Końcowe wyniki zawodów                                                    2011-10-08 15:27:47
                                         V Runda GPL
===JW 5700=====================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K-10N       1.3km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Domanska Oliwia               Miedzyrzecz          MCZ                 24.15  +      0.00
  2.Ulbrych Natalia               Swietoszów indywidua SWI                 39.16  +     15.01
 
Końcowe wyniki zawodów: K-12        2.4km    0m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
    Natalia Labedzka              UKS Energetyk Dychów UKS             NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K-18        4.0km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Edyta Chodukiewicz            UKS Energetyk Dychów UKS                 58.45  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K-21        4.4km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ulbrych Karina                Swietoszów indywidua SWI                 83.16  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K-60        3.8km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lemnitzer Erika               BER                  BER                 54.00  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M-10N       
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ulbrych Eryk                  Swietoszów indywidua SWI                 20.10  +      0.00
  2.Jackowiak Filip               Miedzyrzecz          MCZ                 22.05  +      1.55
  3.Domanski Patryk               Miedzyrzecz          MCZ                 27.05  +      6.55
 
Końcowe wyniki zawodów: M-12        2.4km    0m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Elias Maciej                  UKS Energetyk Dychów UKS                 28.28  +      0.00
  2.Ulbrych Patryk                Swietoszów indywidua SWI                 54.01  +     25.33
 
Końcowe wyniki zawodów: M-14        3.3km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sobiegraj Michal              UKS Sprint Pelczyce  PEL                 30.19  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M-16        5.3km    0m 17k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sebastian Fleiss              TOLF Berlin          TOL                 45.21  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M-18        6.3km    0m 19k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grzegorz Labedzki             UKS Energetyk Dychów UKS                 68.26  +      0.00
  2.Frackowiak Lukasz             KOS #Modrzew# Skwier KOS                 68.37  +      0.11
  3.Rycerski Kamil                MKS Paulinum Jelenia MKS                 79.04  +     10.38
 
Końcowe wyniki zawodów: M-20        6.3km    0m 19k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marvin Goericke               TOLF Berlin          TOL                 91.11  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M-21        7.2km    0m 21k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dawid Sobanski                indywidualnie Skwier SKW                 51.03  +      0.00
  2.Kilian Joerg                  Berliner TSC         TSC                 57.29  +      6.26
  3.Roman Kosicki                 Kopanica             KOP                 68.15  +     17.12
  4.Gaczynski Marcin              Miedzyrzecz          MCZ                 81.46  +     30.43
  5.Fortuna Lucjan                Miedzyrzecz          MCZ                118.20  +     67.17
    Domagala Przemyslaw           indywidualnie Gorzów gor             NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-35        7.2km    0m 21k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mol Krzysztof                 Miedzyrzecz          MCZ                 55.34  +      0.00
  2.Plesinski Mariusz             Swietoszów indywidua SWI                 55.51  +      0.17
  3.Andrzej Zagdanski             UKS Energetyk Dychów UKS                 62.56  +      7.22
    Ulbrych Miroslaw              Swietoszów indywidua SWI             NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-40        6.8km    0m 23k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rycerski Bogdan               KS Artemis Wroclaw   KSW                 43.14  +      0.00
  2.Mariusz Kramski               UKS Energetyk Dychów UKS                 51.48  +      8.34
  3.Brettschneider Hartmut        BER                  BER                 53.17  +     10.03
    Elias Slawomir                UKS Energetyk Dychów UKS             NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-45        6.8km    0m 23k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krzysko Maciej                UKS Sprint Pelczyce  PEL                 66.31  +      0.00
  2.Sobiegraj Marek               UKS Sprint Pelczyce  PEL                 68.46  +      2.15
 
Końcowe wyniki zawodów: M-50        5.9km    0m 18k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jerzy Deptula                 UKS Energetyk Dychów UKS                 59.32  +      0.00
  2.Andreas Gross                 TOLF Berlin          TOL                 88.39  +     29.07
 
Końcowe wyniki zawodów: M-55        5.9km    0m 18k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pietrusinski Marek            KS Artemis Wroclaw   KSW                 55.19  +      0.00
  2.Dawidowicz Andrzej            KOS #Modrzew# Skwier KOS                 61.27  +      6.08
  3.Szczepanski Zbigniew          MKS Suleta           SUL                 63.32  +      8.13
  4.Swierczynski Bogdan           KOS #Modrzew# Skwier KOS                 76.40  +     21.21
 
Końcowe wyniki zawodów: M-60        5.0km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bernd Wollenberg              SC Siemensstadt Berl SCB                 47.44  +      0.00
  2.Królikowski Wladyslaw         KOS #Modrzew# Skwier KOS                 52.06  +      4.22
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN        3.1km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bogucki Slawomir              UKS Energetyk Dychów UKS                 44.27  +      0.00