VI Puchar Lubuskiego 6 rundaSo 2017-06-24 18:50
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K-10N (11)2,2 km 0 m9 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Weronika KLECHAHKS Azymut Mochy28:160:00
2Zofia KUZAKHKS Azymut Mochy32:08+3:52
3Zuzanna ŁABĘDZKAUKS ENERGETYK Dychów37:52+9:36
4Antonina FRANCHKS Azymut Mochy42:30+14:14
5Marta MARCINIECHKS Azymut Mochy51:05+22:49
6Lena KURASIŃSKAHKS Azymut Mochy1:05:38+37:22
7Karolina MIELCAREKHKS Azymut Mochy1:12:32+44:16
8Oliwia UTAUKS ENERGETYK Dychów1:13:14+44:58
9Milena MIŚHKS Azymut Mochy1:13:18+45:02
10Katarzyna HARĘŹLAKHKS Azymut Mochy1:14:34+46:18
11Karolina ŁABĘDZKAUKS ENERGETYK Dychów1:17:17+49:01
 
 
 
K-12 (10)2,5 km 0 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Anna DREIERHKS Azymut Mochy24:260:00
2Estera KARKUTHKS Azymut Mochy28:18+3:52
3Maria HAJDUKHKS Azymut Mochy31:57+7:31
4Sandra JĄDERHKS Azymut Mochy36:33+12:07
5Alicja MICHALEWICZHKS Azymut Mochy52:30+28:04
6Julia SIENIAWSKAUKS ENERGETYK Dychów57:51+33:25
7Patrycja PIEŚNIAKHKS Azymut Mochy1:01:02+36:36
8Karolina MŁYNKOWIAKHKS Azymut Mochy1:01:04+36:38
9Natalia MIŚHKS Azymut Mochy1:12:47+48:21
10Aleksandra GOLINOWSKAHKS Azymut Mochy1:19:09+54:43
 
 
 
K-14 (2)3,6 km 0 m16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Agnieszka SKOWROŃSKAUKS ENERGETYK Dychów1:04:530:00
 
Karolina SADOWSKAUKS ENERGETYK Dychównkl
 
 
 
K-16 (3)4,2 km 0 m15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Nadia KĘDZIERSKAHKS Azymut Mochy36:120:00
2Izabela PAPIEŻHKS Azymut Mochy43:27+7:15
3Lidia PIWOWARHKS Azymut Mochy46:40+10:28
 
 
 
K-21 (5)5,3 km 0 m21 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Katarzyna DURZYŃSKA5 Lpa Sulechów38:110:00
2Izabela SOBCZAK5 Lpa Sulechów43:37+5:26
3Monika ŁAKOMA5 Lpa Sulechów44:36+6:25
4Emilia BUDNAJW 5700 Międzyrzecz56:10+17:59
5Magdalena KIEWLUKJW 5700 Międzyrzecz1:02:59+24:48
 
 
 
K-35 (1)4,9 km 0 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Elżbieta GOLINOWSKA5 Lpa Sulechów1:36:440:00
 
 
 
K-40 (1)4,9 km 0 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Honorata PATEREKHKS Azymut Mochy41:420:00
 
 
 
K-45 (3)4,2 km 0 m15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Barbara NOWAKHKS Azymut Mochy40:090:00
2Gudrun BRETTSCHNEIDERKaulsdorfer OLV Berlin43:25+3:16
3Ewa MURAWSKAHKS Azymut Mochy1:32:55+52:46
 
 
 
M-10N (13)2,2 km 0 m9 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Stanisław ALEKSANDROWICZUKS ENERGETYK Dychów32:470:00
2Tobiasz WYRWAHKS Azymut Mochy35:02+2:15
3Rafał MURAWSKIHKS Azymut Mochy36:43+3:56
4Jakub MIAZGOWICZUKS ENERGETYK Dychów36:46+3:59
5Sebastian ŁUCZKIEWICZUKS ENERGETYK Dychów42:04+9:17
6Antoni ALEKSANDROWICZUKS ENERGETYK Dychów49:44+16:57
7Tomasz MIELCAREKHKS Azymut Mochy51:19+18:32
8Jakub JASKUŁAHKS Azymut Mochy51:39+18:52
9Julian FRANCHKS Azymut Mochy52:30+19:43
10Filip RATAJCZAKHKS Azymut Mochy54:05+21:18
11Dawid KĘDZIERSKIHKS Azymut Mochy56:36+23:49
 
Piotr GOLINOWSKIHKS Azymut Mochynkl
Jakub SOBCZYKUKS ENERGETYK Dychównkl
 
 
 
M-12 (7)2,6 km 0 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Tymoteusz PLACEKHKS Azymut Mochy39:100:00
2Michał GÓRNIACZYKHKS Azymut Mochy46:39+7:29
3Krzysztof MIELCAREKHKS Azymut Mochy49:39+10:29
4Mateusz HOŁOWNIAUKS ENERGETYK Dychów53:01+13:51
5Paweł MICHALCZAKHKS Azymut Mochy57:37+18:27
6Łukasz WŁODARCZYKHKS Azymut Mochy58:23+19:13
7Szymon ZIELIŃSKIUKS ENERGETYK Dychów1:16:47+37:37
 
