2017 Mistrzostwa gr.sport, DG RSZ2Śr 2017-06-21 20:54
Wyniki - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M-21 (28) Usunięte przebiegi: 44-43, 46-446,1 km 0 m16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Zbigniew POKRZYWIŃSKI12BZ Szczecin34:050:00
2Grzegorz SKOCELAS7 BOW Słupsk34:15+0:10
3Kamil PRZYWORSKI5 Lpa Sulechów36:05+1:59
4Kamil GUZALBWD WKP-W Stargard40:05+6:00
5Rafal POCIERZYWICKI12BZ Szczecin40:15+6:09
6Tomasz WEŁNA5 pinż Szczecin Podjuchy42:03+7:57
7Janusz PUT5 Lpa Sulechów43:42+9:36
8Krzysztof GRUCHOT12BZ Szczecin44:59+10:53
9Damian ZAGULAK7 BOW Słupsk45:13+11:07
10Marcin WASILEWSKI5 Lpa Sulechów51:14+17:08
11Paweł ZIELIŃSKI25 BKP Tomaszów Maz.51:14+17:08
12Sebastian DUSZYŃSKI25 BKP Tomaszów Maz.51:32+17:26
13Piotr STYŚ2 BZ Złocieniec52:21+18:16
14Dawid GORLACH5 pinż Szczecin Podjuchy53:28+19:22
15Tomasz BRODOWSKI2 BZ Złocieniec58:08+24:02
16Paweł WĘGRECKI25 BKP Tomaszów Maz.60:03+25:57
17Bartosz RETKA8 pplot Koszalin60:15+26:09
18Robert ADAMSKIBWD WKP-W Stargard62:28+28:22
19Marek KRZYMINIEWSKIBWD WKP-W Stargard63:06+29:00
20Łukasz SUDYK8 pplot Koszalin65:43+31:37
21Krzysztof MADEJSKI8 pplot Koszalin69:56+35:50
22Kamil NOWACKI7 BOW Słupsk72:41+38:35
23Marcin MEDWIEDIUK12 bdow Szczecin77:52+43:46
24Bartłomiej DURASIEWICZ12 bdow Szczecin78:53+44:47
25Piotr OLSZEWSKI2 BZ Złocieniec82:00+47:54
26Mateusz BĘDZIESZAK12 bdow Szczecin83:53+49:47
27Jarosław PIECHOWIAK5 pinż Szczecin Podjuchy87:07+53:02
 
pkKamil NAGÓREK7 BOW Słupsk46:57+12:52
 
 
 
M-35 (24)5,7 km 0 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Mirosław STEPIEŃ25 BKP Tomaszów Maz.51:020:00
2Andrzej ROGOWSKI12BZ Szczecin53:07+2:05
3Krzysztof MUSIAŁ8 pplot Koszalin56:37+5:35
4Cezary FAMULSKI8 pplot Koszalin57:03+6:01
5Tomasz PŁÓCIENNIK5 Lpa Sulechów58:39+7:36
6Stanisław ŁYDKA5 pinż Szczecin Podjuchy58:49+7:47
7Sławomir KOBIEROWSKI7 BOW Słupsk60:09+9:07
8Łukasz LEWIŃSKI7 BOW Słupsk60:37+9:34
9Paweł STRONIAS25 BKP Tomaszów Maz.64:19+13:17
10Rafał WILK12BZ Szczecin64:29+13:27
11Marcin SZEWCZYK25 BKP Tomaszów Maz.66:08+15:06
12Krzysztof MISIURA2 BZ Złocieniec66:20+15:18
13Łukasz NOWICKI5 Lpa Sulechów66:47+15:44
14Łukasz LESZCZYŁOWSKI8 pplot Koszalin68:03+17:01
15Rafał SZCZEŚNIAK2 BZ Złocieniec68:37+17:35
16Artur PELO7 BOW Słupsk69:53+18:51
17Piotr MIKOŁAJCZYK5 Lpa Sulechów70:15+19:13
18Piotr HORANIN2 BZ Złocieniec74:26+23:24
19Andrzej BENEWIAT12BZ Szczecin76:22+25:20
20Damian CHAŁUPCZAKBWD WKP-W Stargard90:58+39:55
21Piotr DZIUBABWD WKP-W Stargard93:46+42:44
22Łukasz PIETRZAK5 pinż Szczecin Podjuchy95:31+44:29
 
Albert SNARSKI5 pinż Szczecin Podjuchynkl
Łukasz SOBALSKI12 bdow Szczecinnkl
 
 
 
M-40 (17)5,4 km 0 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Szczepan FIEDOROWICZ2 BZ Złocieniec42:140:00
2Krzysztof MOL5 Lpa Sulechów45:03+2:49
3Jacek WĄSICKI7 BOW Słupsk49:38+7:24
4Marek KOZŁOWSKI5 pinż Szczecin Podjuchy49:46+7:32
5Wiesław JAROSZ8 pplot Koszalin51:40+9:26
6Krzysztof KLUCZNIK12 bdow Szczecin58:09+15:55
7Sławomir KRZYMINIEWSKIBWD WKP-W Stargard59:15+17:01
8Krzysztof BUTRYN12BZ Szczecin63:21+21:07
9Przemysław USTIANOWSKI12BZ Szczecin69:12+26:58
10Cezary RYBACZEK25 BKP Tomaszów Maz.70:40+28:26
11Tomasz PRZYBYŁA7 BOW Słupsk71:16+29:01
12Artur LEOSZKO5 Lpa Sulechów80:51+38:36
13Jaroslaw OWSIANKA25 BKP Tomaszów Maz.82:43+40:29
14Mirosław GÓRECKI8 pplot Koszalin82:56+40:42
15Tomasz ZIELIŃSKI5 pinż Szczecin Podjuchy84:57+42:43
16Robert CZECHBWD WKP-W Stargard122:17+80:02
 
