Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                   2012-09-29 16:51:09
                                                                   5 runda PLZBnO
===UKS ENERGETYK======================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-10N       1.9km    0m 7k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-53      2-54      3-55      4-56      5-52      6-51      7-100   
  1 KAZMIEROWSKA Agata                    50.03      /         /    16.57/1*  25.30/1*  28.47/1*  33.30/1*  38.40/1*  50.03/1* 
    SKS "ORLIK" Pawlowice                            /         /         /     8.33/1*   3.17/1*   4.43/1*   5.10/1*  11.23/1* 
    MOL Weronika                      NKl            /         /         /         /         /         /         /    59.41/   
    JW 5700 Miedzyrzecz                              /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-12        2.3km    0m 9k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-61      2-32      3-53      4-37      5-56      6-52      7-36      8-51      9-100   
  1 LABEDZKA Natalia                      36.03  1.18/1*   3.20/1*   5.45/1*  10.21/1*  18.00/1*  20.19/1*  28.03/1*  31.11/1*  35.16/1*  36.03/1* 
    UKS ENERGETYK Dychów                         1.18/1*   2.02/1*   2.25/2    4.36/2    7.39/5    2.19/4    7.44/4    3.08/2    4.05/3    0.47/3  
  2 DOMANSKA Oliwia                       42.58  4.17/6    9.01/3   12.46/3   17.26/2   25.00/2   27.20/2   35.00/2   38.16/2   42.13/2   42.58/2  
    JW 5700 Miedzyrzecz                          4.17/6    4.44/3    3.45/4    4.40/3    7.34/4    2.20/5    7.40/3    3.16/3    3.57/2    0.45/1* 
  3 CHYLINSKA Inez                        51.01  4.01/5    6.05/2    8.11/2   18.40/3   28.12/4   36.26/5   42.32/3   46.56/3   50.04/3   51.01/3  
    KOS Modrzew Skwierzyna                       4.01/5    2.04/2    2.06/1*  10.29/7    9.32/7    8.14/7    6.06/1*   4.24/4    3.08/1*   0.57/7  
  4 BRAZYCKA Julia                        52.14  6.51/7   18.07/7   21.51/6   26.53/6   34.04/6   36.34/6   44.07/4   46.57/4   51.21/4   52.14/4  
    UKS ENERGETYK Dychów                         6.51/7   11.16/6    3.44/3    5.02/5    7.11/3    2.30/6    7.33/2    2.50/1*   4.24/4    0.53/5  
  5 ZYGNER Michalina                      69.23  1.49/2   12.16/5   16.05/4   21.27/4   28.10/3   30.14/3   49.11/5   62.22/5   68.31/5   69.23/5  
    SKS "ORLIK" Pawlowice                        1.49/2   10.27/5    3.49/5    5.22/6    6.43/1*   2.04/2   18.57/7   13.11/6    6.09/5    0.52/4  
  6 KACZMAREK Joanna                      72.19  2.51/4   15.08/6   19.01/5   24.02/5   31.06/5   33.06/4   51.57/6   64.24/6   71.24/6   72.19/6  
    SKS "ORLIK" Pawlowice                        2.51/4   12.17/7    3.53/6    5.01/4    7.04/2    2.00/1*  18.51/5   12.27/5    7.00/7    0.55/6  
  7 KACZMAREK Magdalena                   84.15  2.35/3    9.30/4   31.54/7   35.23/7   43.02/7   45.06/7   64.02/7   77.16/7   83.30/7   84.15/7  
    SKS "ORLIK" Pawlowice                        2.35/3    6.55/4   22.24/7    3.29/1*   7.39/5    2.04/2   18.56/6   13.14/7    6.14/6    0.45/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-14        3.2km    0m 10k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-44      2-33      3-32      4-31      5-42      6-43      7-37      8-41      9-36     10-100   
                                     
  1 WILCZKOWIAK Karolina                  59.03 15.20/3   19.09/3   27.39/2   29.11/2   36.16/2   37.57/1*  42.37/1*  47.46/1*  55.51/1*  58.16/1* 
    SKS "ORLIK" Pawlowice                       15.20/3    3.49/2    8.30/2    1.32/4    7.05/3    1.41/1*   4.40/1*   5.09/2    8.05/3    2.25/1* 
                                                59.03/1* 
                                                 0.47/4  
  2 WIEJA Zuzanna                         71.01 27.24/4   31.14/4   39.44/4   41.11/4   48.10/4   49.55/4   54.38/3   59.53/3   67.46/2   70.17/2  
    SKS "ORLIK" Pawlowice                       27.24/4    3.50/3    8.30/2    1.27/2    6.59/2    1.45/2    4.43/2    5.15/3    7.53/1*   2.31/3  
                                                71.01/2  
                                                 0.44/2  
  3 KAZMIEROWSKA Olga                     74.59  2.20/1*   4.25/1*  28.24/3   29.39/3   47.26/3   49.37/3   58.45/4   63.50/4   71.47/3   74.16/3  
    SKS "ORLIK" Pawlowice                        2.20/1*   2.05/1*  23.59/4    1.15/1*  17.47/4    2.11/3    9.08/4    5.05/1*   7.57/2    2.29/2  
                                                74.59/3  
                                                 0.43/1* 
  4 KULA Dorota                           80.50  8.45/2   15.15/2   22.34/1*  24.01/1*  30.15/1*  41.40/2   48.02/2   58.29/2   76.13/4   80.05/4  
    UKS ENERGETYK Dychów                         8.45/2    6.30/4    7.19/1*   1.27/2    6.14/1*  11.25/4    6.22/3   10.27/4   17.44/4    3.52/4  
                                                80.50/4  
                                                 0.45/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-16        5.1km    0m 14k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-44      2-33      3-41      4-39      5-40      6-45      7-38      8-43      9-42     10-32    
                                      11-37     12-36     13-35     14-100   
  1 WIEJA Anna                           129.05 10.10/1*  12.25/1*  20.58/1*  32.46/1*  34.11/1*  39.17/1*  44.12/1*  53.35/1*  55.19/1*  63.32/1* 
    SKS "ORLIK" Pawlowice                       10.10/1*   2.15/1*   8.33/1*  11.48/1*   1.25/1*   5.06/1*   4.55/1*   9.23/1*   1.44/1*   8.13/1* 
                                                73.13/1* 116.11/1* 127.13/1* 128.26/1* 129.05/1* 
