Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        2012-05-05 16:20:39
                                                                                        PLZBnO 2 runda 05-05-2012
===UKS ENERGETYK===========================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-10N       2.0km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-55      3-36      4-56      5-57      6-58      7-59      8-99    
  1 Hertman Martyna                29.32  3.31/1*   8.00/1*  10.43/1*  12.36/1*  18.09/1*  22.15/1*  25.51/1*  28.18/1*  29.32/1* 
    KS Artemis Wroclaw                    3.31/1*   4.29/1*   2.43/1*   1.53/1*   5.33/1*   4.06/1*   3.36/1*   2.27/2    1.14/3  
  2 Zagdanska Julia                32.26  4.54/2    9.50/2   14.18/2   16.11/2   22.28/2   26.35/2   30.12/2   31.54/2   32.26/2  
    UKS Energetyk Dychów                  4.54/2    4.56/2    4.28/2    1.53/1*   6.17/2    4.07/2    3.37/2    1.42/1*   0.32/2  
  3 Pacyna Patrycja                45.04  4.56/3    9.57/3   14.56/3   17.08/3   27.59/3   32.42/3   38.40/3   44.37/3   45.04/3  
    UKS Energetyk Dychów                  4.56/3    5.01/3    4.59/3    2.12/3   10.51/3    4.43/3    5.58/3    5.57/3    0.27/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-12        2.5km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-55      5-37      6-36      7-56      8-57      9-58     10-52     11-99    
  1 Labedzka Natalia               42.41  2.33/1*  10.28/2   12.37/1*  14.39/1*  18.05/1*  19.16/1*  21.07/1*  27.50/1*  35.37/1*  37.54/1*  42.05/1*  42.41/1* 
    UKS Energetyk Dychów                  2.33/1*   7.55/2    2.09/3    2.02/3    3.26/2    1.11/2    1.51/3    6.43/2    7.47/3    2.17/1*   4.11/3    0.36/4  
  2 Chylinska Inez                 45.15  5.04/2    8.59/1*  16.36/2   18.18/2   20.42/2   22.15/2   23.24/2   28.44/2   38.20/2   42.06/2   44.41/2   45.15/2  
    KOS Modrzew Skwierzyna                5.04/2    3.55/1*   7.37/4    1.42/1*   2.24/1*   1.33/4    1.09/1*   5.20/1*   9.36/4    3.46/4    2.35/1*   0.34/2  
  3 Brazycka Julia                 48.58  6.25/3   16.40/3   18.39/3   20.41/3   24.15/3   25.18/3   27.09/3   33.52/3   41.37/3   43.58/3   48.33/3   48.58/3  
    UKS Energetyk Dychów                  6.25/3   10.15/4    1.59/1*   2.02/3    3.34/3    1.03/1*   1.51/3    6.43/2    7.45/1*   2.21/2    4.35/4    0.25/1* 
  4 Domanska Oliwia                51.27  9.20/4   19.29/4   21.31/4   23.28/4   27.03/4   28.19/4   30.09/4   36.52/4   44.38/4   46.59/4   50.53/4   51.27/4  
    UKS Dowbor Miedzyrzecz                9.20/4   10.09/3    2.02/2    1.57/2    3.35/4    1.16/3    1.50/2    6.43/2    7.46/2    2.21/2    3.54/2    0.34/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-14        2.5km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-55      5-37      6-36      7-56      8-57      9-58     10-52     11-99    
  1 Jobst Thessa                   23.13  2.30/1*   6.20/1*   8.10/1*   9.31/1*  11.38/1*  12.30/1*  13.31/1*  16.27/1*  19.02/1*  20.30/1*  22.37/1*  23.13/1* 
    Kaulsdorfer OLV                       2.30/1*   3.50/1*   1.50/1*   1.21/2    2.07/1*   0.52/1*   1.01/1*   2.56/1*   2.35/1*   1.28/1*   2.07/2    0.36/2  
  2 Kula Dorota                    30.44  4.58/2   10.50/2   13.33/2   14.49/2   17.38/2   19.03/2   20.07/2   23.24/2   26.36/2   28.30/2   30.16/2   30.44/2  
    UKS Energetyk Dychów                  4.58/2    5.52/2    2.43/2    1.16/1*   2.49/2    1.25/2    1.04/2    3.17/2    3.12/2    1.54/2    1.46/1*   0.28/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-16        3.5km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-36      5-38      6-40      7-39      8-53      9-49     10-50     11-47     12-48     13-51     14-52     15-99    
  1 Charlet Simone                 26.15  1.49/1*   4.12/1*   5.34/1*   7.24/1*   9.34/1*  10.23/1*  11.07/1*  13.01/1*  14.26/1*  16.22/1*  18.21/1*  19.43/1*  23.17/1*  24.13/1*  25.45/1*  26.15/1* 
    Kaulsdorfer OLV                       1.49/1*   2.23/1*   1.22/1*   1.50/1*   2.10/1*   0.49/1*   0.44/1*   1.54/1*   1.25/1*   1.56/1*   1.59/1*   1.22/1*   3.34/1*   0.56/1*   1.32/1*   0.30/3  
  2 Trojanowska Daria              81.47  7.07/2   12.04/2   14.58/2   17.49/2   23.50/2   28.33/2   36.30/2   38.46/2   40.13/2   59.41/2   69.22/2   71.04/2   77.13/2   79.26/2   81.19/2   81.47/2  
    Liceum Ogólnoksztalcace Sulechów      7.07/2    4.57/2    2.54/2    2.51/3    6.01/2    4.43/3    7.57/3    2.16/2    1.27/2   19.28/3    9.41/2    1.42/3    6.09/3    2.13/3    1.53/2    0.28/2  
  3 Pawlowska Katarzyna            85.49 11.10/3   16.07/3   19.05/3   21.34/3   27.55/3   32.35/3   40.24/3   42.44/3   44.20/3   63.38/3   73.39/3   75.09/3   81.17/3   82.53/3   85.24/3   85.49/3  
    Liceum Ogólnoksztalcace Sulechów     11.10/3    4.57/2    2.58/3    2.29/2    6.21/3    4.40/2    7.49/2    2.20/3    1.36/3   19.18/2   10.01/3    1.30/2    6.08/2    1.36/2    2.31/3    0.25/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-21        4.4km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-35      3-32      4-33      5-36      6-39      7-40      8-37      9-41     10-46     11-47     12-48     13-50     14-51     15-52     16-99    
                                     
  1 Richter Sabine '1966           42.12  1.49/1*   7.33/3    9.21/2   10.41/2   12.30/2   16.56/2   18.25/2   20.17/2   22.06/2   28.03/1*  32.05/1*  33.28/1*  34.54/1*  38.07/1*  39.07/1*  41.38/1* 
    TU Dresden                            1.49/1*   5.44/3    1.48/1*   1.20/1*   1.49/1*   4.26/3    1.29/5    1.52/1*   1.49/1*   5.57/1*   4.02/1*   1.23/2    1.26/1*   3.13/3    1.00/1*   2.31/6  
                                         42.12/1* 
                                          0.34/2  
