2017-05-06 Puchar Lubuskiego 3 rundaSo 2017-05-06 15:57
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K-10N (4)2,2 km 0 m6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Marcelina ZAWADAOrientpark Iwiny16:170:00
2Zuzana GDOWSKAUKS ENERGETYK Dychów26:07+9:49
3Karolina ŁABĘDZKAUKS ENERGETYK Dychów29:10+12:52
4Oliwia UTAUKS ENERGETYK Dychów37:38+21:20
 
 
 
K-12 (3)2,1 km 0 m9 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Honorata KOWALCZYKOrientpark Iwiny22:580:00
 
Oliwia KUCZAKUKS ENERGETYK Dychównkl
Anna STASZKÓWUKS ENERGETYK Dychównkl
 
 
 
K-14 (4)3,4 km 0 m14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Emilia PIECEKOrientpark Iwiny34:400:00
2Wiktoria KOWALCZYKOrientpark Iwiny47:27+12:47
3Agnieszka SKOWROŃSKAUKS ENERGETYK Dychów48:04+13:24
 
Karolina SADOWSKAUKS ENERGETYK Dychównkl
 
 
 
K-18 (1)6,7 km 0 m20 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Natalia ŁABĘDZKAUKS ENERGETYK Dychów72:330:00
 
 
 
K-21 (6)7,5 km 0 m20 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Izabela SOBCZAK5 pa Sulechów58:270:00
2Monika ŁAKOMA5 pa Sulechów60:32+2:05
3Wioletta DOMINASJW 5700 Międzyrzecz60:58+2:31
4Katarzyna ŚWICAOrientpark Iwiny61:54+3:27
5Emilia BUDNAJW 5700 Międzyrzecz64:20+5:53
 
Magdalena KIEWLUKJW 5700 Międzyrzecznkl
 
 
 
K-35 (1)6,7 km 0 m20 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Bernadeta ZIELONKAJW 2649 Źagań65:140:00
 
 
 
K-50 (1)4,8 km 0 m14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Jadwiga KOTKOWSKIKOS Modrzew Skwierzyna51:220:00
 
 
 
M-10N (6)2,2 km 0 m6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Patryk WASZCZUKUKS ENERGETYK Dychów25:320:00
2Sebastian ŁUCZKIEWICZUKS ENERGETYK Dychów25:55+0:23
3Jakub SOBCZYKUKS ENERGETYK Dychów26:54+1:22
4Jakub MIAZGOWICZUKS ENERGETYK Dychów29:33+4:01
5Dominik WAWRZYNIAKUKS ENERGETYK Dychów34:22+8:50
6Darian PIECZONKAUKS ENERGETYK Dychów44:32+19:00
 
 
 
M-12 (5)2,7 km 0 m12 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Jędrzej PACHNIKOrientpark Iwiny22:350:00
2Gracjan DWOJAKOrientpark Iwiny26:45+4:10
 
Mateusz HOŁOWNIAUKS ENERGETYK Dychównkl
Krystian SADOWSKIUKS ENERGETYK Dychównkl
Szymon ZIELIŃSKIUKS ENERGETYK Dychównkl
 
 
 
M-14 (2)4,8 km 0 m14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Stanisław PACHNIKOrientpark Iwiny31:130:00
2Wiktor STELMASZUKUKS ENERGETYK Dychów62:57+31:44
 
 
 
M-16 (3)6,7 km 0 m20 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Grzegorz SŁOMAOrientpark Iwiny40:320:00
 
Radosław MROZOWSKIUKS ENERGETYK Dychównkl
pkGrzegorz ŁABĘDZKIUKS ENERGETYK Dychów43:10+2:38
 
 
 
M-21 (3)10,9 km 0 m28 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Mateusz MADEJOrientpark Iwiny59:260:00
2Marcin GACZYŃSKIJW 5700 Międzyrzecz72:32+13:06
3Dariusz DOMAŃSKIJW 5700 Międzyrzecz74:27+15:01
 