                                                 9.41/1*  42.58/1*  11.02/1*   1.13/1*   0.39/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-21        6.2km    0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-44      2-33      3-41      4-37      5-42      6-48      7-49      8-50      9-32     10-39    
                                      11-40     12-45     13-38     14-36     15-35     16-100   
  1 DOMINAS Wioletta                      71.52      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    JW 5700 Miedzyrzecz                              /     2.15/2    5.49/4    2.47/1*   5.08/2    6.07/2    4.26/2    3.01/3    6.17/2    7.17/2  
                                                     /         /         /         /         /         /         /   
                                                 1.05/3    2.36/3    5.06/4   10.28/4    4.45/4    0.58/3    0.45/4  
  2 ADACH Olga                            72.44  8.44/2   11.20/2   15.41/2   19.07/2   24.52/2   30.20/2   35.44/2   38.27/2   43.12/2   50.45/1* 
    Klodawa                                      8.44/2    2.36/3    4.21/2    3.26/2    5.45/4    5.28/1*   5.24/3    2.43/1*   4.45/1*   7.33/3  
                                                51.57/1*  54.35/1*  57.43/1*  66.45/1*  70.49/1*  72.03/1*  72.44/1* 
                                                 1.12/4    2.38/4    3.08/1*   9.02/3    4.04/3    1.14/4    0.41/2  
  3 NIESLUCHOWSKA Katarzyna               77.57 14.53/3   16.25/3   20.22/3   24.56/3   29.56/3   40.42/3   45.05/3   47.53/3   54.16/3   59.28/2  
    JW 5700 Miedzyrzecz                         14.53/3    1.32/1*   3.57/1*   4.34/4    5.00/1*  10.46/4    4.23/1*   2.48/2    6.23/3    5.12/1* 
                                                60.17/2   62.40/2   65.53/2   73.42/2   76.27/2   77.17/2   77.57/2  
                                                 0.49/1*   2.23/1*   3.13/2    7.49/1*   2.45/1*   0.50/2    0.40/1* 
  4 GOZDZ Marta                           82.59  1.49/1*   4.52/1*   9.16/1*  13.39/1*  18.56/1*  25.03/1*  30.59/1*  36.25/1*  42.51/1*  64.28/3  
    JW 5700 Miedzyrzecz                          1.49/1*   3.03/4    4.24/3    4.23/3    5.17/3    6.07/2    5.56/4    5.26/4    6.26/4   21.37/4  
                                                65.17/3   67.41/3   70.54/3   78.43/3   81.29/3   82.17/3   82.59/3  
                                                 0.49/1*   2.24/2    3.13/2    7.49/1*   2.46/2    0.48/1*   0.42/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-35        5.1km    0m 14k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-44      2-33      3-41      4-39      5-40      6-45      7-38      8-43      9-42     10-32    
                                      11-37     12-36     13-35     14-100   
  1 SZPILER Agata                         62.32  1.52/1*   4.52/1*   9.19/1*  13.36/1*  14.52/1*  17.28/1*  26.49/1*  35.52/1*  38.31/1*  43.20/1* 
    JW 5700 Miedzyrzecz                          1.52/1*   3.00/1*   4.27/1*   4.17/1*   1.16/1*   2.36/1*   9.21/1*   9.03/1*   2.39/1*   4.49/1* 
                                                49.48/1*  56.43/1*  60.38/1*  61.52/1*  62.32/1* 
                                                 6.28/1*   6.55/1*   3.55/1*   1.14/1*   0.40/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-65        3.2km    0m 10k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-44      2-33      3-32      4-31      5-42      6-43      7-37      8-41      9-36     10-100   
                                     
  1 LEMNITZER Erika                       44.02 10.54/1*  13.36/1*  17.22/1*  18.32/1*  23.18/1*  25.57/1*  30.13/1*  32.59/1*  40.13/1*  43.08/1* 
    Kaulsdorfer OLV                             10.54/1*   2.42/1*   3.46/1*   1.10/1*   4.46/1*   2.39/1*   4.16/1*   2.46/1*   7.14/1*   2.55/1* 
                                                44.02/1* 
                                                 0.54/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM-10R      1.9km    0m 7k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-53      2-54      3-55      4-56      5-52      6-51      7-100   
  1 IGOR + ADRIANNA                       45.06  7.24/1*  11.22/1*  16.36/1*  25.35/1*  28.13/1*  38.08/1*  42.18/1*  45.06/1* 
    UKS ENERGETYK Dychów                         7.24/1*   3.58/1*   5.14/1*   8.59/1*   2.38/1*   9.55/1*   4.10/1*   2.48/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-10N       1.9km    0m 7k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-53      2-54      3-55      4-56      5-52      6-51      7-100   
  1 GAWLIKOWSKI Radoslaw                  39.36  3.46/1*   6.06/1*       /    13.28/1*  22.28/1*  30.26/1*  33.42/1*  39.36/1* 
    UKS ENERGETYK Dychów                         3.46/1*   2.20/1*       /         /     9.00/1*   7.58/2    3.16/1*   5.54/1* 
  2 DOMANSKI Patryk                       51.40      /    11.07/2   16.44/1*  25.28/2   34.30/2   42.23/2   45.42/2   51.40/2  
    JW 5700 Miedzyrzecz                              /         /     5.37/1*   8.44/1*   9.02/2    7.53/1*   3.19/2    5.58/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-12        2.8km    0m 11k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-31      2-32      3-41      4-37      5-38      6-56      7-33      8-62      9-51     10-35    
                                      11-100   
  1 FLISAK Bartosz                        55.11  2.07/2    3.38/2    6.37/1*  11.01/1*  15.43/1*  21.24/1*  26.43/1*  29.11/1*  49.23/1*  53.08/1* 
    UKS ENERGETYK Dychów                         2.07/2    1.31/2    2.59/2    4.24/2    4.42/2    5.41/1*   5.19/2    2.28/3   20.12/5    3.45/3  
