Puchar Lubuskiego 8 rundaCz 2017-09-28 21:38
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K-10N (10)KM-102,0 km 0 m7 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
2023868Emilia STRASZKIEWICZUKS ENERGETYK Dychów62:00
345985Lena KURASIŃSKAHKS Azymut Mochy64:00
2023870Oliwia UTAUKS ENERGETYK Dychów66:00
423086Milena MIŚHKS Azymut Mochy68:00
2023871Karolina ŁABĘDZKAUKS ENERGETYK Dychów70:00
412408Zofia KUZAKHKS Azymut Mochy72:00
2023872Zuzanna ŁABĘDZKAUKS ENERGETYK Dychów74:00
412404Antonina FRANCHKS Azymut Mochy76:00
2016299Michalin WYSOCKAMKS MOS Wrocław78:00
345995Hanna PATEREKHKS Azymut Mochy80:00
 
 
K-10 (1) K-101,9 km 0 m10 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
2016283Hanna SZCZYGIEŁMKS MOS Wrocław60:00
 
 
K-12 (12)A2,5 km 0 m11 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
423074Karolina MŁYNKOWIAKHKS Azymut Mochy82:00
2023822Anna STASZKÓWUKS ENERGETYK Dychów84:00
8321123Sonia SZELIGAUKS "Orientpark.pl" Iwiny86:00
412420Sandra JĄDERHKS Azymut Mochy88:00
2025001Julia MALEWICZUKS "Orientpark.pl" Iwiny90:00
2016292Oliwia MSŁOWSKAMKS MOS Wrocław92:00
423082Patrycja PLEŚNIAKHKS Azymut Mochy94:00
2025012Marcelina ZAWADAUKS "Orientpark.pl" Iwiny96:00
2067721Oliwia JORDANMKS MOS Wrocław98:00
346009Aleksandra GOLINOWSKAHKS Azymut Mochy100:00
2023875Julia SIENIAWSKAUKS ENERGETYK Dychów102:00
345981Natalia MIŚHKS Azymut Mochy104:00
 
 
K-14 (2)C3,4 km 0 m15 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
2023876Agnieszka SKOWROŃSKAUKS ENERGETYK Dychów76:00
2023879Karolina SADOWSKAUKS ENERGETYK Dychów80:00
 
 
K-16 (1)E3,7 km 0 m16 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
2037501Oliwia DOMAŃSKAJW 5700 Międzyrzecz60:00
 
 
K-18 (1)D4,6 km 0 m17 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
2023862Natalia ŁABĘDZKAUKS ENERGETYK Dychów61:00
 
 
K-21 (4)G4,8 km 0 m19 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
2035561Emilia BUDNAJW 5700 Międzyrzecz61:00
8636511Katarzyna DURZYŃSKA5 Lpa Sulechów65:00
2037506Karolina BILAWAJW 5700 Międzyrzecz69:00
8626512Izabela SOBCZAK5 Lpa Sulechów73:00
 
 
K-35 (1)F4,2 km 0 m17 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
8636514Elżbieta GOLINOWSKA5 Lpa Sulechów75:00
 
 
K-40 (1)F4,2 km 0 m17 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
5100Moni BRAATZIHW Alex Berlin79:00
 
 
K-45 (2)E3,7 km 0 m16 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
7000076Eva KOCHKaulsdorfer OLV Berlin78:00
5066Gudrun BRETTSCHNEIDERKaulsdorfer OLV Berlin80:00
 
 
M-10N (14)KM-102,0 km 0 m7 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
2023877Antoni ALEKSANDROWICZUKS ENERGETYK Dychów61:00
2023880Stanisław ALEKSANDROWICZUKS ENERGETYK Dychów63:00
2023874Patryk WASZCZUKUKS ENERGETYK Dychów65:00
2023836Rafał NUŻYŃSKIUKS ENERGETYK Dychów67:00
2023866Tobiasz TRACZUKS ENERGETYK Dychów69:00
2023833Jakub ZAJĄCUKS ENERGETYK Dychów71:00
345999Filip RATAJCZAKHKS Azymut Mochy73:00
2023863Jakub SOBCZYKUKS ENERGETYK Dychów75:00
412421Rafał MURAWSKIHKS Azymut Mochy77:00
2023864Dorian PIECZONKAUKS ENERGETYK Dychów79:00
423080Tomasz MIELCAREKHKS Azymut Mochy81:00
2023867Jakub MIAZGOWICZUKS ENERGETYK Dychów83:00
412409Jakub JASKUŁAHKS Azymut Mochy85:00
2023869Sebastian ŁUCZKIEWICZUKS ENERGETYK Dychów87:00
 