Wojciech JUNAK12 bdow Szczecinnkl
 
 
 
M-45 (17)5,2 km 0 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Rafał WÓJCIK12BZ Szczecin37:430:00
2Jarosław GRADEK2 BZ Złocieniec51:56+14:13
3Zbigniew BILIŃSKI12BZ Szczecin65:37+27:53
4Ryszard KRÓL12 bdow Szczecin67:11+29:27
5Mariusz NITA5 Lpa Sulechów69:05+31:21
6Robert BARANKIWICZ5 pinż Szczecin Podjuchy71:05+33:21
7Adam CYGAN8 pplot Koszalin71:48+34:04
8Paweł POMAGALSKIBWD WKP-W Stargard73:52+36:09
9Wiesław STANKIEWICZ8 pplot Koszalin79:50+42:06
10Roman JAROSZBWD WKP-W Stargard81:22+43:38
11Radosław SZYMAŃSKI5 pinż Szczecin Podjuchy85:39+47:56
12Sławomir DARAS25 BKP Tomaszów Maz.89:46+52:02
13Tomasz RYBARCZYK5 Lpa Sulechów100:33+62:49
14Dariusz PUDLARZ25 BKP Tomaszów Maz.113:48+76:04
 
Wiesław KOZIOŁ7 BOW Słupsknkl
Tomasz STASIOŁEK2 BZ Złocieniecnkl
pkStanisław GRZYB2 BZ Złocieniec107:47+70:03
 
 
 
K-21 (28) Usunięte przebiegi: 44-45, 45-46, 53-444,9 km 0 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Marlena BORYCHOWSKA7 BOW Słupsk37:320:00
2Katarzyna DURZYŃSKA5 Lpa Sulechów40:38+3:06
3Izabela SOBCZAK5 Lpa Sulechów41:59+4:27
4Monika ŁAKOMA5 Lpa Sulechów42:59+5:27
5Karolina JAHNZBWD WKP-W Stargard57:43+20:11
6Sylwia SZEREMETA12BZ Szczecin58:34+21:02
7Aneta STANISZEWSKA7 BOW Słupsk59:37+22:05
8Justyna KRÓLEWICZ12BZ Szczecin60:31+22:59
9Paulina ZIENTEK5 pinż Szczecin Podjuchy60:44+23:12
10Agnieszka ALABRUDZIŃSKA12BZ Szczecin61:31+23:59
11Marta SŁAPCZYŃSKA2 BZ Złocieniec72:01+34:29
12Monika TRELA25 BKP Tomaszów Maz.73:42+36:10
13Monika ANDRZEJCZAK12 bdow Szczecin75:47+38:15
14Małgorzata GÓRECKA-SMOTER2 BZ Złocieniec77:31+39:59
15Jolanta MAZURKIEWICZ8 pplot Koszalin87:48+50:16
16Agnieszka BARAN25 BKP Tomaszów Maz.89:51+52:19
17Iwona LACHCIK25 BKP Tomaszów Maz.92:07+54:35
18Agnieszka OSTROWSKA5 pinż Szczecin Podjuchy93:50+56:18
19Natalia ROGULSKA5 pinż Szczecin Podjuchy93:56+56:24
20Natalia MAJCHER-ROSOWSKA8 pplot Koszalin96:31+58:59
21Beata SZACHTABWD WKP-W Stargard98:58+61:26
22Justyna KRZYŻANIAK8 pplot Koszalin100:44+63:12
23Katarzyna FLOREK12 bdow Szczecin101:55+64:23
 
Natalia KAHS7 BOW Słupsknkl
Kamila MICHALCZIKBWD WKP-W Stargardnkl
Katarzyna POWAŁKA2 BZ Złocieniecnkl
pkIga ZALESKIEWICZ7 BOW Słupsk104:28+66:56
pkEwa KORZENIOWSKA8 pplot Koszalin108:34+71:02
 
 
 
K-35 (8)4,0 km 0 m14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Katarzyna SZUMAN12BZ Szczecin54:010:00
2Elżbieta WACH25 BKP Tomaszów Maz.56:01+1:59
3Katarzyna WULLERT2 BZ Złocieniec58:07+4:05
4Elżbieta GOLINOWSKA5 Lpa Sulechów58:39+4:37
5Bernadeta KLAWIŃSKABWD WKP-W Stargard65:08+11:07
6Monika GNIADEK7 BOW Słupsk74:26+20:24
 
Magdalena BUKOWSKA12 bdow Szczecinnkl
Joanna PILARSKA8 pplot Koszalinnkl