                                                54.34/1*  55.11/1* 
                                                 1.26/4    0.37/2  
  2 RUMIENCZYK Michal                     60.00  3.58/5    7.46/5   10.46/4   15.08/3   19.46/2   25.49/2   30.59/2   33.38/2   53.46/2   57.17/2  
    UKS ENERGETYK Dychów                         3.58/5    3.48/5    3.00/3    4.22/1*   4.38/1*   6.03/2    5.10/1*   2.39/5   20.08/4    3.31/1* 
                                                58.43/2   60.00/2  
                                                 1.26/4    1.17/5  
  3 WIEJA Jonasz                          67.13  1.57/1*   3.24/1*   6.54/2   14.49/2   19.54/3   31.35/3   50.28/3   52.51/3   61.28/3   65.19/3  
    SKS "ORLIK" Pawlowice                        1.57/1*   1.27/1*   3.30/4    7.55/4    5.05/3   11.41/5   18.53/3    2.23/2    8.37/2    3.51/5  
                                                66.37/3   67.13/3  
                                                 1.18/1*   0.36/1* 
  4 KACZANOWSKI Mateusz                   71.28  3.28/4    5.59/4   11.06/5   18.52/4   24.00/4   35.11/4   54.35/4   56.52/4   65.32/4   69.20/4  
    UKS ENERGETYK Dychów                         3.28/4    2.31/4    5.07/5    7.46/3    5.08/4   11.11/4   19.24/5    2.17/1*   8.40/3    3.48/4  
                                                70.40/4   71.28/4  
                                                 1.20/2    0.48/4  
  5 KOWALSKI Norbert                      79.17  3.11/3    4.44/3    7.40/3   26.50/5   31.58/5   43.07/5   62.24/5   64.52/5   73.28/5   77.09/5  
    UKS ENERGETYK Dychów                         3.11/3    1.33/3    2.56/1*  19.10/5    5.08/4   11.09/3   19.17/4    2.28/3    8.36/1*   3.41/2  
                                                78.34/5   79.17/5  
                                                 1.25/3    0.43/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-14        4.3km    0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-31      2-32      3-44      4-33      5-41      6-42      7-43      8-37      9-38     10-45    
                                      11-40     12-39     13-36     14-35     15-100   
  1 KACZMAREK Wojciech                    63.08  1.11/1*   2.23/1*   6.34/1*  14.17/2   18.26/1*  23.46/1*  25.18/1*  28.45/1*  38.01/1*  41.33/1* 
    SKS "ORLIK" Pawlowice                        1.11/1*   1.12/1*   4.11/1*   7.43/3    4.09/2    5.20/1*   1.32/2    3.27/2    9.16/2    3.32/1* 
                                                46.16/1*  47.14/1*  53.41/1*  61.56/1*  62.31/1*  63.08/1* 
                                                 4.43/2    0.58/1*   6.27/2    8.15/3    0.35/2    0.37/1* 
  2 WISNIEWICZ Krzysztof                  72.03  2.07/3    4.02/3   10.16/2   12.17/1*  25.00/3   32.46/3   34.11/3   37.29/3   46.55/2   50.28/2  
    SKS "ORLIK" Pawlowice                        2.07/3    1.55/3    6.14/2    2.01/1*  12.43/3    7.46/2    1.25/1*   3.18/1*   9.26/3    3.33/2  
                                                54.49/2   56.10/2   62.36/2   70.50/2   71.24/2   72.03/2  
                                                 4.21/1*   1.21/3    6.26/1*   8.14/2    0.34/1*   0.39/2  
  3 SKRZYPCZAK Sylwester                 100.04  1.16/2    3.37/2   11.56/4   14.34/3   18.31/2   29.55/2   31.40/2   36.45/2   48.14/3   52.20/3  
    SKS "ORLIK" Pawlowice                        1.16/2    2.21/4    8.19/4    2.38/2    3.57/1*  11.24/3    1.45/3    5.05/3   11.29/4    4.06/3  
                                                77.43/3   78.59/3   87.16/3   98.19/3   99.25/3  100.04/3  
                                                25.23/4    1.16/2    8.17/3   11.03/4    1.06/3    0.39/2  
  4 JACKOWIAK Tomasz                     142.57  2.59/4    4.24/4   11.17/3   20.10/4   35.22/4   57.36/4   61.06/4   70.45/4   77.42/4   83.46/4  
    JW 5700 Miedzyrzecz                          2.59/4    1.25/2    6.53/3    8.53/4   15.12/4   22.14/4    3.30/4    9.39/4    6.57/1*   6.04/4  
                                                91.11/4  125.25/4  134.27/4  139.23/4  142.11/4  142.57/4  
                                                 7.25/3   34.14/4    9.02/4    4.56/1*   2.48/4    0.46/4  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-16        5.7km    0m 17k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-44      2-32      3-42      4-50      5-49      6-48      7-47      8-46      9-38     10-37    
                                      11-41     12-45     13-40     14-39     15-36     16-35     17-100   
  1 DOMANSKI Dariusz                     120.01  1.31/1*   7.01/1*  12.40/1*  14.13/1*  17.24/1*  23.47/1*  30.19/1*  51.01/1*  65.09/1*  78.11/1* 
    JW 5700 Miedzyrzecz                          1.31/1*   5.30/1*   5.39/1*   1.33/1*   3.11/3    6.23/3    6.32/1*  20.42/1*  14.08/3   13.02/3  
                                                89.31/1* 103.05/1* 105.58/1* 106.49/1* 113.29/1* 118.34/1* 119.26/1* 120.01/1* 
                                                11.20/1*  13.34/3    2.53/1*   0.51/1*   6.40/1*   5.05/3    0.52/3    0.35/1* 
  2 MICHALAK Robert                      125.06  6.25/2   11.57/2   17.57/2   20.19/2   22.35/2   28.50/2   35.28/2   56.11/2   70.18/2   83.06/2  
    SKS "ORLIK" Pawlowice                        6.25/2    5.32/2    6.00/3    2.22/3    2.16/1*   6.15/1*   6.38/3   20.43/2   14.07/2   12.48/1* 
                                                94.35/2  108.01/2  111.03/2  111.55/2  118.54/2  123.41/2  124.29/2  125.06/2  
                                                11.29/2   13.26/1*   3.02/3    0.52/2    6.59/2    4.47/2    0.48/2    0.37/2  