  2 Labedzka Honorata              47.25  2.10/2    4.18/1*   7.15/1*   8.41/1*  11.01/1*  14.56/1*  15.31/1*  19.16/1*  21.11/1*  31.26/2   36.30/2   38.12/2   40.35/2   43.53/2   45.02/2   46.51/2  
    UKS Energetyk Dychów                  2.10/2    2.08/1*   2.57/3    1.26/2    2.20/4    3.55/2    0.35/1*   3.45/4    1.55/2   10.15/3    5.04/4    1.42/4    2.23/5    3.18/4    1.09/3    1.49/3  
                                         47.25/2  
                                          0.34/2  
  3 Niesluchowska Katarzyna        53.03  2.40/3    8.36/4   12.42/4   14.31/4   16.27/3   18.57/3   20.00/3   24.03/3   29.05/3   39.40/3   44.04/3   45.34/3   47.22/3   49.53/3   51.00/3   52.28/3  
    UKS Dowbor Miedzyrzecz                2.40/3    5.56/4    4.06/5    1.49/4    1.56/2    2.30/1*   1.03/2    4.03/6    5.02/6   10.35/4    4.24/2    1.30/3    1.48/2    2.31/1*   1.07/2    1.28/1* 
                                         53.03/3  
                                          0.35/4  
  4 Boryca Justyna                 59.29  3.05/5   10.10/6   12.20/3   13.52/3   18.44/5   27.19/6   28.30/5   30.49/5   33.21/5   44.51/5   49.18/5   51.19/5   53.07/5   55.58/5   57.21/4   58.59/4  
    UKS Dowbor Miedzyrzecz                3.05/5    7.05/6    2.10/2    1.32/3    4.52/6    8.35/6    1.11/4    2.19/2    2.32/3   11.30/5    4.27/3    2.01/5    1.48/2    2.51/2    1.23/4    1.38/2  
                                         59.29/4  
                                          0.30/1* 
  5 Wollenberg Grit                60.54  3.04/4    9.48/5   13.39/5   15.37/5   18.26/4   22.56/4   24.06/4   27.42/4   30.39/4   40.50/4   47.06/4   49.24/4   51.42/4   55.56/4   57.38/5   60.08/5  
    TSC Berliner Berlin                   3.04/4    6.44/5    3.51/4    1.58/5    2.49/5    4.30/4    1.10/3    3.36/3    2.57/4   10.11/2    6.16/5    2.18/6    2.18/4    4.14/5    1.42/6    2.30/5  
                                         60.54/5  
                                          0.46/6  
  6 Oleskow Paulina                89.52  3.27/6    7.07/2   15.55/6   18.32/6   20.34/6   25.24/5   37.39/6   41.26/6   45.19/6   57.14/6   69.14/6   70.34/6   73.00/6   85.52/6   87.25/6   89.16/6  
    UKS Dowbor Miedzyrzecz                3.27/6    3.40/2    8.48/6    2.37/6    2.02/3    4.50/5   12.15/6    3.47/5    3.53/5   11.55/6   12.00/6    1.20/1*   2.26/6   12.52/6    1.33/5    1.51/4  
                                         89.52/6  
                                          0.36/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-35        4.0km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-42      5-43      6-44      7-45      8-41      9-38     10-40     11-39     12-53     13-49     14-51     15-52     16-99    
                                     
  1 Spliszewska Roza               59.34  2.23/1*   6.39/2    8.29/1*  19.21/1*  24.06/1*  27.36/1*  29.57/1*  33.49/1*  36.26/1*  37.47/1*  38.41/1*  43.03/1*  50.53/1*  55.16/1*  56.45/1*  58.49/1* 
    KS Artemis Wroclaw                    2.23/1*   4.16/2    1.50/2   10.52/1*   4.45/3    3.30/1*   2.21/1*   3.52/3    2.37/3    1.21/3    0.54/3    4.22/3    7.50/3    4.23/1*   1.29/1*   2.04/3  
                                         59.34/1* 
                                          0.45/2  
  2 Szpiler Agata                  83.30  3.06/3    6.22/1*   8.30/2   50.15/2   53.34/2   57.06/2   62.03/2   64.49/2   67.07/2   68.16/2   69.07/2   72.31/2   74.23/2   78.46/2   80.52/2   82.30/2  
    KS Artemis Wroclaw                    3.06/3    3.16/1*   2.08/3   41.45/3    3.19/1*   3.32/2    4.57/3    2.46/1*   2.18/2    1.09/1*   0.51/2    3.24/2    1.52/1*   4.23/1*   2.06/3    1.38/1* 
                                         83.30/2  
                                          1.00/3  
  3 Ulbrych Karina                 87.26  2.44/2   20.38/3   21.53/3   54.16/3   57.36/3   61.12/3   66.04/3   68.50/3   71.04/3   72.23/3   73.06/3   76.29/3   78.24/3   82.49/3   84.51/3   86.50/3  
    KS Artemis Wroclaw                    2.44/2   17.54/3    1.15/1*  32.23/2    3.20/2    3.36/3    4.52/2    2.46/1*   2.14/1*   1.19/2    0.43/1*   3.23/1*   1.55/2    4.25/3    2.02/2    1.59/2  
                                         87.26/3  
                                          0.36/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-40        4.0km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-42      5-43      6-44      7-45      8-41      9-38     10-40     11-39     12-53     13-49     14-51     15-52     16-99    
                                     
  1 Koch Eva                       50.45  3.17/1*   6.51/1*   8.59/1*  19.14/1*  23.01/1*  26.20/1*  28.24/1*  32.02/1*  33.58/1*  35.19/1*  36.14/1*  39.16/1*  41.33/1*  45.46/1*  47.17/1*  49.53/1* 
    Kaulsdorfer OLV                       3.17/1*   3.34/1*   2.08/2   10.15/1*   3.47/1*   3.19/2    2.04/2    3.38/1*   1.56/1*   1.21/1*   0.55/1*   3.02/2    2.17/2    4.13/1*   1.31/1*   2.36/2  
                                         50.45/1* 
                                          0.52/1* 
  2 Strzelecka Bozena              94.19  4.00/2    9.24/2   11.08/2   30.35/2   40.34/2   42.58/2   44.56/2   49.14/2   61.21/2   71.31/2   79.24/2   81.51/2   83.42/2   88.59/2   90.43/2   93.15/2  
    12 Batalin Dowodzenia Szczecin        4.00/2    5.24/2    1.44/1*  19.27/2    9.59/2    2.24/1*   1.58/1*   4.18/2   12.07/2   10.10/2    7.53/2    2.27/1*   1.51/1*   5.17/2    1.44/2    2.32/1* 
                                         94.19/2  
                                          1.04/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-45        3.5km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-36      5-38      6-40      7-39      8-53      9-49     10-50     11-47     12-48     13-51     14-52     15-99    