 
M-12 (4)B2,9 km 0 m13 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
412402Krzysztof MIELCAREKHKS Azymut Mochy77:00
2023834Mateusz HOŁOWNIAUKS ENERGETYK Dychów81:00
412416Mikołaj SZLAFKAHKS Azymut Mochy85:00
2023865Szymon ZIELIŃSKIUKS ENERGETYK Dychów89:00
 
 
M-14 (2)F4,2 km 0 m17 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
2023837Marcel KACZANOWSKIUKS ENERGETYK Dychów83:00
2023838Wiktor STELMASZUKUKS ENERGETYK Dychów85:00
 
 
M-16 (1)D4,6 km 0 m17 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
2023839Radosław MROZOWSKIUKS ENERGETYK Dychów65:00
 
 
M-21 (4)J5,7 km 0 m24 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
8636516Kamil PRZYWORSKI5 Lpa Sulechów60:00
8636520Zbigniew POKRZYWIŃSKI5 Lpa Sulechów64:00
8636518Kamil GUZAL5 Lpa Sulechów68:00
7122062Frank BRAATZIHW Alex Berlin72:00
 
 
M-35 (5)I5,5 km 0 m21 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
2035186Robert LISIECKIJW 5700 Międzyrzecz62:00
8636517Tomasz PŁÓCIENNIK5 Lpa Sulechów66:00
249967Bartłomiej MAŁECKIKOS Modrzew Skwierzyna70:00
7208102Frank MESKEKaulsdorfer OLV Berlin74:00
8640920Paweł STACHOWSKIKOS Modrzew Skwierzyna78:00
 
 
M-40 (5)I5,5 km 0 m21 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
981863Roman KOSICKIUKS ENERGETYK Dychów82:00
2023826Marcin SOCHACKIUKS ENERGETYK Dychów86:00
8636515Krzysztof MOL5 Lpa Sulechów90:00
2023825Marcin GRYDZIUSZKOUKS ENERGETYK Dychów94:00
5075Gerhard BRETTSCHNEIDERKaulsdorfer OLV Berlin98:00
 
 
M-45 (4)H5,5 km 0 m20 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
2036960Adam DOMAŃSKIJW 5700 Międzyrzecz63:00
504408Dariusz PACHNIKUKS "Orientpark.pl" Iwiny67:00
8020861Olaf SCHWENKTSV Karlshorst Berlin71:00
5065Hartmut BRETTSCHNEIDERKaulsdorfer OLV Berlin75:00
 
 
M-50 (1)H5,5 km 0 m20 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
364758Jarosław KONDRACKIUKS ENERGETYK Dychów79:00
 
 
M-55 (2)G4,8 km 0 m19 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
895010Zbigniew KOLISKB Piast Międzyrzecz84:00
2023878Adam MARKOWSKIUKS ENERGETYK Dychów88:00
 
 
M-60 (2)F4,2 km 0 m17 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
2023835Wojciech MELIŃSKIUKS ENERGETYK Dychów89:00
2035173Marek PIETRUSIŃSKIKS Artemis Wrocław91:00
 
 
M-65 (4)E3,7 km 0 m16 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
2053655Waldemar PŁUCIENNIKKOS Modrzew Skwierzyna82:00
249972Sylwester PACEKKOS Modrzew Skwierzyna84:00
886317Janusz MICHAŁEKKOS Modrzew Skwierzyna86:00
305974Henryk GLIŃSKIKS Artemis Wrocław88:00
 
 
OPEN (8)E3,7 km 0 m16 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
2023827Dariusz TUZIMEKUKS ENERGETYK Dychów62:00
2023828Grzegorz ŁABĘDZKIUKS ENERGETYK Dychów64:00
2035175Jacek JACKOWIAKJW 5700 Międzyrzecz66:00
2023821Jarosław SADOWSKIUKS ENERGETYK Dychów68:00
610802Dorota STEPHANTSV Karlshorst Berlin70:00
2023840Honorata ŁABĘDZKAUKS ENERGETYK Dychów72:00
5055Erik BRETTSCHNEIDERKaulsdorfer OLV Berlin74:00
8636519Hubert MIELCAREK5 Lpa Sulechów76:00