  3 DOMBROWSKI Piotr                     131.08 12.21/3   18.01/3   23.55/3   26.10/3   28.27/3   34.47/3   41.24/3   62.15/3   76.09/3   89.03/3  
    SKS "ORLIK" Pawlowice                       12.21/3    5.40/3    5.54/2    2.15/2    2.17/2    6.20/2    6.37/2   20.51/3   13.54/1*  12.54/2  
                                               100.32/3  114.01/3  116.58/3  117.52/3  124.58/3  129.39/3  130.26/3  131.08/3  
                                                11.29/2   13.29/2    2.57/2    0.54/3    7.06/3    4.41/1*   0.47/1*   0.42/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-18        6.2km    0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-44      2-33      3-41      4-37      5-42      6-48      7-49      8-50      9-32     10-39    
                                      11-40     12-45     13-38     14-36     15-35     16-100   
  1 LABEDZKI Grzegorz                     46.50  3.59/1*   6.05/1*   9.23/1*  11.20/1*  14.34/1*  19.00/1*  21.36/1*  23.13/1*  26.37/1*  31.07/1* 
    UKS ENERGETYK Dychów                         3.59/1*   2.06/1*   3.18/1*   1.57/1*   3.14/1*   4.26/1*   2.36/1*   1.37/1*   3.24/1*   4.30/1* 
                                                31.47/1*  33.34/1*  36.22/1*  42.39/1*  45.15/1*  46.18/1*  46.50/1* 
                                                 0.40/1*   1.47/1*   2.48/1*   6.17/1*   2.36/1*   1.03/1*   0.32/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-21        9.8km    0m 25k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-44      2-57      3-36      4-41      5-32      6-33      7-39      8-40      9-45     10-37    
                                      11-31     12-49     13-48     14-47     15-46     16-38     17-43     18-61     19-60     20-59    
                                      21-58     22-34     23-36     24-35     25-100   
  1 PLESINSKI Mariusz                     62.51  1.08/1*   2.49/1*   5.53/1*   9.03/1*  10.25/1*  15.33/4   18.37/3   19.11/3   20.49/3   25.19/3  
    JW 5700 Miedzyrzecz                          1.08/1*   1.41/1*   3.04/1*   3.10/2    1.22/1*   5.08/7    3.04/1*   0.34/1*   1.38/2    4.30/8  
                                                28.07/3   32.34/3   35.06/2   37.24/2   40.45/2   44.02/2   46.19/1*  50.11/1*  52.25/2   54.20/2  
                                                 2.48/1*   4.27/2    2.32/3    2.18/1*   3.21/5    3.17/1*   2.17/1*   3.52/2    2.14/6    1.55/4  
                                                56.50/1*  57.55/1*  59.14/1*  61.37/1*  62.19/1*  62.51/1* 
                                                 2.30/4    1.05/2    1.19/1*   2.23/4    0.42/2    0.32/3  
  2 SOBANSKI Dawid                        65.36  1.27/3    3.20/3    7.03/5   10.23/3   12.05/3   14.09/2   17.55/2   18.30/2   20.28/2   24.33/2  
    JW 5700 Miedzyrzecz                          1.27/3    1.53/3    3.43/5    3.20/3    1.42/5    2.04/2    3.46/3    0.35/2    1.58/7    4.05/2  
                                                27.49/2   32.33/2   35.13/3   37.44/3   40.54/3   45.00/3   47.36/3   52.10/3   54.22/3   56.27/3  
                                                 3.16/2    4.44/5    2.40/4    2.31/2    3.10/2    4.06/6    2.36/2    4.34/4    2.12/4    2.05/5  
                                                58.39/2   59.45/2   61.29/2   64.23/2   65.04/2   65.36/2  
                                                 2.12/2    1.06/3    1.44/4    2.54/7    0.41/1*   0.32/3  
  3 WALICKI Rafal                         66.25  1.34/5    3.17/2    6.22/2    9.26/2   11.00/2   13.00/1*  16.35/1*  17.13/1*  18.45/1*  22.28/1* 
    JW 5700 Miedzyrzecz                          1.34/5    1.43/2    3.05/2    3.04/1*   1.34/2    2.00/1*   3.35/2    0.38/5    1.32/1*   3.43/1* 
                                                26.23/1*  30.41/1*  33.09/1*  36.29/1*  40.22/1*  43.54/1*  46.33/2   50.23/2   52.14/1*  53.58/1* 
                                                 3.55/7    4.18/1*   2.28/1*   3.20/6    3.53/6    3.32/2    2.39/4    3.50/1*   1.51/1*   1.44/2  
                                                59.28/3   61.38/3   62.57/3   65.01/3   65.51/3   66.25/3  
                                                 5.30/6    2.10/7    1.19/1*   2.04/1*   0.50/6    0.34/5  
  4 KOZACZUK Sebastian                    70.34  2.08/8    4.22/7    9.09/7   15.23/7   17.04/7   19.08/7   22.54/7   23.29/7   25.26/7   29.33/7  
    JW 5700 Miedzyrzecz                          2.08/8    2.14/6    4.47/7    6.14/8    1.41/4    2.04/2    3.46/3    0.35/2    1.57/6    4.07/3  
                                                32.49/6   37.29/6   40.12/6   42.43/5   45.53/5   49.58/5   52.35/5   57.09/4   59.27/4   61.21/4  
                                                 3.16/2    4.40/3    2.43/5    2.31/2    3.10/2    4.05/5    2.37/3    4.34/4    2.18/7    1.54/3  
                                                63.34/4   64.44/4   66.29/4   69.09/4   70.03/4   70.34/4  
                                                 2.13/3    1.10/5    1.45/5    2.40/5    0.54/7    0.31/2  
  5 LISIECKI Robert                       73.31  1.37/6    3.47/6    7.33/6   11.46/5   13.34/5   18.59/6   22.46/6   23.23/6   25.03/6   29.13/6  
    JW 5700 Miedzyrzecz                          1.37/6    2.10/5    3.46/6    4.13/4    1.48/7    5.25/8    3.47/5    0.37/4    1.40/3    4.10/5  
                                                32.30/5   37.10/5   39.38/5   43.14/6   46.25/6   50.41/6   53.28/6   58.08/6   60.00/6   61.37/5  
                                                 3.17/4    4.40/3    2.28/1*   3.36/8    3.11/4    4.16/7    2.47/6    4.40/6    1.52/2    1.37/1* 