  1 Scholtz Galina                 36.18  2.18/1*   5.21/1*   7.25/1*  10.19/1*  17.04/1*  18.05/1*  18.44/1*  21.33/1*  23.19/1*  25.26/1*  27.37/1*  29.07/1*  32.53/1*  34.00/1*  35.42/1*  36.18/1* 
    TSC Berliner Berlin                   2.18/1*   3.03/1*   2.04/1*   2.54/1*   6.45/1*   1.01/1*   0.39/1*   2.49/1*   1.46/1*   2.07/1*   2.11/1*   1.30/1*   3.46/1*   1.07/1*   1.42/1*   0.36/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K-50        3.5km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-36      5-38      6-40      7-39      8-53      9-49     10-50     11-47     12-48     13-51     14-52     15-99    
  1 Brettschneider Gudrun          30.33  2.01/1*   4.59/1*   6.29/1*   8.21/1*  12.49/1*  14.09/1*  14.56/1*  17.15/1*  18.35/1*  20.43/1*  22.47/1*  24.04/1*  27.35/1*  28.33/1*  30.04/1*  30.33/1* 
    Kaulsdorfer OLV                       2.01/1*   2.58/1*   1.30/1*   1.52/1*   4.28/2    1.20/1*   0.47/2    2.19/1*   1.20/1*   2.08/1*   2.04/1*   1.17/1*   3.31/1*   0.58/1*   1.31/2    0.29/1* 
  2 Braatz Monika                  38.09  2.18/2    6.06/2    7.54/2   11.45/2   14.49/2   16.14/2   16.57/2   19.30/2   21.28/2   23.58/2   26.50/2   28.56/2   33.52/2   35.23/2   37.28/2   38.09/2  
    Treptower SV Berlin                   2.18/2    3.48/2    1.48/2    3.51/2    3.04/1*   1.25/2    0.43/1*   2.33/2    1.58/2    2.30/2    2.52/2    2.06/2    4.56/2    1.31/2    2.05/2    0.41/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-10N       2.0km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-55      3-36      4-56      5-57      6-58      7-59      8-99    
  1 Braatz Niklas                  23.19  3.09/1*   8.04/1*   9.59/1*  11.11/1*  15.12/1*  18.00/1*  21.38/1*  22.55/1*  23.19/1* 
    Treptower SV Berlin                   3.09/1*   4.55/3    1.55/1*   1.12/1*   4.01/1*   2.48/1*   3.38/1*   1.17/1*   0.24/1* 
  2 Labedzki Blazej                52.09  4.23/3   11.28/3   17.47/2   22.30/3   33.30/2   40.22/2   45.48/2   51.37/2   52.09/2  
    UKS Energetyk Dychów                  4.23/3    7.05/4    6.19/2    4.43/2   11.00/2    6.52/4    5.26/3    5.49/4    0.32/2  
  3 Kula Kacper                    68.20  4.10/2    8.56/2   35.38/4   25.24/4   43.14/3   49.09/3   57.06/3   62.51/3   68.20/3  
    UKS Energetyk Dychów                  4.10/2    4.46/1*  26.42/3        /    17.50/4    5.55/2    7.57/4    5.45/2    5.29/3  
  4 Gawlikowski Radoslaw           83.23 14.11/4   18.58/4   45.47/5   35.27/5   52.59/5   59.11/4   67.09/5   72.55/4   83.23/4  
    UKS Energetyk Dychów                 14.11/4    4.47/2   26.49/4        /    17.32/3    6.12/3    7.58/5    5.46/3   10.28/4  
  5 Kaczanowski Marcel            107.12      /    29.34/5   22.02/3   20.34/2   50.30/4   61.39/5   65.57/4        /   107.12/5  
    UKS Energetyk Dychów                      /         /         /         /    29.56/5   11.09/5    4.18/2        /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-12        2.5km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-55      5-37      6-36      7-56      8-57      9-58     10-52     11-99    
  1 Ulbrych Eryk                   31.02  2.29/1*   5.26/1*   7.15/1*   8.34/1*  12.01/1*  14.51/1*  16.10/1*  21.46/1*  25.08/1*  28.23/1*  30.25/1*  31.02/1* 
    KS Artemis Wroclaw                    2.29/1*   2.57/1*   1.49/1*   1.19/1*   3.27/1*   2.50/3    1.19/2    5.36/3    3.22/2    3.15/2    2.02/1*   0.37/2  
  2 Flisak Bartosz                 41.40  2.34/2    9.29/2   11.26/2   16.22/2   26.12/2   27.45/2   28.50/2   32.09/2   34.53/2   38.32/2   41.11/2   41.40/2  
    UKS Energetyk Dychów                  2.34/2    6.55/2    1.57/2    4.56/3    9.50/2    1.33/1*   1.05/1*   3.19/1*   2.44/1*   3.39/3    2.39/3    0.29/1* 
  3 Jackowiak Filip                47.51  3.30/3   12.32/3   14.40/3   19.28/3   29.38/3   31.27/3   32.57/3   37.16/3   42.23/3   44.30/3   46.48/3   47.51/3  
    UKS Dowbor Miedzyrzecz                3.30/3    9.02/3    2.08/3    4.48/2   10.10/3    1.49/2    1.30/3    4.19/2    5.07/3    2.07/1*   2.18/2    1.03/3  
    Rumienczyk Michal          NKl        5.59/    21.47/    23.49/    28.57/    38.49/    92.24/    95.23/   103.16/   112.11/         /   122.01/   122.52/   
    UKS Energetyk Dychów                  5.59/    15.48/     2.02/     5.08/     9.52/    53.35/     2.59/     7.53/     8.55/         /         /     0.51/   
    Kaczanowski Mateusz        NKl        4.06/    11.45/    14.04/         /    69.23/    71.30/    74.23/    82.11/    91.12/         /   101.07/   101.49/   
    UKS Energetyk Dychów                  4.06/     7.39/     2.19/         /         /     2.07/     2.53/     7.48/     9.01/         /         /     0.42/   
    Kowalski Norbert           NKl        7.01/    14.28/    17.01/         /    72.26/    74.25/    77.20/    85.04/    94.15/         /   103.57/   104.32/   
    UKS Energetyk Dychów                  7.01/     7.27/     2.33/         /         /     1.59/     2.55/     7.44/     9.11/         /         /     0.35/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-14        3.5km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-36      5-38      6-40      7-39      8-53      9-49     10-50     11-47     12-48     13-51     14-52     15-99    
  1 Ulbrych Patryk                 61.14  5.20/2    7.58/1*   9.41/1*  11.53/1*  14.53/1*  17.39/1*  21.52/1*  25.01/1*  27.29/1*  29.28/1*  31.37/1*  33.09/1*  51.06/1*  59.08/1*  60.46/1*  61.14/1* 
    KS Artemis Wroclaw                    5.20/2    2.38/1*   1.43/1*   2.12/1*   3.00/1*   2.46/1*   4.13/1*   3.09/2    2.28/2    1.59/1*   2.09/1*   1.32/1*  17.57/2    8.02/2    1.38/1*   0.28/1* 
  2 Jackowiak Tomasz               99.56  3.09/1*  25.12/2   26.59/2   30.26/2   36.36/2   46.33/2   54.49/2   57.05/2   58.53/2   82.51/2   86.43/2   88.45/2   95.15/2   97.04/2   99.23/2   99.56/2  
