Puchar Lubuskiego 8 rundaSo 2017-09-30 19:46
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K-10N (10)2,0 km 0 m7 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Antonina FRANCHKS Azymut Mochy22:250:00
2Hania SZCZYGIEŁMKS MOS Wrocław23:16+0:51
3Zofia KUZAKHKS Azymut Mochy27:59+5:34
4Lena KURASIŃSKAHKS Azymut Mochy31:04+8:39
5Małgorzata KUZAKHKS Azymut Mochy32:00+9:35
6Emilia STRASZKIEWICZUKS ENERGETYK Dychów33:57+11:32
7Hanna PATEREKHKS Azymut Mochy34:28+12:03
8Michalin WYSOCKAMKS MOS Wrocław39:06+16:41
 
Oliwia UTAUKS ENERGETYK Dychównkl
Karolina ŁABĘDZKAUKS ENERGETYK Dychównkl
 
 
 
K-10 (1)1,9 km 0 m10 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Dorota STEPHANTSV Karlshorst Berlin92:210:00
 
 
 
K-12 (10)2,5 km 0 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Julia SIENIAWSKAUKS ENERGETYK Dychów25:310:00
2Marcelina ZAWADAUKS "Orientpark.pl" Iwiny31:24+5:53
3Julia MALEWICZUKS "Orientpark.pl" Iwiny34:28+8:57
4Sonia SZELIGAUKS "Orientpark.pl" Iwiny38:27+12:56
5Aleksandra GOLINOWSKAHKS Azymut Mochy43:39+18:08
6Sandra JĄDERHKS Azymut Mochy46:11+20:40
7Patrycja PLEŚNIAKHKS Azymut Mochy49:39+24:08
8Karolina MŁYNKOWIAKHKS Azymut Mochy52:07+26:36
 
Oliwia JORDANMKS MOS Wrocławnkl
Oliwia MSŁOWSKAMKS MOS Wrocławnkl
 
 
 
K-21 (4)4,8 km 0 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Karolina BILAWAJW 5700 Międzyrzecz43:230:00
2Katarzyna DURZYŃSKA5 Lpa Sulechów44:17+0:54
3Izabela SOBCZAK5 Lpa Sulechów46:38+3:15
4Emilia BUDNAJW 5700 Międzyrzecz51:27+8:04
 
 
 
K-35 (1)4,2 km 0 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Elżbieta GOLINOWSKA5 Lpa Sulechów49:000:00
 
 
 
K-40 (1)4,2 km 0 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Moni BRAATZIHW Alex Berlin57:590:00
 
 
 
K-45 (2)3,7 km 0 m16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Gudrun BRETTSCHNEIDERKaulsdorfer OLV Berlin40:450:00
2Eva KOCHKaulsdorfer OLV Berlin49:46+9:01
 
 
 
M-10N (9)2,0 km 0 m7 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Sebastian ŁUCZKIEWICZUKS ENERGETYK Dychów19:240:00
2Rafał MURAWSKIHKS Azymut Mochy23:10+3:46
3Jakub MIAZGOWICZUKS ENERGETYK Dychów24:25+5:01
4Tomasz MIELCAREKHKS Azymut Mochy26:34+7:10
5Stanisław ALEKSANDROWICZUKS ENERGETYK Dychów32:50+13:26
6Antoni ALEKSANDROWICZUKS ENERGETYK Dychów34:46+15:22
7Jakub JASKUŁAHKS Azymut Mochy44:50+25:26
 
Patryk WASZCZUKUKS ENERGETYK Dychównkl
Filip RATAJCZAKHKS Azymut Mochynkl
 
 
 
M-12 (4)2,9 km 0 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Krzysztof MIELCAREKHKS Azymut Mochy37:580:00
2Mikołaj SZLAFKAHKS Azymut Mochy55:56+17:58
3Mateusz HOŁOWNIAUKS ENERGETYK Dychów59:58+22:00
4Szymon ZIELIŃSKIUKS ENERGETYK Dychów60:06+22:08
 
 
 
M-14 (2)4,2 km 0 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
Marcel KACZANOWSKIUKS ENERGETYK Dychównkl
Wiktor STELMASZUKUKS ENERGETYK Dychównkl
 
 
 
M-16 (1)4,6 km 0 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Radosław MROZOWSKIUKS ENERGETYK Dychów72:230:00
 
 
 
M-21 (4)5,7 km 0 m24 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Zbigniew POKRZYWIŃSKI5 Lpa Sulechów38:040:00
2Kamil GUZAL5 Lpa Sulechów40:46+2:42
3Kamil PRZYWORSKI5 Lpa Sulechów42:07+4:03
4Frank BRAATZIHW Alex Berlin58:36+20:32
 
 
 
M-35 (4)5,5 km 0 m21 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Bartłomiej MAŁECKIKOS Modrzew Skwierzyna40:240:00
2Robert LISIECKIJW 5700 Międzyrzecz45:45+5:21
3Frank MESKEKaulsdorfer OLV Berlin52:08+11:44
4Tomasz PŁÓCIENNIK5 Lpa Sulechów56:54+16:30
 
 
 
M-40 (4)5,5 km 0 m21 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Krzysztof MOL5 Lpa Sulechów36:270:00
2Gerhard BRETTSCHNEIDERKaulsdorfer OLV Berlin47:29+11:02
3Marcin GRYDZIUSZKOUKS ENERGETYK Dychów52:23+15:56
4Marcin SOCHACKIUKS ENERGETYK Dychów72:04+35:37
 
 
 
M-45 (3)5,5 km 0 m20 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Hartmut BRETTSCHNEIDERKaulsdorfer OLV Berlin47:510:00
2Olaf SCHWENKTSV Karlshorst Berlin49:50+1:59
 
Dariusz PACHNIKUKS "Orientpark.pl" Iwinynkl
 
 
 
M-50 (1)5,5 km 0 m20 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Wolfgang KOSSLERVolkssport Berlin70:030:00
 
 
 
M-55 (1)4,8 km 0 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Adam MARKOWSKIUKS ENERGETYK Dychów49:210:00
 
 
 
M-60 (1)4,2 km 0 m17 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Wojciech MELIŃSKIUKS ENERGETYK Dychów45:050:00
 
 
 
M-65 (2)3,7 km 0 m16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Waldemar PŁUCIENNIKKOS Modrzew Skwierzyna35:510:00
2Janusz MICHAŁEKKOS Modrzew Skwierzyna38:04+2:13
 
 
 
OPEN (6)3,7 km 0 m16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Jacek JACKOWIAKJW 5700 Międzyrzecz31:050:00
2Honorata ŁABĘDZKAUKS ENERGETYK Dychów40:22+9:17
3Mariusz SITKOJW 5700 Międzyrzecz50:20+19:15
4Erik BRETTSCHNEIDERKaulsdorfer OLV Berlin53:37+22:32
5Hubert MIELCAREK5 Lpa Sulechów58:05+27:00
 
Grzegorz ŁABĘDZKIUKS ENERGETYK Dychównkl