Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                          6/23/2012 1:11:50 PM
                                    III Runda PLZBnO
===JW 5700=================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K-10N       1.8km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Weronika MOL                  JW 5700 Miedzyrzecz  MIE             18.03  +      0.00
  2>Julia ZAGDANSKA               Energetyk DYCHOW     DYCH            24.54  +      6.51
 
Wstepne wyniki zawodów: K-12        2.3km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Natalia  LABEDZKA             Energetyk DYCHOW     DYCH            44.34  +      0.00
  2>Inez CHYLINSKA                Modrzew SKWIERZYNA   SKW             48.25  +      3.51
  3>Oliwia DOMANSKA               JW 5700 Miedzyrzecz  MIE             52.21  +      7.47
  4>Julia  BRAZYCKA               Energetyk DYCHOW     DYCH            73.51  +     29.17
 
Wstepne wyniki zawodów: K-14        3.8km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Dorota  KULA                  Energetyk DYCHOW     DYCH            69.27  +      0.00
 
Wstepne wyniki zawodów: K-18        3.8km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
    Daria TROJANOWSKA             JW 5700 Miedzyrzecz  MIE         NKl               
    Katarzyna  PAWLOWSKA          JW 5700 Miedzyrzecz  MIE         NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: K-21        5.4km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Edyta CHODUKIEWICZ            Energetyk DYCHOW     DYCH            65.05  +      0.00
  2>Joanna KORZENIOWSKA           Energetyk DYCHOW     DYCH            76.08  +     11.03
  3>Zaneta FLISAK                 Energetyk DYCHOW     DYCH            79.06  +     14.01
  4>Weronika SENK                 Energetyk DYCHOW     DYCH            94.16  +     29.11
  5>Olga ADACH                    Indywidualnie        INDY            99.34  +     34.29
  6>Katarzyna  NIESLUCHOWSKA      JW 5700 Miedzyrzecz  MIE            102.33  +     37.28
  7 Katarzyna  PUCZYLOWSKA        JW 5700 Miedzyrzecz  MIE            106.10  +     41.05
  8 Malgorzata LUDOWICH           JW 5700 Miedzyrzecz  MIE            115.12  +     50.07
  9 Beata WISNIEWSKA              JW 5700 Miedzyrzecz  MIE            118.33  +     53.28
 
Wstepne wyniki zawodów: K-50        5.4km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Gudrun BRETTSCHNEIDER         Kaulsdorfer OLV BERL KAUL            71.19  +      0.00
 
Wstepne wyniki zawodów: M-10N       1.8km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Szymon OSTROWKA               JW 5700 Miedzyrzecz  MIE             30.52  +      0.00
  2>Patryk DOMANSKI               JW 5700 Miedzyrzecz  MIE             31.18  +      0.26
  3>Adam GASOWSKI                 Energetyk DYCHOW     DYCH            44.11  +     13.19
  4>Blazej LABECKI                Energetyk DYCHOW     DYCH            47.43  +     16.51
 
Wstepne wyniki zawodów: M-12        2.3km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Filip JACKOWIAK               JW 5700 Miedzyrzecz  MIE             39.14  +      0.00
  2>Bartosz  FLISAK               Energetyk DYCHOW     DYCH            43.12  +      3.58
  3>Norbert  KOWALSKI             Energetyk DYCHOW     DYCH            81.08  +     41.54
  4>Emil MAGRYN                   UKS Dowbor           DOWB            92.44  +     53.30
 
Wstepne wyniki zawodów: M-14        3.8km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Tomasz JACKOWIAK              JW 5700 Miedzyrzecz  MIE             92.19  +      0.00
 
Wstepne wyniki zawodów: M-16        4.8km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Szymon JANUSZKE               UKS Sprint PELCZYCE  PELC            66.31  +      0.00
  2>Dariusz DOMANSKI              JW 5700 Miedzyrzecz  MIE             79.44  +     13.13
  3>Tomasz BURDA                  UKS Sprint PELCZYCE  PELC            84.07  +     17.36
 