    UKS Dowbor Miedzyrzecz                3.09/1*  22.03/2    1.47/2    3.27/2    6.10/2    9.57/2    8.16/2    2.16/1*   1.48/1*  23.58/2    3.52/2    2.02/2    6.30/1*   1.49/1*   2.19/2    0.33/2  
    Rycerski Karol             NKl        2.15/     4.34/     5.48/     8.51/    12.05/    14.40/    19.07/    22.01/    24.26/    26.12/    28.27/    30.03/    47.59/    46.49/    49.44/    50.17/   
    MKS Paulinum JG                       2.15/     2.19/     1.14/     3.03/     3.14/     2.35/     4.27/     2.54/     2.25/     1.46/     2.15/     1.36/    17.56/         /     2.55/     0.33/   
    Brettschneider             NKl        4.33/    12.38/    15.22/    17.41/    34.07/    35.44/    42.00/    45.26/    47.48/    51.57/    56.12/    73.39/         /         /         /    97.25/   
    Kaulsdorfer OLV                       4.33/     8.05/     2.44/     2.19/    16.26/     1.37/     6.16/     3.26/     2.22/     4.09/     4.15/    17.27/         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-16        4.0km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-42      5-43      6-44      7-45      8-41      9-38     10-40     11-39     12-53     13-49     14-51     15-52     16-99    
                                     
  1 Fleiss Sebastian               30.25  1.32/1*   3.36/1*   4.34/1*  10.14/1*  13.08/1*  14.44/1*  15.43/1*  17.29/1*  18.28/1*  19.13/1*  19.50/1*  21.13/1*  24.41/1*  28.06/1*  28.55/1*  30.02/1* 
    TSC Berliner Berlin                   1.32/1*   2.04/1*   0.58/1*   5.40/1*   2.54/1*   1.36/1*   0.59/1*   1.46/1*   0.59/1*   0.45/1*   0.37/1*   1.23/1*   3.28/2    3.25/1*   0.49/2    1.07/1* 
                                         30.25/1* 
                                          0.23/1* 
  2 Domanski Dariusz               79.22  2.50/2    5.33/2    7.18/2   37.09/2   41.14/2   43.38/2   46.47/2   48.49/2   51.40/2   53.24/2   54.38/2   70.54/2   72.36/2   76.36/2   77.24/2   78.51/2  
    UKS Dowbor Miedzyrzecz                2.50/2    2.43/2    1.45/2   29.51/2    4.05/2    2.24/2    3.09/2    2.02/2    2.51/2    1.44/2    1.14/2   16.16/2    1.42/1*   4.00/2    0.48/1*   1.27/2  
                                         79.22/2  
                                          0.31/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-18        4.4km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-35      3-32      4-33      5-36      6-39      7-40      8-37      9-41     10-46     11-47     12-48     13-50     14-51     15-52     16-99    
                                     
  1 Rycerski Kamil                 45.00  2.02/1*   4.42/1*   7.58/1*   9.13/1*  10.48/1*  15.35/1*  19.45/1*  21.52/1*  23.44/1*  30.32/1*  35.32/1*  36.50/1*  38.41/1*  42.02/1*  43.19/1*  44.40/1* 
    MKS Paulinum JG                       2.02/1*   2.40/1*   3.16/1*   1.15/1*   1.35/1*   4.47/1*   4.10/1*   2.07/1*   1.52/1*   6.48/1*   5.00/1*   1.18/1*   1.51/1*   3.21/1*   1.17/1*   1.21/1* 
                                         45.00/1* 
                                          0.20/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-20        4.4km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-35      3-32      4-33      5-36      6-39      7-40      8-37      9-41     10-46     11-47     12-48     13-50     14-51     15-52     16-99    
                                     
  1 Frackowiak Lukasz              46.59  1.24/1*   6.55/1*   9.53/1*  11.19/1*  12.47/1*  17.31/1*  21.48/1*  24.03/1*  25.43/1*  32.40/1*  37.37/1*  38.46/1*  40.41/1*  44.07/1*  45.24/1*  46.41/1* 
    KOS Modrzew Skwierzyna                1.24/1*   5.31/1*   2.58/1*   1.26/1*   1.28/1*   4.44/1*   4.17/1*   2.15/1*   1.40/1*   6.57/1*   4.57/1*   1.09/1*   1.55/1*   3.26/1*   1.17/1*   1.17/1* 
                                         46.59/1* 
                                          0.18/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-21        5.4km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-32      3-33      4-41      5-42      6-43      7-44      8-45      9-33     10-36     11-39     12-40     13-47     14-50     15-49     16-51    
                                      17-52     18-99    
  1 Walicki Rafal                  31.58  1.26/2    4.00/2    5.01/2    6.00/2    9.42/1*  11.44/1*  13.03/1*  14.16/1*  16.40/1*  17.59/1*  19.55/1*  20.50/1*  24.46/1*  26.29/1*  27.47/1*  29.50/1* 
    UKS Dowbor Miedzyrzecz                1.26/2    2.34/4    1.01/1*   0.59/1*   3.42/1*   2.02/1*   1.19/1*   1.13/7    2.24/1*   1.19/1*   1.56/2    0.55/3    3.56/2    1.43/3    1.18/2    2.03/1* 
                                         30.38/1*  31.37/1*  31.58/1* 
                                          0.48/4    0.59/1*   0.21/2  
  2 Lisiecki Robert                35.58  1.47/3    4.56/5    6.17/3    7.28/3   11.13/3   13.38/3   16.25/3   17.37/3   20.20/3   21.47/3   23.36/3   24.12/3   27.58/3   29.37/3   30.54/3   33.26/2  
    UKS Dowbor Miedzyrzecz                1.47/3    3.09/7    1.21/5    1.11/2    3.45/2    2.25/4    2.47/9    1.12/6    2.43/2    1.27/3    1.49/1*   0.36/1*   3.46/1*   1.39/1*   1.17/1*   2.32/4  
                                         34.07/2   35.34/2   35.58/2  
                                          0.41/1*   1.27/7    0.24/4  
  3 Sobanski Dawid                 36.11  1.17/1*   3.18/1*   4.25/1*   5.48/1*  10.10/2   12.43/2   14.15/2   15.19/2   18.19/2   19.51/2   21.55/2   22.52/2   27.13/2   29.10/2   30.42/2   33.34/3  
    UKS Dowbor Miedzyrzecz                1.17/1*   2.01/1*   1.07/2    1.23/3    4.22/4    2.33/5    1.32/4    1.04/2    3.00/4    1.32/4    2.04/5    0.57/4    4.21/5    1.57/5    1.32/3    2.52/7  
                                         34.30/3   35.51/3   36.11/3  
                                          0.56/6    1.21/6    0.20/1* 