                                                66.43/5   67.53/5   69.43/5   72.05/5   72.52/5   73.31/5  
                                                 5.06/5    1.10/5    1.50/7    2.22/3    0.47/4    0.39/7  
  6 GACZYNSKI Marcin                      74.34  1.27/3    3.41/5    6.48/3   11.01/4   12.40/4   15.08/3   19.24/4   20.02/4   21.45/4   25.53/4  
    JW 5700 Miedzyrzecz                          1.27/3    2.14/6    3.07/3    4.13/4    1.39/3    2.28/5    4.16/7    0.38/5    1.43/4    4.08/4  
                                                29.11/4   34.09/4   36.58/4   39.39/4   42.36/4   46.10/4   49.05/4   57.34/5   59.35/5   61.50/6  
                                                 3.18/5    4.58/6    2.49/6    2.41/4    2.57/1*   3.34/3    2.55/7    8.29/8    2.01/3    2.15/7  
                                                67.28/6   69.42/6   71.05/6   73.16/6   74.04/6   74.34/6  
                                                 5.38/7    2.14/8    1.23/3    2.11/2    0.48/5    0.30/1* 
  7 FEDYCZKOWSKI Dominik                  78.48  2.01/7    4.38/8   10.30/8   15.35/8   17.19/8   19.28/8   24.20/8   25.03/8   27.10/8   31.39/8  
    JW 5700 Miedzyrzecz                          2.01/7    2.37/8    5.52/8    5.05/7    1.44/6    2.09/4    4.52/8    0.43/7    2.07/8    4.29/7  
                                                35.03/8   40.34/8   43.26/8   47.01/8   54.01/8   58.03/8   60.42/8   65.13/8   67.35/8   69.52/8  
                                                 3.24/6    5.31/8    2.52/7    3.35/7    7.00/7    4.02/4    2.39/4    4.31/3    2.22/8    2.17/8  
                                                71.53/7   72.57/7   74.46/7   77.31/7   78.13/7   78.48/7  
                                                 2.01/1*   1.04/1*   1.49/6    2.45/6    0.42/2    0.35/6  
  8 STACHOWSKI Pawel                      83.19  1.21/2    3.30/4    6.50/4   11.46/5   13.41/6   17.01/5   21.13/5   22.03/5   23.51/5   28.17/5  
    KOS Modrzew Skwierzyna                       1.21/2    2.09/4    3.20/4    4.56/6    1.55/8    3.20/6    4.12/6    0.50/8    1.48/5    4.26/6  
                                                32.53/7   38.14/7   41.14/7   44.01/7   52.19/7   57.02/7   60.07/7   65.05/7   67.18/7   69.31/7  
                                                 4.36/8    5.21/7    3.00/8    2.47/5    8.18/8    4.43/8    3.05/8    4.58/7    2.13/5    2.13/6  
                                                75.40/8   76.48/8   78.45/8   81.40/8   82.34/8   83.19/8  
                                                 6.09/8    1.08/4    1.57/8    2.55/8    0.54/7    0.45/8  
    MADRZAK Blazej                    NKl        2.44/     6.31/    10.22/    13.51/    16.09/    38.44/    47.45/    48.21/    51.40/    79.06/   
    Gorzów Wielkopolski                          2.44/     3.47/     3.51/     3.29/     2.18/    22.35/     9.01/     0.36/     3.19/    27.26/   
                                                84.33/   102.00/   105.50/   110.47/   127.30/         /         /         /         /         /   
                                                 5.27/    17.27/     3.50/     4.57/    16.43/         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /         /         /   174.52/   
                                                     /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-35        8.5km    0m 23k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-33      2-34      3-36      4-41      5-38      6-45      7-40      8-39      9-62     10-44    
                                      11-60     12-59     13-57     14-32     15-47     16-48     17-49     18-50     19-31     20-41    
                                      21-36     22-35     23-100   
  1 MOL Krzysztof                         57.20  4.43/3    8.27/4   10.05/4   14.49/4   16.56/3   19.06/3   20.32/3   21.18/3   24.25/1*  25.57/1* 
    JW 5700 Miedzyrzecz                          4.43/3    3.44/4    1.38/1*   4.44/3    2.07/1*   2.10/1*   1.26/1*   0.46/1*   3.07/1*   1.32/1* 
                                                27.26/1*  28.44/1*  30.00/1*  33.26/1*  38.00/1*  41.41/1*  43.43/1*  45.04/1*  48.39/1*  50.48/1* 
                                                 1.29/1*   1.18/1*   1.16/1*   3.26/1*   4.34/1*   3.41/2    2.02/1*   1.21/1*   3.35/1*   2.09/1* 
                                                54.04/1*  56.10/1*  56.51/1*  57.20/1* 
                                                 3.16/1*   2.06/1*   0.41/1*   0.29/1* 
  2 KOSICKI Roman                         67.32  3.31/2    4.54/1*   7.54/1*  11.57/1*  14.48/1*  17.35/1*  19.46/1*  20.46/1*  25.33/3   27.44/3  
    Kopanica                                     3.31/2    1.23/2    3.00/4    4.03/1*   2.51/2    2.47/3    2.11/4    1.00/4    4.47/3    2.11/3  
                                                29.51/3   31.54/3   33.20/3   38.17/3   43.55/3   46.49/3   49.43/2   51.30/3   55.17/2   58.00/2  
                                                 2.07/4    2.03/3    1.26/2    4.57/3    5.38/2    2.54/1*   2.54/2    1.47/3    3.47/2    2.43/3  
                                                62.32/2   65.44/2   66.50/2   67.32/2  
                                                 4.32/3    3.12/2    1.06/4    0.42/3  
  3 ZAGDANSKI Andrzej                     67.42  2.57/1*   6.34/3    8.14/2   12.36/2   15.41/2   18.12/2   19.58/2   20.49/2   25.29/2   27.33/2  
    UKS ENERGETYK Dychów                         2.57/1*   3.37/3    1.40/2    4.22/2    3.05/3    2.31/2    1.46/2    0.51/2    4.40/2    2.04/2  
                                                29.21/2   31.09/2   32.54/2   37.08/2   42.52/2   46.37/2   49.45/3   51.21/2   55.45/3   58.23/3  