Wstepne wyniki zawodów: M-20        7.8km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bartlomiej MAZAN              WKS Slask Wroclaw    WROC            83.02  +      0.00
  2>Lukasz FRACKOWIAK             Modrzew SKWIERZYNA   SKW             86.32  +      3.30
 
Wstepne wyniki zawodów: M-21        7.8km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Rafal WALICKI                 JW 5700 Miedzyrzecz  MIE             53.37  +      0.00
  2>Pawel STACHOWSKI              Modrzew SKWIERZYNA   SKW             65.52  +     12.15
  3>Dawid SOBANSKI                JW 5700 Miedzyrzecz  MIE             66.19  +     12.42
  4>Marcin HOFFMANN               MKS Wiking SZCZECIN  SZCZ            69.55  +     16.18
  5>Dariusz KWAPINSKI             JW 5700 Miedzyrzecz  MIE             74.32  +     20.55
  6>Marcin GACZYNSKI              JW 5700 Miedzyrzecz  MIE             81.09  +     27.32
    Robert  LISIECKI              JW 5700 Miedzyrzecz  MIE         NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M-35        7.8km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Krzysztof MOL                 JW 5700 Miedzyrzecz  MIE             71.25  +      0.00
  2>Andrzej  ZAGDANSKI            Energetyk DYCHOW     DYCH            72.44  +      1.19
  3>Tomasz ZAK                    Kopanica             KOPA            75.40  +      4.15
  4>Roman KOSICKI                 Kopanica             KOPA            82.24  +     10.59
  5 Ireneusz WROBLEWSKI           Modrzew SKWIERZYNA   SKW            113.38  +     42.13
 
Wstepne wyniki zawodów: M-40        7.8km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Andrzej SADZIKOWSKI           MKS Wiking SZCZECIN  SZCZ            96.13  +      0.00
 
Wstepne wyniki zawodów: M-45        6.8km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Maciej KRZYSKO                UKS Sprint PELCZYCE  PELC            66.28  +      0.00
 
Wstepne wyniki zawodów: M-50        6.8km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Zbigniew KOLIS                UKS Dowbor           DOWB            48.01  +      0.00
  2>Gerhard BRETTSCHNEIDER        Kaulsdorfer OLV BERL KAUL            57.08  +      9.07
  3>Hartmut BRETTSCHNEIDER        Kaulsdorfer OLV BERL KAUL            63.02  +     15.01
  4>Marek  SOBIEGRAJ              UKS Sprint PELCZYCE  PELC            72.27  +     24.26
  5>Wladyslaw PAWLAK              Modrzew SKWIERZYNA   SKW             76.33  +     28.32
  6>Jan SABILO                    JW 5700 Miedzyrzecz  MIE             84.05  +     36.04
  7>Slawomir  BOGUCKI             Energetyk DYCHOW     DYCH            85.02  +     37.01
 
Wstepne wyniki zawodów: M-55        5.9km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bogdan SWIERCZYNSKI           Modrzew SKWIERZYNA   SKW             63.33  +      0.00
 
Wstepne wyniki zawodów: M-60        5.9km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Janusz MICHALEK               Modrzew SKWIERZYNA   SKW             61.15  +      0.00
  2>Henryk SKWIROWSKI             Indywidualnie        INDY            78.06  +     16.51
  3>Sylwester PACEK               Modrzew SKWIERZYNA   SKW             99.13  +     37.58
 
Wstepne wyniki zawodów: M-65        4.3km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Wladyslaw KROLIKOWSKI         Modrzew SKWIERZYNA   SKW             39.55  +      0.00
  2>Waldemar  PLUCIENNIK          Modrzew SKWIERZYNA   SKW             45.23  +      5.28
 
Wstepne wyniki zawodów: M-70        4.3km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jerzy  OSTOJSKI               Energetyk DYCHOW     DYCH            74.31  +      0.00
 
Wstepne wyniki zawodów: Open        4.8km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------
  1>Andrzej  DAWIDOWICZ           Modrzew SKWIERZYNA   SKW             75.56  +      0.00
    Krzysztof PRZERWA             Modrzew SKWIERZYNA   SKW         NKl