Dychów 364760

M-40

1. 01690K/F49020 Mariusz Kramski r.1970 M-40 UKS Energetyk Dychów 886317

M-45

1. 01239/F49014 Adam Markowski r.1961 M-45 UKS Energetyk Dychów 364761

M-50

1. 01055/F49012 Jerzy Deptuła r.1959 M-50 UKS Energetyk Dychów 886309

M-65

1. 01053/F49001 Jerzy Ostojski r.1942 M-65 UKS Energetyk Dychów 886311

Sztafety MV 120

1. Jerzy Deptuła M-50 886309
2. Mariusz Kramski M-40 886317
3. Adam Markowski M-45 364761

Sztafety KJ

1. Weronika Senk
2. Edyta Chodukiewicz
3. Żaneta Flisak


Lista zawodników na zawody 05-06-2010 Skwierzyna
K-10N

Daria Plawgo r.2000
Wiktoria Piotrowska r.2000
Weronika Smyk r.2000
Julia Brażycka r.2000
Natalia Łabędzka r.2000
M-10N

Bartosz Flisak r.2001
Szymon Cholewiński r.2000
Norbert Kowalski r.2001
K-12

Dorota Kula r.1999
M-12

Michał Jakubczak r.1999
M-14

Damian Cholewiński r.1997
Dawid Wileński r.1997
Konrad Markowski r.1997
Kacper Jakubczak r.1997
Sławomir Kucharczyk r.1996
K-16

Zuzanna Sancewicz r.1995
Paulina Dopytała r.1995 F49047
M-16

Grzegorz Łabędzki r.1994 F49038
K-18

Weronika Senk r.1993 F49043
Edyta Chodukiewicz r.1993 F49035
Żaneta Flisak r.1993 F49034
Joanna Korzeniowska r.1992 F49029
M-20

Jacek Dymarczyk r.1990 F49
M-40

Jarosław Kondracki r.1966
Sławomir Elias r.1968
M-45

Adam Markowski r.1961 F49014
M-50

Jerzy Deptuła r.1959 F49012
M-65

Jerzy Ostojski r.1942 F49001


2009


Wyjazd na zawody 14-06-2009 Joachimsthal
H-45 Jerzy Deptuła r.1959 SI-249980
H-65 Jerzy Ostojski r.1942 SI-249976
Wyjazd Krosno Odrzańskie 7:15

Wyjazd na zawody 18-04-2009 Międzyrzecz
- zawodnicy z Dychowa 8:00 (osiedle)
- zawodnicy z Krosna Odrzańskiego 8:30 (parking "NETTO")

Lista zawodników na zawody 14-02-2009

D-16 Weronika Senk r.1993 SI-364757
D-16 Edyta Chodukiewicz r.1993 SI-364758
D-16 Żaneta Flisak r.1993 SI-364759
H-16 Grzegorz Łabędzki r.1994 SI-364761
H-45 Jerzy Deptuła r.1959 SI-249980
H-65 Jerzy Ostojski r.1942 SI-249976
Wyjazd Krosno Odrzańskie 8:15

Lista zawodników na zawody 31-01-2009

H-45 Jerzy Deptuła r.1959 SI-249980
H-65 Jerzy Ostojski r.1942 SI-249976
Wyjazd Krosno Odrzańskie 8:00