VI Puchar Lubuskiego 6 rundaPt 2017-06-23 08:18
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K-10N (13)KM-10N2,2 km 0 m9 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
423074Zofia KUZAKHKS Azymut Mochy0:00
wakatwakat2:00
412402Weronika KLECHAHKS Azymut Mochy4:00
423083Katarzyna HARĘŹLAKHKS Azymut Mochy6:00
423090Karolina MIELCAREKHKS Azymut Mochy8:00
2023868Oliwia KWIATKOWSKAUKS ENERGETYK Dychów10:00
412420Milena MIŚHKS Azymut Mochy12:00
2023872Zuzanna ŁABĘDZKAUKS ENERGETYK Dychów14:00
346010Marta MARCINIECHKS Azymut Mochy16:00
2023870Karolina ŁABĘDZKAUKS ENERGETYK Dychów18:00
412421Lena KURASIŃSKAHKS Azymut Mochy20:00
2023871Oliwia UTAUKS ENERGETYK Dychów22:00
423082Antonina FRANCHKS Azymut Mochy24:00
 
 
K-12 (12)A2,5 km 0 m13 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
345985Sandra JĄDERHKS Azymut Mochy1:00
wakatwakat5:00
505083Estera KARKUTHKS Azymut Mochy9:00
997824Anna DREIERHKS Azymut Mochy13:00
345981Natalia MIŚHKS Azymut Mochy17:00
423071Patrycja PIEŚNIAKHKS Azymut Mochy21:00
412422Maria HAJDUKHKS Azymut Mochy25:00
412416Karolina MŁYNKOWIAKHKS Azymut Mochy29:00
2023880Julia SIENIAWSKAUKS ENERGETYK Dychów33:00
997853Alicja MICHALEWICZHKS Azymut Mochy37:00
2023866Anna STASZKÓWUKS ENERGETYK Dychów41:00
346009Aleksandra GOLINOWSKAHKS Azymut Mochy45:00
 
 
K-14 (3)C3,6 km 0 m16 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
wakatwakat39:00
2023840Agnieszka SKOWROŃSKAUKS ENERGETYK Dychów43:00
2023839Karolina SADOWSKAUKS ENERGETYK Dychów47:00
 
 
K-16 (4)D4,2 km 0 m15 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
wakatwakat51:00
2801122Nadia KĘDZIERSKAHKS Azymut Mochy55:00
2801124Izabela PAPIEŻHKS Azymut Mochy59:00
2801123Lidia PIWOWARHKS Azymut Mochy1:03:00
 
 
K-21 (7)F5,3 km 0 m21 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
8636516Izabela SOBCZAK5 Lpa Sulechów0:00
wakatwakat4:00
1392585Magdalena KIEWLUKJW 5700 Międzurzecz8:00
8636514Monika ŁAKOMA5 Lpa Sulechów12:00
2037506Karolina BILAWAJW 5700 Międzurzecz16:00
8636513Katarzyna DURZYŃSKA5 Lpa Sulechów20:00
2035561Emilia BUDNAJW 5700 Międzurzecz24:00
 
 
K-35 (2)E4,9 km 0 m18 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
wakatwakat1:00
8636517Elżbieta GOLINOWSKA5 Lpa Sulechów5:00
 
 
K-40 (2)E4,9 km 0 m18 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
505084Honorata PATEREKHKS Azymut Mochy1:07:00
wakatwakat1:09:00
 
 
K-45 (4)D4,2 km 0 m15 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
wakatwakat1:00
412413Ewa MURAWSKAHKS Azymut Mochy4:00
5066Gudrun BRETTSCHNEIDERKaulsdorfer OLV Berlin7:00
997889Barbara NOWAKHKS Azymut Mochy10:00
 
 
M-10N (15)KM-10N2,2 km 0 m9 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
423080Tomasz MIELCAREKHKS Azymut Mochy26:00
wakatwakat28:00
346005Piotr GOLINOWSKIHKS Azymut Mochy30:00
412404Rafał MURAWSKIHKS Azymut Mochy32:00
2023869Antoni ALEKSANDROWICZUKS ENERGETYK Dychów34:00
2023821Jakub JASKUŁAHKS Azymut Mochy36:00
2023863Jakub SOBCZYKUKS ENERGETYK Dychów38:00
2023822Dawid KĘDZIERSKIHKS Azymut Mochy40:00
2023862Sebastian ŁUCZKIEWICZUKS ENERGETYK Dychów42:00
412409Julian FRANCHKS Azymut Mochy44:00
2023867Patryk WASZCZUKUKS ENERGETYK Dychów46:00
423076Filip RATAJCZAKHKS Azymut Mochy48:00
2023865Jakub MIAZGOWICZUKS ENERGETYK Dychów50:00
423073Tobiasz WYRWAHKS Azymut Mochy52:00
2023864Stanisław ALEKSANDROWICZUKS ENERGETYK Dychów54:00
 
 
M-12 (9)B2,6 km 0 m13 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
412418Tymoteusz PLACEKHKS Azymut Mochy3:00
wakatwakat7:00
345999Łukasz WŁODARCZYKHKS Azymut Mochy11:00
2023879Mateusz HOŁOWNIAUKS ENERGETYK Dychów15:00
423075Michał GÓRNIACZYKHKS Azymut Mochy19:00
2023874Krystian SADOWSKIUKS ENERGETYK Dychów23:00
412403Paweł MICHALCZAKHKS Azymut Mochy27:00
2023876Szymon ZIELIŃSKIUKS ENERGETYK Dychów31:00
423087Krzysztof MIELCAREKHKS Azymut Mochy35:00
 