 
 
M-14 (2)4,2 km 0 m15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Amadeusz CUPRYŚHKS Azymut Mochy32:580:00
2Mikołaj PATEREKHKS Azymut Mochy35:15+2:17
 
 
 
M-16 (3)4,9 km 0 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Alex GROBELNYHKS Azymut Mochy47:320:00
2Radosław MROZOWSKIUKS ENERGETYK Dychów1:33:36+46:04
 
Kamil WITAHKS Azymut Mochynkl
 
 
 
M-21 (4)10,0 km 0 m30 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Paweł GOLINOWSKIHKS Azymut Mochy1:09:130:00
2Darek DOMAŃSKIJW 5700 Międzyrzecz1:10:49+1:36
3Marcin GACZYŃSKIJW 5700 Międzyrzecz1:15:14+6:01
4Janusz PUT5 Lpa Sulechów1:16:00+6:47
 
 
 
M-35 (5)9,2 km 0 m26 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Bartłomiej MAŁECKIKOS Modrzew Skwierzyna1:09:430:00
2Frank MIESKEKaulsdorfer OLV Berlin1:24:53+15:10
3Robert LISIECKIJW 5700 Międzyrzecz1:30:07+20:24
4Tomasz PŁÓCIENNIK5 Lpa Sulechów1:31:07+21:24
5Paweł STACHOWSKIKOS Modrzew Skwierzyna1:52:26+42:43
 
 
 
M-40 (7)9,2 km 0 m26 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Gerhard BRETTSCHNEIDERKaulsdorfer OLV Berlin1:10:130:00
2Marcin GRYDZIUSZKOUKS ENERGETYK Dychów1:10:34+0:21
3TOMASZ ŻAKUKS ENERGETYK Dychów1:13:23+3:10
4Marcin SOCHACKIUKS ENERGETYK Dychów1:19:40+9:27
5Adam ROZUMEKUKS ENERGETYK Dychów1:22:34+12:21
6Piotr MURAWSKIHKS Azymut Mochy1:29:21+19:08
7Roman OLESIAKBnO Marcinowice1:30:49+20:36
 
 
 
M-45 (4)8,3 km 0 m27 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Mariusz KRAMSKIUKS ENERGETYK Dychów1:08:330:00
2Hartmunt BRETTSCHNEIDERKaulsdorfer OLV Berlin1:20:23+11:50
3Sławomir ELIASUKS ENERGETYK Dychów1:33:52+25:19
4Cezary STANKIEWICZJW 5700 Międzyrzecz1:49:50+41:17
 
 
 
M-50 (1)8,3 km 0 m27 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Jarosław KONDRACKIUKS ENERGETYK Dychów1:36:470:00
 
 
 
M-55 (1)7,4 km 0 m22 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Adam MARKOWSKIUKS ENERGETYK Dychów1:17:520:00
 
 
 
M-60 (2)6,2 km 0 m20 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Wolfgang KOSSLERKaulsdorfer OLV Berlin1:22:320:00
2Marek PIETRUSŃSKIKS Artemis Wrocław1:29:32+7:00
 
 
 
M-65 (4)6,2 km 0 m20 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Waldemar PŁUCIENNIKKOS Modrzew Skwierzyna1:00:380:00
2Henryk GLIŃSKIKS Artemis Wrocław1:09:25+8:47
3Władysław FALTYŃSKIWKS Grunwald Poznań1:15:06+14:28
4Sylwester PAACEKKOS Modrzew Skwierzyna1:21:32+20:54
 
 
 
KM-10R (7)2,2 km 0 m9 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Fabian WYRWAHKS Azymut Mochy23:210:00
2Jakub JAKUBOWSKI5 Lpa Sulechów30:20+6:59
3Weronika MOL5 Lpa Sulechów35:50+12:29
4Adam MOL5 Lpa Sulechów45:53+22:32
5Hanna PATEREKHKS Azymut Mochy49:55+26:34
6Alicja SZYNAKA5 Lpa Sulechów50:11+26:50
7Magdalena MOL5 Lpa Sulechów1:20:07+56:46
 
 
 
OPEN (8)4,9 km 0 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Adam DOMAŃSKIJW 5700 Międzyrzecz41:030:00
2Grzgorz ŁABĘDZKIUKS ENERGETYK Dychów42:06+1:03
3Jacek JACKOWIAKJW 5700 Międzyrzecz43:35+2:32
4Jarosław SADOWSKIUKS ENERGETYK Dychów51:02+9:59
5Piotr BORKOWSKISulma Sulechów1:07:02+25:59
6Mariusz SITKOJW 5700 Międzyrzecz1:08:24+27:21
7Dariusz TUZIMEKUKS ENERGETYK Dychów1:12:33+31:30
8Małgorzata MILCZAREKJW 5700 Międzyrzecz1:18:00+36:57