Końcowe wyniki zawodów                                            2013-09-07 16:08:22
                                Puchar LZBnO 4 runda
===JW 5700=============================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K-12        4.4km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.OLIWIA DOMAŃSKA          JW. Międzyrzecz      MCZ              98.47  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K-14        4.4km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.DOROTA KULA              UKS Energetyk Dychów DYCH             74.52  +      0.00
  2.INEZ CHYLIŃSKA           KS Modrzew Skwierzyn SKWI             77.53  +      3.01
  3.NATALIA ŁABĘCKA          UKS Energetyk Dychów DYCH             97.30  +     22.38
 
Końcowe wyniki zawodów: K-18        5.7km    0m 19k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.INA  BRETTSCHNEIDER      Kaulsdorfer OLV Berl OLV              97.51  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K-20        6.2km    0m 20k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.EDYTA CHODUKIEWICZ       UKS Energetyk Dychów DYCH             86.50  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K-21        6.2km    0m 20k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.WIOLETTA DOMINAS         JW. Międzyrzecz      MCZ              93.15  +      0.00
  2.JUSTYNA BORYCA           JW. Międzyrzecz      MCZ              97.36  +      4.21
  3.HONORATA ŁABĘCKA         UKS Energetyk Dychów DYCH            102.33  +      9.18
  4.SYLWIA WALĘGA            JW. Międzyrzecz      MCZ             105.31  +     12.16
  5.KATARZYNA NIESŁUCHOWSKA  JW. Międzyrzecz      MCZ             118.19  +     25.04
 
Końcowe wyniki zawodów: K-35        6.2km    0m 20k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.AGATA SZPILER            JW. Międzyrzecz      MCZ             113.18  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K-40        5.8km    0m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.GUDRUN  BRETTSCHNEIDER   Kaulsdorfer OLV Berl OLV              70.14  +      0.00
  2.EVA KOCH                 Kaulsdorfer OLV Berl OLV              84.35  +     14.21
 
Końcowe wyniki zawodów: M-16        5.0km    0m 17k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.ERIK  BRETTSCHNEIDER     Kaulsdorfer OLV Berl OLV             113.06  +      0.00
    TOMASZ JACKOWIAK         JW. Międzyrzecz      MCZ          NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M-18        5.7km    0m 19k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.GRZEGORZ ŁABĘCKI         UKS Energetyk Dychów DYCH             71.58  +      0.00
  2.DARIUSZ DOMAŃSKI         JW. Międzyrzecz      MCZ              77.02  +      5.04
 
Końcowe wyniki zawodów: M-21        8.4km    0m 24k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.ARKADIUSZ KUJDA          JW. Międzyrzecz      MCZ              71.49  +      0.00
  2.PAWEŁ GOLINOWSKI         JW. Międzyrzecz      MCZ              79.18  +      7.29
  3.MARIUSZ JAROS            JW. Międzyrzecz      MCZ              84.49  +     13.00
  4.MARCIN GACZYŃSKI         JW. Międzyrzecz      MCZ              90.38  +     18.49
  5.SEBASTIAN KOZACZUK       JW. Międzyrzecz      MCZ              93.44  +     21.55
  6.PAWEŁ STACHOWSKI         KS Modrzew Skwierzyn SKWI            140.24  +     68.35
 
Końcowe wyniki zawodów: M-35        8.4km    0m 24k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.ROBERT LISIECKI          JW. Międzyrzecz      MCZ              64.53  +      0.00
  2.RAFAŁ WALICKI            JW. Międzyrzecz      MCZ              68.12  +      3.19
  3.KRZYSZTOF MOL            JW. Międzyrzecz      MCZ              80.11  +     15.18
  4.HARTMUT BRETTSCHNEIDER   Kaulsdorfer OLV Berl OLV              85.46  +     20.53
  5.ANDRZEJ ZAGDAŃSKI        UKS Energetyk Dychów DYCH             89.33  +     24.40
  6.ROMAN KOSICKI            Kopanica             KOPA             95.36  +     30.43
  7.ZBIGNIEW PINECKI         Kopanica             KOPA            100.29  +     35.36
  8.IRENEUSZ WRÓBLEWSKI      KS Modrzew Skwierzyn SKWI            128.06  +     63.13
 
Końcowe wyniki zawodów: M-40        8.1km    0m 22k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.MARIUSZ KRAMSKI          UKS Energetyk Dychów DYCH             75.50  +      0.00
  2.TOMASZ ŻAK               Kopanica             KOPA             84.36  +      8.46
 
Końcowe wyniki zawodów: M-45        8.1km    0m 22k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.RYSZARD NASTULSKI        JW. Międzyrzecz      MCZ             118.14  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M-50        7.0km    0m 21k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.JERZY DEPTUŁA            UKS Energetyk Dychów DYCH           67.57,0  +      0.00
  2.ADAM MARKOWSKI           UKS Energetyk Dychów DYCH          101.36,0  +     33.39
 
Końcowe wyniki zawodów: M-55        7.0km    0m 21k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.ANDRZEJ DAWIDOWICZ       KS Modrzew Skwierzyn SKWI            104.24  +      0.00
    WOJCIECH MELIŃSKI        UKS Energetyk Dychów DYCH         NKL-bPK           
    ZBIGNIEW SZCZEPAŃSKI     MKS Sulęta Sulęcin   SUL          NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M-65        4.1km    0m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.JANUSZ MICHAŁEK          KS Modrzew Skwierzyn SKWI             50.30  +      0.00
  2.WŁADYSŁAW KRÓLIKOWSKI    KS Modrzew Skwierzyn SKWI             55.09  +      4.39
  3.HENRYK SKWIROWSKI        KS Modrzew Skwierzyn SKWI             55.11  +      4.41
 
Końcowe wyniki zawodów: M-70        3.3km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.JERZY OSTOJSKI           UKS Energetyk Dychów DYCH             48.09  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN        4.4km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.ŁUKASZ NOWICKI           Indywidualnie Sulech SULE             49.38  +      0.00
  2.KRZYSZTOF PRZERWA        KS Modrzew Skwierzyn SKWI             98.36  +     48.58