 
 
M-35 (7)9,2 km 0 m28 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Rafał WALICKIJW 5700 Międzyrzecz52:010:00
2Bartłomiej MAŁECKIKOS Modrzew Skwierzyna55:11+3:10
3Szczepan KOGUTJW 2649 Źagań57:05+5:04
4Robert LISIECKIJW 5700 Międzyrzecz61:02+9:01
5Paweł STACHOWSKIKOS Modrzew Skwierzyna71:22+19:21
6Tomasz PŁÓCIENNIK5 pa Sulechów71:34+19:33
7Łukasz NOWICKI5 pa Sulechów72:59+20:58
 
 
 
M-40 (5)9,2 km 0 m28 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Tomasz ŻAKUKS ENERGETYK Dychów54:560:00
2Krzysztof MOL5 pa Sulechów55:10+0:14
3Roman OLESIAKAmator Marcinowice59:51+4:55
4Marcin GRYDZIUSZKOUKS ENERGETYK Dychów61:01+6:05
5Marcin SOCHACKIUKS ENERGETYK Dychów72:17+17:21
 
 
 
M-45 (7)8,3 km 0 m22 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Mariusz KRAMSKIUKS ENERGETYK Dychów51:160:00
2Dariusz PACHNIKOrientpark Iwiny53:15+1:59
3Edward KOTJW 5700 Międzyrzecz75:07+23:51
4Jarosław WOJDAKOS Modrzew Skwierzyna83:11+31:55
5Sławomir ELIASUKS ENERGETYK Dychów86:05+34:49
6Cezary STANKIEWICZJW 5700 Międzyrzecz100:42+49:26
 
pkAnna LASECKAJW 5700 Międzyrzecznkl
 
 
 
M-50 (2)8,3 km 0 m22 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Jarosław KONDRACKIUKS ENERGETYK Dychów65:090:00
2Krzysztof SZCZERBIAKKOS Modrzew Skwierzyna66:27+1:18
 
 
 
M-55 (3)7,5 km 0 m20 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Marek SOBIEGRAJIndywidualni Zachodniopomorskie54:290:00
2Adam MARKOWSKIUKS ENERGETYK Dychów56:52+2:23
3Edward DUDKIEWICZKOS Modrzew Skwierzyna64:12+9:43
 
 
 
M-60 (3)6,7 km 0 m20 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Marek PIETRUSIŃSKIKS Artemis Wrocław58:440:00
2Tomasz GĄSIOREKJW 5700 Międzyrzecz72:34+13:50
3Wojciech MELIŃSKIUKS ENERGETYK Dychów79:35+20:51
 
 
 
M-65 (3)5,8 km 0 m15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Waldemar PŁUCIENNIKKOS Modrzew Skwierzyna44:370:00
2Janusz MICHAŁEKKOS Modrzew Skwierzyna46:26+1:49
3Henryk GLIŃSKIKS Artemis Wrocław55:37+11:00
 
 
 
OPEN (5)5,8 km 0 m15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Jacek JACKOWIAKJW 5700 Międzyrzecz39:270:00
2Dariusz TUZIMEKUKS ENERGETYK Dychów45:43+6:16
3Jarosław SADOWSKIUKS ENERGETYK Dychów46:46+7:19
4Arkadiusz GAŁĄZKAKOS Modrzew Skwierzyna71:36+32:09
 
Robert WIECZORKOWSKISulechów Sulechównkl
 
 
 
KM-10R (6)2,2 km 0 m6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Zuzia ŁABĘDZKAUKS ENERGETYK Dychów24:570:00
2Antoni PACHNIKOrientpark Iwiny27:50+2:53
3Weronika MOL5 pa Sulechów28:38+3:41
4Antoni ALEKSANDROWICZUKS ENERGETYK Dychów29:30+4:33
5Adam MOL5 pa Sulechów30:12+5:15
6Magdalena MOL5 pa Sulechów30:53+5:56