  4 Schramm Erwin                  42.25  5.04/9    7.29/8    8.56/8   10.24/6   14.21/5   16.37/4   18.04/4   19.10/4   22.06/4   23.39/4   25.41/4   29.49/4   33.50/4   35.37/4   37.20/4   39.34/4  
    Kaulsdorfer OLV                       5.04/9    2.25/2    1.27/6    1.28/4    3.57/3    2.16/2    1.27/3    1.06/3    2.56/3    1.33/5    2.02/4    4.08/8    4.01/4    1.47/4    1.43/5    2.14/2  
                                         40.28/4   41.57/4   42.25/4  
                                          0.54/5    1.29/8    0.28/7  
  5 Durasiewicz Bartlomiej         45.32  3.09/7    7.41/9    9.30/9   11.27/8   17.37/7   19.54/6   21.15/6   22.15/6   25.20/5   26.43/5   28.43/5   33.09/5   37.06/5   38.45/5   40.28/5   42.48/5  
    12 Batalin Dowodzenia Szczecin        3.09/7    4.32/9    1.49/9    1.57/5    6.10/7    2.17/3    1.21/2    1.00/1*   3.05/5    1.23/2    2.00/3    4.26/9    3.57/3    1.39/1*   1.43/5    2.20/3  
                                         43.44/5   44.57/5   45.32/5  
                                          0.56/6    1.13/4    0.35/9  
  6 Kozaczuk Sebastian             56.29  2.10/5    4.43/4    6.22/4    8.25/4   22.53/8   25.39/8   27.51/8   29.40/8   33.44/8   36.29/8   39.06/8   40.24/8   45.58/7   48.37/7   51.30/7   54.10/7  
    UKS Dowbor Miedzyrzecz                2.10/5    2.33/3    1.39/7    2.03/6   14.28/8    2.46/6    2.12/7    1.49/9    4.04/7    2.45/9    2.37/8    1.18/7    5.34/7    2.39/7    2.53/9    2.40/5  
                                         54.57/7   56.07/6   56.29/6  
                                          0.47/2    1.10/3    0.22/3  
  7 Wroblewski Ireneusz            56.53  2.31/6    5.46/6    7.06/6    9.12/5   14.05/4   17.40/5   19.35/5   20.44/5   25.38/6   27.26/6   33.08/6   34.11/6   45.53/6   48.10/6   50.37/6   53.47/6  
    UKS Dowbor Miedzyrzecz                2.31/6    3.15/8    1.20/3    2.06/7    4.53/6    3.35/7    1.55/5    1.09/4    4.54/9    1.48/7    5.42/9    1.03/5   11.42/8    2.17/6    2.27/7    3.10/8  
                                         54.44/6   56.26/7   56.53/7  
                                          0.57/8    1.42/9    0.27/6  
  8 Gaczynski Marcin               63.43  4.11/8    6.59/7    8.19/7   10.28/7   14.55/6   23.11/7   25.14/7   26.23/7   30.19/7   31.55/7   34.01/7   34.41/7   49.31/8   52.19/8   53.56/8   61.06/8  
    UKS Dowbor Miedzyrzecz                4.11/8    2.48/6    1.20/3    2.09/8    4.27/5    8.16/8    2.03/6    1.09/4    3.56/6    1.36/6    2.06/6    0.40/2   14.50/9    2.48/9    1.37/4    7.10/9  
                                         62.03/8   63.19/8   63.43/8  
                                          0.57/8    1.16/5    0.24/4  
  9 Kornicki Krystian              79.35  1.57/4    4.40/3    6.22/4   11.27/8   38.38/9   48.37/9   51.10/9   52.50/9   57.02/9   59.34/9   62.10/9   63.27/9   68.59/9   71.41/9   74.29/9   77.09/9  
    12 Batalin Dowodzenia Szczecin        1.57/4    2.43/5    1.42/8    5.05/9   27.11/9    9.59/9    2.33/8    1.40/8    4.12/8    2.32/8    2.36/7    1.17/6    5.32/6    2.42/8    2.48/8    2.40/5  
                                         77.56/9   79.05/9   79.35/9  
                                          0.47/2    1.09/2    0.30/8  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-35        5.4km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-32      3-33      4-41      5-42      6-43      7-44      8-45      9-33     10-36     11-39     12-40     13-47     14-50     15-49     16-51    
                                      17-52     18-99    
  1 Mol Krzysztof                  36.22  1.27/1*   3.27/1*   5.51/7    7.11/4   10.24/1*  13.45/4   14.59/1*  16.04/1*  19.06/2   20.27/2   23.13/2   25.22/2   28.56/2   30.28/2   32.32/2   34.30/1* 
    UKS Dowbor Miedzyrzecz                1.27/1*   2.00/1*   2.24/8    1.20/3    3.13/1*   3.21/7    1.14/1*   1.05/3    3.02/2    1.21/1*   2.46/5    2.09/8    3.34/1*   1.32/1*   2.04/8    1.58/1* 
                                         35.05/1*  36.03/1*  36.22/1* 
                                          0.35/1*   0.58/1*   0.19/1* 
  2 Spliszewski Piotr              38.06  1.33/2    3.43/2    4.53/1*   6.33/1*  10.35/2   13.25/1*  15.08/3   16.11/2   18.51/1*  20.19/1*  22.20/1*  22.59/1*  27.13/1*  29.26/1*  31.18/1*  34.49/2  
    KS Artemis Wroclaw                    1.33/2    2.10/5    1.10/1*   1.40/4    4.02/3    2.50/5    1.43/8    1.03/1*   2.40/1*   1.28/2    2.01/1*   0.39/2    4.14/3    2.13/5    1.52/6    3.31/8  
                                         36.34/2   37.42/2   38.06/2  
                                          1.45/8    1.08/3    0.24/3  
  3 Brettschneider Hartmut         38.49  2.07/8    4.20/7    5.32/6    7.13/5   11.21/5   13.38/3   15.07/2   16.40/4   20.10/4   21.46/4   24.55/3   25.50/3   30.03/3   31.56/3   33.29/3   36.07/3  
    Kaulsdorfer OLV                       2.07/8    2.13/6    1.12/2    1.41/5    4.08/4    2.17/1*   1.29/2    1.33/8    3.30/5    1.36/4    3.09/6    0.55/3    4.13/2    1.53/2    1.33/3    2.38/3  
                                         36.59/3   38.17/3   38.49/3  
                                          0.52/3    1.18/4    0.32/7  
  4 Zagdanski Andrzej              40.08  1.37/3    3.46/3    5.17/3    8.21/8   12.49/8   16.12/8   17.48/8   18.54/8   21.59/7   23.38/6   26.15/6   26.46/5   31.15/4   33.11/4   34.47/4   37.39/4  
    UKS Energetyk Dychów                  1.37/3    2.09/4    1.31/7    3.04/8    4.28/5    3.23/8    1.36/7    1.06/4    3.05/4    1.39/5    2.37/4    0.31/1*   4.29/4    1.56/4    1.36/4    2.52/4  
                                         38.32/4   39.37/4   40.08/4  
                                          0.53/5    1.05/2    0.31/6  
