2017Mistrzostwa grupy sportowej DG RSZ 2Cz 2017-06-22 17:44
Wynikistworzony przez OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Senior (8)
L.p.NrStartowyZespółCzas
Imię i nazwiskoUr.Czas
 
115 Lpa Sulechów2:56:19
Marcin WASILEWSKI46:56
Łukasz NOWICKI57:24
Kamil PRZYWORSKI38:08
Janusz PUT33:51
 
2512 BZ Szczecin2:56:33
Krzysztof GRUCHOT45:23
Andrzej BENEWIAT58:08
Rafał POCIERZNICKI38:54
Zbigniew POKRZYWIŃSKI34:08
 
387 BOW Słupsk3:25:54
Kamil NOWACKI1:01:59
Damian ZAGULAK49:54
Sławomir KOBIEROWSKI48:03
Grzegorz SKOCELAS45:58
 
 
428 pplot Koszalin5:03:39
Bartosz RETKA1:29:00
Krzysztof MADEJSKI1:10:55
Łukasz SUDYK1:04:32
Łukasz LESZCZYŁOWSKI1:19:12
 
 
925 BKP Tomaszów Maz.nkl
Sebastian DUSZYŃSKI1:22:17
Paweł STRONIAS2:53:16
Dawid ZIELIŃSKI1:04:09
Paweł WĘGRECKInkl
 
6BWD WKP-W Stargardnkl
Piotr DZIUBAnkl
Robert ADAMSKI50:54
Marek KRZYMIENIESKInkl
Kamil GUZALnkl
 
35 pinż Szczecinnkl
Łukasz PIETRZAK1:02:20
Stanisław ŁYDKAnkl
Dawid GORLACHabs
Tomasz WEŁNAabs
 
42 BZ Złocieniecnkl
Krzysztof MISURAnkl
Piotr OLSZEWSKI1:11:10
Tomasz BRODOWSKI1:04:34
Piotr STYŚ1:02:09
 
 
 
 
Weteran (8)
L.p.NrStartowyZespółCzas
Imię i nazwiskoUr.Czas
 
11512 BZ Szczecin2:52:01
Zbigniew BILIŃSKI42:38
Rafał WILK39:18
Krzysztof BUTRYN1:00:43
Rafał WÓJCIK29:22
 
2187 BOW Słupsk3:10:40
Łukasz LEWIŃSKI42:23
Tomasz PRZYBYŁA1:11:33
Wiesław KOZIOŁ38:16
Jacek SICKI38:28
 
3115 Lpa Sulechów3:15:09
Mariusz NITA42:15
Tomasz PŁÓCIENNIK41:34
Artur LEOSZKO1:08:23
Krzysztof MOL42:57
 
 
416BWD WKP-W Stargard3:40:27
Damian CHAŁUPCZAK44:26
Roman JAROSZ1:03:18
Paweł POMAGALSKI1:07:23
Sławomir KRZYMIENIESKI45:20
 
5128 pplot Koszalin4:14:55
Krzysztof MUSIAŁ36:33
Mirosław GÓRECKI1:28:46
Adam CYGAN1:06:44
Wiesław JAROSZ1:02:52
 
61925 BKP Tomaszów Maz.4:33:14
Cezary RYBACZEK42:45
Sławomir DARAS2:10:30
Jaroslaw OWSIANKA1:05:39
Mirosław STĘPIEŃ34:20
 
7142 BZ Złocieniec5:11:53
Piotr HORANIN2:52:33
Tomasz STASIOŁEK57:13
Jarosław GRADEK47:51
Szczepan FIEDOROWICZ34:16
 
8135 pinż Szczecin5:19:48
Tomasz ZIELIŃSKI1:57:13
Albert SNARSKI57:24
Robert BARANKIEWICZ1:06:38
Radosław SZYMAŃSKI1:18:33
 
 
 
 
Kobieca (8)
L.p.NrStartowyZespółCzas
Imię i nazwiskoUr.Czas
 
1215 Lpa Sulechów3:02:20
Elżbieta GOLINOWSKA1:17:37
Monika ŁAKOMA39:23
Izabela SOBCZAK35:58
Katarzyna DURZYŃSKA29:22
 
2287 BOW Słupsk3:08:14
Natalia KAHS52:02
Monika GNIADEK53:12
Aneta STANISZEWSKA54:15
Marlena BORYCHOWSKA28:45
 
 
32512 BZ Szczecin3:40:15
Agnieszka ALABRUDZIŃSKA1:17:29
Katarzyna SZUMAN47:47
Sylwia SZEREMETA44:10
Justyna KRÓLEWICZ50:49
 
426BWD WKP-W Stargard3:50:46
Beata SZACHTA1:17:59
Kamila MICHALCZIK58:00
Bernadeta KLAWIŃSKA51:04
Karolina JAHNZ43:43
 
5242 BZ Złocieniec5:02:32
Katarzyna POWAŁKA1:43:17
Katarzyna WULLERT1:24:54
Marta SŁAPCZYŃSKA44:18
Małgorzata GÓRECKA-SMOTER1:10:03
 
62925 BKP Tomaszów Maz.5:04:03
Elżbieta WACH1:42:45
Monika TRELA1:10:15
Iwona LACHCIK1:00:42
Agnieszka BARAN1:10:21
 
7228 pplot Koszalin5:05:56
Jolanta MAZURKIEWICZ52:41
Joanna PILARSKA1:52:57
Natalia MAJCHER-ROSOWSKA1:00:53
Justyna KRZYŻANIAK1:19:25
 
8235 pinż Szczecin5:17:21
Sylwia KIŃSKA1:43:32
Agnieszka OSTROWSKA1:19:31
Natalia ROGULSKA1:12:01
Paulina ZIENTEK1:02:17