 
M-14 (3)D4,2 km 0 m15 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
7300455Mikołaj PATEREKHKS Azymut Mochy49:00
wakatwakat53:00
7300456Amadeusz CUPRYŚHKS Azymut Mochy57:00
 
 
M-16 (5)E4,9 km 0 m18 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
wakatwakat40:00
345995Kamil WITAHKS Azymut Mochy44:00
2801121Alex GROBELNYHKS Azymut Mochy48:00
2023838Radosław MROZOWSKIUKS ENERGETYK Dychów52:00
7300453Nikodem SEIDELHKS Azymut Mochy56:00
 
 
M-21 (4)K10,0 km 0 m30 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
wakatwakat9:00
2033659Darek DOMAŃSKIJW 5700 Międzurzecz17:00
2033642Marcin GACZYŃSKIJW 5700 Międzurzecz25:00
8636511Janusz PUT5 Lpa Sulechów33:00
 
 
M-35 (7)J9,2 km 0 m26 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
wakatwakat35:00
7200191Paweł GOLINOWSKIHKS Azymut Mochy39:00
1392589Robert LISIECKIJW 5700 Międzurzecz43:00
7208102Frank MIESKEKaulsdorfer OLV Berlin47:00
249967Bartłomiej MAŁECKIKOS Modrzew Skwierzyna51:00
8636512Tomasz PŁÓCIENNIK5 Lpa Sulechów55:00
8640920Paweł STACHOWSKIKOS Modrzew Skwierzyna59:00
 
 
M-40 (8)J9,2 km 0 m26 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
wakatwakat3:00
2023875Adam ROZUMEKUKS ENERGETYK Dychów7:00
2023834Marcin SOCHACKIUKS ENERGETYK Dychów11:00
505082Piotr MURAWSKIHKS Azymut Mochy15:00
2023833Marcin GRYDZIUSZKOUKS ENERGETYK Dychów19:00
5075Gerhard BRETTSCHNEIDERKaulsdorfer OLV Berlin23:00
2023837Roman OLESIAKBnO Marcinowice27:00
2036944TOMASZ ŻAKUKS ENERGETYK Dychów31:00
 
 
M-45 (5)I8,3 km 0 m27 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
wakatwakat36:00
2023861Sławomir ELIASUKS ENERGETYK Dychów40:00
2035565Cezary STANKIEWICZJW 5700 Międzurzecz44:00
2023873Mariusz KRAMSKIUKS ENERGETYK Dychów48:00
5065Hartmunt BRETTSCHNEIDERKaulsdorfer OLV Berlin52:00
 
 
M-50 (2)I8,3 km 0 m27 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
wakatwakat28:00
364758Jarosław KONDRACKIUKS ENERGETYK Dychów32:00
 
 
M-55 (2)H7,4 km 0 m22 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
wakatwakat1:01:00
2033878Adam MARKOWSKIUKS ENERGETYK Dychów1:05:00
 
 
M-60 (3)G6,2 km 0 m20 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
wakatwakat26:00
2035173Marek PIETRUSŃSKIKS Artemis Wrocław30:00
302986Wolfgang KOSSLERKaulsdorfer OLV Berlin34:00
 
 
M-65 (6)G6,2 km 0 m20 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
427592Władysław KRÓLIKOWSKIKOS Modrzew Skwierzyna2:00
249972Sylwester PAACEKKOS Modrzew Skwierzyna6:00
wakatwakat10:00
305974Henryk GLIŃSKIKS Artemis Wrocław14:00
2053655Waldemar PŁUCIENNIKKOS Modrzew Skwierzyna18:00
249926Władysław FALTYŃSKIWKS Grunwald Poznań22:00
 
 
M-75 (1)C3,6 km 0 m16 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
wakatwakat1:02:00
 
 
KM-10R (7)KM-10N2,2 km 0 m9 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
8636519Adam MOL5 Lpa Sulechów56:00
8636520Magdalena MOL5 Lpa Sulechów58:00
8636518Weronika MOL5 Lpa Sulechów1:00:00
423086Hanna PATEREKHKS Azymut Mochy1:02:00
2061717Jakub JAKUBOWSKI5 Lpa Sulechów1:04:00
412419Fabian WYRWAHKS Azymut Mochy1:06:00
wakatwakat1:08:00
 
 
OPEN (8)E4,9 km 0 m18 PK
Numer karty SIImię i nazwiskoKlubStart
wakatwakat8:00
2023824Piotr BORKOWSKISulma Sulechów12:00
2036960Adam DOMAŃSKIJW 5700 Międzurzecz16:00
2023877Dariusz TUZIMEKUKS ENERGETYK Dychów20:00
2035175Jacek JACKOWIAKJW 5700 Międzurzecz24:00
2023836Jarosław SADOWSKIUKS ENERGETYK Dychów28:00
2035172Małgorzata MILCZAREKJW 5700 Międzurzecz32:00
412366Krzysztof PRZERWAKOS Modrzew Skwierzyna36:00