                                                 1.48/2    1.48/2    1.45/3    4.14/2    5.44/3    3.45/3    3.08/3    1.36/2    4.24/4    2.38/2  
                                                62.46/3   66.10/3   66.59/3   67.42/3  
                                                 4.23/2    3.24/3    0.49/2    0.43/4  
  4 WROBLEWSKI Ireneusz                   85.16  5.12/4    6.30/2    8.46/3   13.58/3   17.34/4   20.40/4   22.49/4   23.46/4   29.12/4   31.56/4  
    KOS Modrzew Skwierzyna                       5.12/4    1.18/1*   2.16/3    5.12/4    3.36/4    3.06/4    2.09/3    0.57/3    5.26/4    2.44/4  
                                                34.00/4   36.59/4   42.27/4   48.33/4   55.56/4   59.43/4   63.00/4   65.09/4   69.30/4   72.43/4  
                                                 2.04/3    2.59/4    5.28/4    6.06/4    7.23/4    3.47/4    3.17/4    2.09/4    4.21/3    3.13/4  
                                                78.21/4   83.42/4   84.37/4   85.16/4  
                                                 5.38/4    5.21/4    0.55/3    0.39/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-40        8.5km    0m 23k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-33      2-34      3-36      4-41      5-38      6-45      7-40      8-39      9-62     10-44    
                                      11-60     12-59     13-57     14-32     15-47     16-48     17-49     18-50     19-31     20-41    
                                      21-36     22-35     23-100   
  1 DOMANSKI Adam                         55.31  2.29/2    3.31/1*   4.51/1*   8.03/1*  10.44/1*  13.03/1*  14.29/1*  15.07/1*  18.58/1*  20.49/1* 
    JW 5700 Miedzyrzecz                          2.29/2    1.02/1*   1.20/1*   3.12/1*   2.41/4    2.19/2    1.26/2    0.38/1*   3.51/2    1.51/1* 
                                                22.26/1*  24.05/1*  25.21/1*  29.15/1*  34.24/1*  36.52/1*  39.19/1*  41.07/1*  46.28/1*  48.56/1* 
                                                 1.37/2    1.39/1*   1.16/2    3.54/1*   5.09/2    2.28/1*   2.27/2    1.48/3    5.21/4    2.28/3  
                                                51.55/1*  54.13/1*  54.53/1*  55.31/1* 
                                                 2.59/1*   2.18/2    0.40/2    0.38/3  
  2 WRZESINSKI Krzysztof                  56.57  2.41/3    3.50/3    5.19/2    8.49/2   11.18/2   13.48/3   15.28/3   16.09/3   20.08/3   22.04/2  
    WKS Slask Wroclaw                            2.41/3    1.09/2    1.29/2    3.30/2    2.29/3    2.30/4    1.40/4    0.41/3    3.59/3    1.56/2  
                                                23.42/2   25.40/2   27.12/2   31.35/2   36.38/2   39.12/2   42.01/2   43.45/2   47.02/2   49.48/2  
                                                 1.38/3    1.58/3    1.32/4    4.23/4    5.03/1*   2.34/3    2.49/4    1.44/2    3.17/2    2.46/4  
                                                53.14/2   55.40/2   56.24/2   56.57/2  
                                                 3.26/4    2.26/3    0.44/3    0.33/2  
  3 JACKOWIAK Jacek                       59.30  2.17/1*   3.44/2    5.26/3    9.07/3   11.29/3   13.45/2   15.05/2   15.45/2   19.26/2   22.42/3  
    JW 5700 Miedzyrzecz                          2.17/1*   1.27/3    1.42/4    3.41/3    2.22/1*   2.16/1*   1.20/1*   0.40/2    3.41/1*   3.16/4  
                                                24.52/3   26.31/3   27.44/3   31.59/3   38.25/3   42.40/4   44.53/4   47.35/4   50.44/4   52.56/4  
                                                 2.10/4    1.39/1*   1.13/1*   4.15/3    6.26/4    4.15/4    2.13/1*   2.42/4    3.09/1*   2.12/1* 
                                                56.02/4   58.19/4   58.58/4   59.30/3  
                                                 3.06/2    2.17/1*   0.39/1*   0.32/1* 
  4 KRAMSKI Mariusz                       59.37  2.44/4    5.07/4    6.37/4   10.23/4   12.45/4   15.07/4   16.37/4   17.28/4   21.35/4   24.05/4  
    UKS ENERGETYK Dychów                         2.44/4    2.23/4    1.30/3    3.46/4    2.22/1*   2.22/3    1.30/3    0.51/4    4.07/4    2.30/3  
                                                25.36/4   28.21/4   29.40/4   33.45/4   39.28/4   41.56/3   44.38/3   46.20/3   49.48/3   52.07/3  
                                                 1.31/1*   2.45/4    1.19/3    4.05/2    5.43/3    2.28/1*   2.42/3    1.42/1*   3.28/3    2.19/2  
                                                55.29/3   58.03/3   58.55/3   59.37/4  
                                                 3.22/3    2.34/4    0.52/4    0.42/4  
    ELIAS Slawomir                    NKl        6.37/     8.14/    10.42/    15.57/    19.53/    23.30/    25.33/    26.47/    35.40/    44.10/   
    UKS ENERGETYK Dychów                         6.37/     1.37/     2.28/     5.15/     3.56/     3.37/     2.03/     1.14/     8.53/     8.30/   
                                                46.24/    50.38/    53.37/         /         /         /         /         /         /         /   
                                                 2.14/     4.14/     2.59/         /         /         /         /         /         /         /   
                                                     /         /         /    65.42/   
                                                     /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-45        7.7km    0m 21k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-37      2-43      3-42      4-41      5-39      6-40      7-45      8-46      9-47     10-48    
                                      11-49     12-31     13-61     14-60     15-59     16-57     17-33     18-34     19-36     20-35    