  5 Zak Tomasz                     40.24  1.43/4    3.51/4    5.15/2    7.05/3   10.58/3   13.37/2   15.09/4   16.13/3   19.17/3   20.49/3   25.11/4   27.25/6   31.55/6   33.49/5   35.26/5   37.47/5  
    Kopanica                              1.43/4    2.08/3    1.24/6    1.50/6    3.53/2    2.39/4    1.32/3    1.04/2    3.04/3    1.32/3    4.22/8    2.14/9    4.30/5    1.54/3    1.37/5    2.21/2  
                                         38.41/5   40.00/5   40.24/5  
                                          0.54/6    1.19/5    0.24/3  
  6 Klemke Dariusz                 42.15  1.53/6    3.56/5    5.17/3    6.33/1*  11.13/4   15.13/7   16.45/7   17.53/6   21.24/5   23.06/5   25.39/5   26.38/4   31.24/5   33.59/6   35.26/5   38.41/6  
    Kopanica                              1.53/6    2.03/2    1.21/4    1.16/1*   4.40/7    4.00/9    1.32/3    1.08/5    3.31/6    1.42/6    2.33/3    0.59/6    4.46/7    2.35/8    1.27/1*   3.15/6  
                                         40.30/6   41.52/6   42.15/6  
                                          1.49/9    1.22/7    0.23/2  
  7 Kosicki Roman                  45.21  1.51/5    4.37/8    5.58/8    7.15/6   11.49/6   14.23/5   15.56/5   18.43/7   23.44/8   25.30/7   29.19/7   30.17/7   35.02/7   37.36/7   39.29/7   42.28/7  
    Kopanica                              1.51/5    2.46/8    1.21/4    1.17/2    4.34/6    2.34/2    1.33/5    2.47/9    5.01/8    1.46/7    3.49/7    0.58/5    4.45/6    2.34/7    1.53/7    2.59/5  
                                         43.20/7   44.51/7   45.21/7  
                                          0.52/3    1.31/9    0.30/5  
  8 Braatz Frank                   46.21  1.54/7    4.15/6    5.29/5    7.25/7   12.08/7   14.46/6   16.21/6   17.41/5   21.52/6   27.54/8   30.18/8   31.13/8   36.23/8   38.41/8   40.13/8   43.41/8  
    Treptower SV Berlin                   1.54/7    2.21/7    1.14/3    1.56/7    4.43/8    2.38/3    1.35/6    1.20/6    4.11/7    6.02/9    2.24/2    0.55/3    5.10/8    2.18/6    1.32/2    3.28/7  
                                         44.25/8   45.46/8   46.21/8  
                                          0.44/2    1.21/6    0.35/9  
  9 Ulbrych Miroslaw               64.05  4.31/9    7.33/9   10.37/9   14.13/9   19.25/9   22.26/9   25.23/9   26.49/9   34.03/9   36.16/9   43.16/9   44.24/9   50.50/9   53.33/9   57.00/9   60.44/9  
    KS Artemis Wroclaw                    4.31/9    3.02/9    3.04/9    3.36/9    5.12/9    3.01/6    2.57/9    1.26/7    7.14/9    2.13/8    7.00/9    1.08/7    6.26/9    2.43/9    3.27/9    3.44/9  
                                         62.07/9   63.32/9   64.05/9  
                                          1.23/7    1.25/8    0.33/8  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-40        5.4km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-32      3-33      4-41      5-42      6-43      7-44      8-45      9-33     10-36     11-39     12-40     13-47     14-50     15-49     16-51    
                                      17-52     18-99    
  1 Rycerski Bogdan                31.15  1.20/1*   3.31/2    4.47/4    6.01/2    9.25/1*  11.23/1*  12.29/1*  13.24/1*  16.04/1*  17.21/1*  19.27/1*  20.03/1*  23.52/2   25.27/1*  26.59/1*  29.08/1* 
    KS Artemis Wroclaw                    1.20/1*   2.11/4    1.16/5    1.14/1*   3.24/1*   1.58/1*   1.06/1*   0.55/1*   2.40/1*   1.17/1*   2.06/4    0.36/3    3.49/2    1.35/1*   1.32/5    2.09/2  
                                         29.46/1*  30.53/1*  31.15/1* 
                                          0.38/1*   1.07/1*   0.22/1* 
  2 Brettschneider Uwe             31.53  1.22/2    3.22/1*   4.28/1*   5.59/1*   9.31/2   11.29/2   12.47/2   13.43/2   16.37/2   18.01/2   19.56/2   20.20/2   23.50/1*  25.51/2   27.10/2   29.26/2  
    Kaulsdorfer OLV                       1.22/2    2.00/1*   1.06/2    1.31/4    3.32/2    1.58/1*   1.18/2    0.56/2    2.54/3    1.24/2    1.55/2    0.24/1*   3.30/1*   2.01/4    1.19/2    2.16/4  
                                         30.16/2   31.27/2   31.53/2  
                                          0.50/3    1.11/3    0.26/2  
  3 Kramski Mariusz                35.59  1.33/4    3.37/3    4.44/2    6.09/3    9.43/3   13.35/4   14.54/4   15.55/4   18.37/4   20.10/4   22.00/3   22.28/3   26.35/3   29.02/3   30.26/3   32.55/3  
    UKS Energetyk Dychów                  1.33/4    2.04/2    1.07/3    1.25/3    3.34/3    3.52/5    1.19/3    1.01/3    2.42/2    1.33/3    1.50/1*   0.28/2    4.07/4    2.27/6    1.24/4    2.29/5  
                                         34.14/3   35.30/3   35.59/3  
                                          1.19/5    1.16/4    0.29/4  
  4 Brettschneider Gerhard         41.11  1.30/3    3.53/5    5.04/5    6.24/4   10.20/4   12.21/3   13.51/3   14.53/3   18.13/3   19.52/3   27.01/4   29.15/4   33.14/4   35.08/4   36.29/4   38.42/4  
    Kaulsdorfer OLV                       1.30/3    2.23/5    1.11/4    1.20/2    3.56/5    2.01/3    1.30/4    1.02/4    3.20/4    1.39/5    7.09/8    2.14/5    3.59/3    1.54/3    1.21/3    2.13/3  
                                         39.23/4   40.41/4   41.11/4  
                                          0.41/2    1.18/5    0.30/5  
  5 Jackowiak Jacek                47.55  1.38/5    3.43/4    4.46/3    6.31/5   10.26/5   20.23/6   22.12/6   23.15/6   27.07/6   28.45/6   30.50/6   35.21/5   39.37/5   41.22/5   42.37/5   44.41/5  
    UKS Dowbor Miedzyrzecz                1.38/5    2.05/3    1.03/1*   1.45/5    3.55/4    9.57/7    1.49/6    1.03/5    3.52/5    1.38/4    2.05/3    4.31/7    4.16/5    1.45/2    1.15/1*   2.04/1* 
                                         46.21/5   47.28/5   47.55/5  
                                          1.40/7    1.07/1*   0.27/3  
  6 Jobst Henry                    57.54  2.26/7    5.25/7    6.53/7    9.10/7   13.42/6   17.16/5   19.10/5   20.42/5   25.08/5   27.01/5   30.28/5   38.22/6   46.11/6   48.26/6   50.35/6   53.25/6  
    Kaulsdorfer OLV                       2.26/7    2.59/7    1.28/6    2.17/7    4.32/6    3.34/4    1.54/7    1.32/7    4.26/6    1.53/6    3.27/7    7.54/8    7.49/7    2.15/5    2.09/7    2.50/6  
                                         55.48/6   57.19/6   57.54/6  
                                          2.23/8    1.31/6    0.35/7  
  7 Elias Slawomir                 59.55  2.02/6    4.51/6    6.24/6    8.09/6   13.42/6   23.54/7   25.28/7   26.51/7   31.42/7   34.04/7   37.11/7   39.44/7   47.59/7   50.46/7   52.41/7   56.32/7  
    UKS Energetyk Dychów                  2.02/6    2.49/6    1.33/7    1.45/5    5.33/7   10.12/8    1.34/5    1.23/6    4.51/7    2.22/7    3.07/6    2.33/6    8.15/8    2.47/8    1.55/6    3.51/8  
                                         57.36/7   59.24/7   59.55/7  
                                          1.04/4    1.48/7    0.31/6  
  8 Kucharski Tomasz               67.20  2.48/8    6.00/8    7.58/8   12.29/8   25.21/8   30.25/8   32.54/8   34.36/8   40.13/8   42.44/8   45.45/8   47.47/8   53.41/8   56.26/8   59.15/8   63.00/8  
    ind. Santok                           2.48/8    3.12/8    1.58/8    4.31/8   12.52/8    5.04/6    2.29/8    1.42/8    5.37/8    2.31/8    3.01/5    2.02/4    5.54/6    2.45/7    2.49/8    3.45/7  
                                         64.28/8   66.20/8   67.20/8  
                                          1.28/6    1.52/8    1.00/8  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-45        4.4km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-35      3-32      4-33      5-36      6-39      7-40      8-37      9-41     10-46     11-47     12-48     13-50     14-51     15-52     16-99    
                                     
  1 Troesch Urs                    33.51  2.46/2    5.24/1*   7.43/1*   8.57/1*  10.20/1*  12.24/1*  14.03/1*  15.37/1*  17.18/1*  22.17/1*  25.28/1*  26.34/1*  28.01/1*  31.07/1*  32.06/1*  33.24/1* 
    TSC Berliner Berlin                   2.46/2    2.38/1*   2.19/2    1.14/1*   1.23/1*   2.04/1*   1.39/2    1.34/1*   1.41/1*   4.59/1*   3.11/1*   1.06/1*   1.27/1*   3.06/1*   0.59/1*   1.18/1* 
                                         33.51/1* 
                                          0.27/1* 
  2 Kondracki Jaoslaw              42.53  1.37/1*   6.24/2    8.25/2    9.50/2   11.37/2   16.08/2   17.42/2   19.40/2   21.46/2   28.42/2   33.09/2   34.46/2   36.29/2   39.39/2   40.39/2   42.24/2  
    UKS Energetyk Dychów                  1.37/1*   4.47/2    2.01/1*   1.25/2    1.47/2    4.31/2    1.34/1*   1.58/2    2.06/2    6.56/2    4.27/2    1.37/2    1.43/2    3.10/2    1.00/2    1.45/2  
                                         42.53/2  
                                          0.29/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-50        4.4km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-35      3-32      4-33      5-36      6-39      7-40      8-37      9-41     10-46     11-47     12-48     13-50     14-51     15-52     16-99    
                                     
  1 Kolis Zbigniew                 28.46  1.39/1*   3.40/1*   5.31/1*   6.47/1*   8.01/1*  10.44/1*  11.30/1*  12.37/1*  14.13/1*  19.54/1*  22.23/1*  23.28/1*  24.29/1*  26.36/1*  27.21/1*  28.21/1* 
    UKS Dowbor Miedzyrzecz                1.39/1*   2.01/1*   1.51/1*   1.16/1*   1.14/1*   2.43/3    0.46/1*   1.07/1*   1.36/1*   5.41/2    2.29/1*   1.05/1*   1.01/1*   2.07/1*   0.45/1*   1.00/1* 
                                         28.46/1* 
                                          0.25/1* 
  2 Markowski Adam                 36.17  1.40/2    4.34/2    7.03/3    8.19/2    9.48/2   13.03/2   14.40/3   16.54/3   18.53/3   23.59/2   27.25/2   28.39/2   31.00/2   33.18/2   34.23/2   35.48/2  
    UKS Energetyk Dychów                  1.40/2    2.54/3    2.29/4    1.16/1*   1.29/2    3.15/4    1.37/4    2.14/4    1.59/2    5.06/1*   3.26/2    1.14/2    2.21/4    2.18/2    1.05/4    1.25/2  
                                         36.17/2  
                                          0.29/2  
  3 Pawlak Wladyslaw               39.09  2.07/4    4.50/3    7.01/2    9.07/3   11.00/3   13.31/3   14.36/2   16.38/2   18.47/2   25.47/3   30.07/3   31.29/3   33.18/3   35.51/3   36.55/3   38.30/3  
    KOS Modrzew Skwierzyna                2.07/4    2.43/2    2.11/2    2.06/4    1.53/3    2.31/1*   1.05/3    2.02/2    2.09/4    7.00/3    4.20/3    1.22/3    1.49/3    2.33/3    1.04/3    1.35/3  
                                         39.09/3  
                                          0.39/4  
  4 Samborski Andrzej              43.23  1.55/3    8.44/4   11.06/4   13.03/4   15.01/4   17.32/4   18.24/4   20.34/4   22.39/4   29.41/4   34.02/4   35.31/4   37.19/4   40.07/4   41.09/4   42.47/4  
    UKS Dowbor Miedzyrzecz                1.55/3    6.49/4    2.22/3    1.57/3    1.58/4    2.31/1*   0.52/2    2.10/3    2.05/3    7.02/4    4.21/4    1.29/4    1.48/2    2.48/4    1.02/2    1.38/4  
                                         43.23/4  
                                          0.36/3  
    Bogucki Slawomir           NKl        1.57/     3.44/     6.32/     7.53/    10.10/    12.57/    14.19/    19.34/    21.17/    26.45/    32.51/    34.05/    35.37/         /    38.58/    40.38/   
    UKS Energetyk Dychów                  1.57/     1.47/     2.48/     1.21/     2.17/     2.47/     1.22/     5.15/     1.43/     5.28/     6.06/     1.14/     1.32/         /         /     1.40/   
                                         41.02/   
                                          0.24/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-55        4.0km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-42      5-43      6-44      7-45      8-41      9-38     10-40     11-39     12-53     13-49     14-51     15-52     16-99    
                                     