                                      21-100   
  1 WINKLER Jochen                        60.37  4.35/1*   7.07/1*   8.45/1*  14.15/1*  16.54/1*  17.40/1*  19.52/1*  26.11/1*  29.45/1*  32.51/1* 
    Kaulsdorfer OLV                              4.35/1*   2.32/2    1.38/2    5.30/3    2.39/1*   0.46/1*   2.12/1*   6.19/1*   3.34/1*   3.06/2  
                                                36.07/1*  41.22/1*  42.10/1*  44.23/1*  47.16/1*  48.52/1*  51.29/1*  52.52/1*  54.28/1*  58.24/1* 
                                                 3.16/2    5.15/1*   0.48/1*   2.13/1*   2.53/3    1.36/2    2.37/1*   1.23/1*   1.36/1*   3.56/3  
                                                59.22/1*  60.37/1* 
                                                 0.58/2    1.15/3  
  2 KONDRACKI Jaroslaw                    67.56  5.46/2    8.03/2    9.23/2   14.44/2   18.13/2   19.04/2   21.20/2   28.26/2   32.40/2   35.39/2  
    UKS ENERGETYK Dychów                         5.46/2    2.17/1*   1.20/1*   5.21/2    3.29/3    0.51/2    2.16/2    7.06/3    4.14/2    2.59/1* 
                                                38.41/2   47.14/2   48.05/2   50.26/2   52.42/2   54.15/2   56.54/2   59.34/2   62.30/2   66.22/2  
                                                 3.02/1*   8.33/3    0.51/2    2.21/2    2.16/1*   1.33/1*   2.39/2    2.40/3    2.56/3    3.52/2  
                                                67.17/2   67.56/2  
                                                 0.55/1*   0.39/1* 
  3 ZELAZKO Tadeusz                      120.23 12.10/3   15.02/3   17.20/3   21.29/3   24.46/3   64.48/3   70.09/3   77.06/3   82.35/3   86.04/3  
    JW 5700 Miedzyrzecz                         12.10/3    2.52/3    2.18/3    4.09/1*   3.17/2   40.02/3    5.21/3    6.57/2    5.29/3    3.29/3  
                                                91.23/3   97.51/3   98.43/3  102.15/3  104.44/3  107.13/3  110.47/3  112.57/3  115.17/3  118.32/3  
                                                 5.19/3    6.28/2    0.52/3    3.32/3    2.29/2    2.29/3    3.34/3    2.10/2    2.20/2    3.15/1* 
                                               119.43/3  120.23/3  
                                                 1.11/3    0.40/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-50        7.7km    0m 21k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-37      2-43      3-42      4-41      5-39      6-40      7-45      8-46      9-47     10-48    
                                      11-49     12-31     13-61     14-60     15-59     16-57     17-33     18-34     19-36     20-35    
                                      21-100   
  1 MARKOWSKI Adam                        65.07  4.48/1*   7.00/1*   8.15/1*  11.31/1*  14.24/1*  15.05/1*  17.00/1*  23.12/1*  30.12/1*  34.04/1* 
    UKS ENERGETYK Dychów                         4.48/1*   2.12/1*   1.15/1*   3.16/1*   2.53/1*   0.41/1*   1.55/1*   6.12/1*   7.00/2    3.52/1* 
                                                37.55/1*  44.25/1*  45.14/1*  47.48/1*  50.30/1*  52.30/1*  55.26/1*  58.10/1*  59.56/1*  63.20/1* 
                                                 3.51/2    6.30/2    0.49/1*   2.34/1*   2.42/1*   2.00/1*   2.56/1*   2.44/2    1.46/1*   3.24/2  
                                                64.21/1*  65.07/1* 
                                                 1.01/2    0.46/2  
  2 BOGUCKI Slawomir                      82.28 12.06/2   15.53/2   17.57/2   21.39/2   26.01/2   27.30/2   29.33/2   38.21/2   44.03/2   48.28/2  
    UKS ENERGETYK Dychów                        12.06/2    3.47/3    2.04/3    3.42/2    4.22/2    1.29/3    2.03/2    8.48/2    5.42/1*   4.25/2  
                                                51.12/2   55.59/2   56.49/2   59.36/2   62.53/2   65.36/2   68.35/2   72.04/2   77.52/2   81.03/2  
                                                 2.44/1*   4.47/1*   0.50/2    2.47/2    3.17/2    2.43/2    2.59/2    3.29/3    5.48/3    3.11/1* 
                                                81.57/2   82.28/2  
                                                 0.54/1*   0.31/1* 
  3 TOMINSKI Zbigniew                    159.08 21.24/3   24.29/3   26.19/3   38.07/3   59.44/3   60.45/3   63.14/3   83.59/3   92.34/3  100.37/3  
    SKS "ORLIK" Pawlowice                       21.24/3    3.05/2    1.50/2   11.48/3   21.37/3    1.01/2    2.29/3   20.45/3    8.35/3    8.03/3  
                                               107.24/3  116.40/3  118.14/3  128.28/3  133.30/3  136.31/3  142.27/3  144.51/3  149.19/3  156.36/3  
                                                 6.47/3    9.16/3    1.34/3   10.14/3    5.02/3    3.01/3    5.56/3    2.24/1*   4.28/2    7.17/3  
                                               157.58/3  159.08/3  
                                                 1.22/3    1.10/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-55        6.2km    0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-44      2-33      3-41      4-37      5-42      6-48      7-49      8-50      9-32     10-39    
                                      11-40     12-45     13-38     14-36     15-35     16-100   
  1 DAWIDOWICZ Andrzej                    64.25  6.28/1*   8.19/1*  11.57/1*  14.11/1*  18.03/1*  22.50/1*  26.21/1*  29.17/1*  33.21/1*  38.30/1* 
    KOS Modrzew Skwierzyna                       6.28/1*   1.51/1*   3.38/1*   2.14/1*   3.52/1*   4.47/1*   3.31/2    2.56/1*   4.04/1*   5.09/1* 
                                                39.28/1*  41.51/1*  45.07/1*  53.22/1*  62.24/1*  63.45/1*  64.25/1* 
                                                 0.58/2    2.23/1*   3.16/2    8.15/1*   9.02/2    1.21/2    0.40/2  
  2 MELINSKI Wojciech                     89.01  9.26/2   11.26/2   15.32/2   18.04/2   24.26/2   38.18/2   40.57/2   44.35/2   49.57/2   66.57/2  
    UKS ENERGETYK Dychów                         9.26/2    2.00/2    4.06/2    2.32/2    6.22/2   13.52/2    2.39/1*   3.38/2    5.22/2   17.00/2  
                                                67.29/2   71.09/2   74.20/2   82.37/2   87.17/2   88.24/2   89.01/2  
                                                 0.32/1*   3.40/2    3.11/1*   8.17/2    4.40/1*   1.07/1*   0.37/1* 
    PIETRUSINSKI Marek                NKl        5.16/     7.24/    10.49/         /    20.48/    25.50/    30.29/    33.11/    38.17/    43.24/   
    Boleslawiec                                  5.16/     2.08/     3.25/         /         /     5.02/     4.39/     2.42/     5.06/     5.07/   
                                                44.19/    46.36/    49.48/    57.39/    60.45/    61.39/    62.25/   
                                                 0.55/     2.17/     3.12/     7.51/     3.06/     0.54/     0.46/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-60        5.7km    0m 17k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-44      2-32      3-42      4-50      5-49      6-48      7-47      8-46      9-38     10-37    
                                      11-41     12-45     13-40     14-39     15-36     16-35     17-100   
  1 MICHALEK Janusz                       51.27  3.31/3    5.23/3    8.31/1*   9.45/1*  12.12/1*  15.32/1*  19.29/1*  23.51/1*  28.36/1*  30.08/1* 
    KOS Modrzew Skwierzyna                       3.31/3    1.52/1*   3.08/1*   1.14/1*   2.27/2    3.20/1*   3.57/3    4.22/1*   4.45/1*   1.32/1* 
                                                32.10/1*  38.49/1*  40.31/1*  41.21/1*  45.57/1*  49.40/1*  50.46/1*  51.27/1* 
                                                 2.02/2    6.39/2    1.42/1*   0.50/1*   4.36/1*   3.43/1*   1.06/3    0.41/1* 
  2 GLINSKI Henryk                        61.03  2.28/2    5.21/2    9.32/2   10.54/2   15.18/2   18.39/2   22.23/2   26.55/2   31.45/2   33.22/2  
    Boleslawiec                                  2.28/2    2.53/2    4.11/2    1.22/2    4.24/3    3.21/2    3.44/1*   4.32/2    4.50/2    1.37/2  
                                                35.20/2   43.04/2   48.38/2   49.53/2   55.24/2   59.35/2   60.18/2   61.03/2  
                                                 1.58/1*   7.44/3    5.34/3    1.15/3    5.31/2    4.11/2    0.43/1*   0.45/2  
  3 PACEK Sylwester                       71.24  1.49/1*   4.48/1*  19.54/3   21.21/3   23.29/3   29.11/3   33.04/3   39.43/3   45.16/3   47.08/3  
    KOS Modrzew Skwierzyna                       1.49/1*   2.59/3   15.06/3    1.27/3    2.08/1*   5.42/3    3.53/2    6.39/3    5.33/3    1.52/3  
                                                49.20/3   55.08/3   57.43/3   58.43/3   64.34/3   69.29/3   70.34/3   71.24/3  
                                                 2.12/3    5.48/1*   2.35/2    1.00/2    5.51/3    4.55/3    1.05/2    0.50/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-70        3.2km    0m 10k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-44      2-33      3-32      4-31      5-42      6-43      7-37      8-41      9-36     10-100   
                                     
  1 LEMNITZER Eberhard                    61.09  4.11/1*   7.51/1*  14.22/1*  15.39/1*  33.24/1*  35.40/1*  44.56/1*  49.55/1*  57.20/1*  60.28/1* 
    Kaulsdorfer OLV                              4.11/1*   3.40/1*   6.31/1*   1.17/1*  17.45/1*   2.16/1*   9.16/1*   4.59/1*   7.25/1*   3.08/1* 
                                                61.09/1* 
                                                 0.41/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN-K      3.2km    0m 10k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-44      2-33      3-32      4-31      5-42      6-43      7-37      8-41      9-36     10-100   
                                     
  1 CHRUSLICKI Lukasz                     87.25  4.06/1*   6.17/1*   9.03/1*  10.41/1*  61.19/1*  62.25/1*  70.42/1*  75.06/1*  84.34/1*  86.45/1* 
    JW 5700 Miedzyrzecz                          4.06/1*   2.11/1*   2.46/1*   1.38/1*  50.38/1*   1.06/1*   8.17/1*   4.24/1*   9.28/1*   2.11/1* 
                                                87.25/1* 
                                                 0.40/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN-L      5.1km    0m 14k
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                 1-44      2-33      3-41      4-39      5-40      6-45      7-38      8-43      9-42     10-32    
                                      11-37     12-36     13-35     14-100   
  1 LABEDZKA Honorata                     47.05  1.54/1*   3.30/1*   6.50/1*  10.25/1*  11.15/1*  14.05/1*  17.40/1*  21.26/1*  23.23/1*  28.23/1* 
    UKS ENERGETYK Dychów                         1.54/1*   1.36/2    3.20/1*   3.35/1*   0.50/1*   2.50/1*   3.35/2    3.46/1*   1.57/2    5.00/2  
                                                32.43/1*  41.38/1*  45.30/1*  46.20/1*  47.05/1* 
                                                 4.20/1*   8.55/2    3.52/2    0.50/2    0.45/2  
  2 KAMERDULA Lukasz                      79.05 15.50/2   17.18/2   21.24/2   42.33/2   43.37/2   47.37/2   50.58/2   55.24/2   57.09/2   61.18/2  
    UKS ENERGETYK Dychów                        15.50/2    1.28/1*   4.06/2   21.09/2    1.04/2    4.00/2    3.21/1*   4.26/2    1.45/1*   4.09/1* 
                                                69.16/2   75.07/2   77.40/2   78.23/2   79.05/2  
                                                 7.58/2    5.51/1*   2.33/1*   0.43/1*   0.42/1*