  1 Pietrusinski Marek             40.09  2.31/1*   5.13/1*   6.58/1*  14.51/1*  18.54/1*  20.57/1*  22.26/1*  25.06/1*  26.54/1*  28.06/1*  29.00/1*  31.37/1*  33.18/1*  36.53/1*  38.00/1*  39.36/1* 
    KS Artemis Wroclaw                    2.31/1*   2.42/1*   1.45/1*   7.53/1*   4.03/1*   2.03/1*   1.29/1*   2.40/1*   1.48/1*   1.12/1*   0.54/1*   2.37/1*   1.41/1*   3.35/1*   1.07/1*   1.36/1* 
                                         40.09/1* 
                                          0.33/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-60        3.5km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-36      5-38      6-40      7-39      8-53      9-49     10-50     11-47     12-48     13-51     14-52     15-99    
  1 Michalek Janusz                27.43  2.15/2    4.40/2    5.55/1*   7.27/1*   9.51/1*  10.45/1*  11.36/1*  13.36/1*  15.06/1*  17.52/2   19.46/1*  20.59/1*  23.44/1*  25.57/1*  27.13/1*  27.43/1* 
    KOS Modrzew Skwierzyna                2.15/2    2.25/1*   1.15/1*   1.32/1*   2.24/2    0.54/2    0.51/2    2.00/1*   1.30/3    2.46/4    1.54/1*   1.13/1*   2.45/1*   2.13/5    1.16/1*   0.30/1* 
  2 Wollenberg Bernd               28.53  1.50/1*   4.31/1*   6.11/2    7.56/2   10.04/2   11.06/2   11.54/2   14.07/2   15.34/2   17.33/1*  20.41/2   22.04/2   25.47/2   26.45/2   28.21/2   28.53/2  
    SCS Berliner Berlin                   1.50/1*   2.41/2    1.40/3    1.45/2    2.08/1*   1.02/3    0.48/1*   2.13/4    1.27/1*   1.59/1*   3.08/5    1.23/3    3.43/3    0.58/1*   1.36/2    0.32/3  
  3 Pacek Sylwester                37.25  2.25/3    8.26/5   10.02/5   12.29/5   15.57/5   17.25/5   20.42/3   22.51/3   24.20/3   26.28/3   29.13/3   30.34/3   34.10/3   35.11/3   36.55/3   37.25/3  
    KOS Modrzew Skwierzyna                2.25/3    6.01/5    1.36/2    2.27/5    3.28/4    1.28/4    3.17/3    2.09/2    1.29/2    2.08/2    2.45/3    1.21/2    3.36/2    1.01/2    1.44/4    0.30/1* 
  4 Skwirowski Henryk              39.55  2.34/5    5.31/3    7.15/3    9.37/3   14.56/4   15.49/3   21.22/4   23.33/4   25.08/4   27.19/4   30.17/4   31.41/4   36.31/4   37.44/4   39.23/4   39.55/4  
    12 Batalin Dowodzenia Szczecin        2.34/5    2.57/3    1.44/4    2.22/4    5.19/5    0.53/1*   5.33/4    2.11/3    1.35/4    2.11/3    2.58/4    1.24/4    4.50/5    1.13/3    1.39/3    0.32/3  
  5 Herold Rudolf                  44.43  2.28/4    7.45/4    9.30/4   11.44/4   14.43/3   16.13/4   23.14/5   26.19/5   28.21/5   31.56/5   34.23/5   36.06/5   40.38/5   42.00/5   44.03/5   44.43/5  
    Kaulsdorfer OLV                       2.28/4    5.17/4    1.45/5    2.14/3    2.59/3    1.30/5    7.01/5    3.05/5    2.02/5    3.35/5    2.27/2    1.43/5    4.32/4    1.22/4    2.03/5    0.40/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M-65        3.5km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-36      5-38      6-40      7-39      8-53      9-49     10-50     11-47     12-48     13-51     14-52     15-99    
  1 Pluciennik Waldemar            29.23  2.02/1*   5.42/2    7.30/2    9.09/2   12.32/3   13.33/2   14.04/1*  15.52/1*  17.30/1*  20.06/1*  21.57/1*  23.21/1*  26.24/1*  27.22/1*  28.55/1*  29.23/1* 
    KOS Modrzew Skwierzyna                2.02/1*   3.40/3    1.48/3    1.39/1*   3.23/3    1.01/2    0.31/1*   1.48/1*   1.38/1*   2.36/3    1.51/1*   1.24/1*   3.03/1*   0.58/2    1.33/1*   0.28/1* 
  2 Krolikowski Wladyslaw          31.56  2.06/2    5.17/1*   6.52/1*   8.40/1*  11.00/1*  11.55/1*  14.40/2   16.58/2   18.47/2   20.44/2   23.42/2   25.14/2   28.47/2   29.44/2   31.24/2   31.56/2  
    KOS Modrzew Skwierzyna                2.06/2    3.11/2    1.35/1*   1.48/2    2.20/1*   0.55/1*   2.45/3    2.18/2    1.49/2    1.57/1*   2.58/2    1.32/2    3.33/2    0.57/1*   1.40/2    0.32/2  
  3 Wolochowicz Wladyslaw          34.48  2.58/3    5.57/3    7.43/3   10.04/3   12.31/2   13.52/3   14.44/3   17.36/3   19.25/3   21.30/3   24.34/3   26.22/3   30.13/3   31.48/3   34.12/3   34.48/3  
    KOS Modrzew Skwierzyna                2.58/3    2.59/1*   1.46/2    2.21/3    2.27/2    1.21/3    0.52/2    2.52/3    1.49/2    2.05/2    3.04/3    1.48/3    3.51/3    1.35/3    2.24/3    0.36/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN-K      2.5km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-55      5-37      6-36      7-56      8-57      9-58     10-52     11-99    
  1 Mroz Renata                    40.14  4.14/1*  10.47/1*  14.27/1*  16.33/1*  20.17/1*  21.56/1*  23.42/1*  30.24/1*  34.22/1*  36.56/1*  39.37/1*  40.14/1* 
    KS Artemis Wroclaw                    4.14/1*   6.33/1*   3.40/2    2.06/2    3.44/2    1.39/2    1.46/1*   6.42/2    3.58/2    2.34/1*   2.41/2    0.37/1* 
  2 Przerwa Krzysztof              67.51      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    indywidualnie                             /    36.30/2    2.52/1*   1.24/1*   3.33/1*   1.34/1*   1.56/2    4.46/1*   3.42/1*   3.56/2    2.40/1*   0.52/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN-L      4.0km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-42      5-43      6-44      7-45      8-41      9-38     10-40     11-39     12-53     13-49     14-51     15-52     16-99    
                                     
  1 Rostowski Dawid                64.32  2.57/1*   6.23/1*   9.15/1*  21.35/1*  26.54/1*  30.12/1*  32.53/1*  38.06/1*  40.11/1*  41.42/1*  50.16/1*  53.15/1*  55.04/1*  59.50/1*  61.28/1*  63.58/1* 
    KOS Modrzew Skwierzyna                2.57/1*   3.26/1*   2.52/1*  12.20/1*   5.19/1*   3.18/1*   2.41/1*   5.13/1*   2.05/1*   1.31/1*   8.34/1*   2.59/1*   1.49/1*   4.46/1*   1.38/1*   2.30/1* 
                                         64.32/1* 
                                          0.34/1*