Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                      2012-05-05 16:17:44
                             PLZBnO 2 runda 05-05-2012
===UKS ENERGETYK======================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K-10N       2.0km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Hertman Martyna          KS Artemis Wroclaw   D92             29.32  +      0.00
  2>Zagdanska Julia          UKS Energetyk Dychów F49             32.26  +      2.54
  3>Pacyna Patrycja          UKS Energetyk Dychów F49             45.04  +     15.32
 
Wstepne wyniki zawodów: K-12        2.5km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Labedzka Natalia         UKS Energetyk Dychów F49             42.41  +      0.00
  2>Chylinska Inez           KOS Modrzew Skwierzy F54             45.15  +      2.34
  3>Brazycka Julia           UKS Energetyk Dychów F49             48.58  +      6.17
  4>Domanska Oliwia          UKS Dowbor Miedzyrze F53             51.27  +      8.46
 
Wstepne wyniki zawodów: K-14        2.5km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jobst Thessa             Kaulsdorfer OLV      KOL             23.13  +      0.00
  2>Kula Dorota              UKS Energetyk Dychów F49             30.44  +      7.31
 
Wstepne wyniki zawodów: K-16        3.5km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Charlet Simone           Kaulsdorfer OLV      KOL             26.15  +      0.00
  2>Trojanowska Daria        Liceum Ogólnoksztalc LOS             81.47  +     55.32
  3>Pawlowska Katarzyna      Liceum Ogólnoksztalc LOS             85.49  +     59.34
 
Wstepne wyniki zawodów: K-21        4.4km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Richter Sabine '1966     TU Dresden           TUD             42.12  +      0.00
  2>Labedzka Honorata        UKS Energetyk Dychów F49             47.25  +      5.13
  3>Niesluchowska Katarzyna  UKS Dowbor Miedzyrze F53             53.03  +     10.51
  4>Boryca Justyna           UKS Dowbor Miedzyrze F53             59.29  +     17.17
  5>Wollenberg Grit          TSC Berliner Berlin  TSC             60.54  +     18.42
  6>Oleskow Paulina          UKS Dowbor Miedzyrze F53             89.52  +     47.40
 
Wstepne wyniki zawodów: K-35        4.0km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Spliszewska Roza         KS Artemis Wroclaw   D92026          59.34  +      0.00
  2>Szpiler Agata            KS Artemis Wroclaw   D92             83.30  +     23.56
  3>Ulbrych Karina           KS Artemis Wroclaw   D92037          87.26  +     27.52
 
Wstepne wyniki zawodów: K-40        4.0km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Koch Eva                 Kaulsdorfer OLV      KOL             50.45  +      0.00
  2>Strzelecka Bozena        12 Batalin Dowodzeni 12B             94.19  +     43.34
 
Wstepne wyniki zawodów: K-45        3.5km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Scholtz Galina           TSC Berliner Berlin  TSC             36.18  +      0.00
 
Wstepne wyniki zawodów: K-50        3.5km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Brettschneider Gudrun    Kaulsdorfer OLV      KOL             30.33  +      0.00
  2>Braatz Monika            Treptower SV Berlin  TSV             38.09  +      7.36
 
Wstepne wyniki zawodów: M-10N       2.0km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Braatz Niklas            Treptower SV Berlin  TSV             23.19  +      0.00
  2>Labedzki Blazej          UKS Energetyk Dychów F49             52.09  +     28.50
  3>Kula Kacper              UKS Energetyk Dychów F49             68.20  +     45.01
  4>Gawlikowski Radoslaw     UKS Energetyk Dychów F49             83.23  +     60.04
  5>Kaczanowski Marcel       UKS Energetyk Dychów F49            107.12  +     83.53
 
Wstepne wyniki zawodów: M-12        2.5km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Ulbrych Eryk             KS Artemis Wroclaw   D92039          31.02  +      0.00
  2>Flisak Bartosz           UKS Energetyk Dychów F49             41.40  +     10.38
  3>Jackowiak Filip          UKS Dowbor Miedzyrze F53             47.51  +     16.49
    Rumienczyk Michal        UKS Energetyk Dychów F49         NKl               
    Kaczanowski Mateusz      UKS Energetyk Dychów F49         NKl               
    Kowalski Norbert         UKS Energetyk Dychów F49         NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M-14        3.5km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Ulbrych Patryk           KS Artemis Wroclaw   D92038          61.14  +      0.00
  2>Jackowiak Tomasz         UKS Dowbor Miedzyrze F53             99.56  +     38.42
    Rycerski Karol           MKS Paulinum JG      D93021      NKl               
    Brettschneider           Kaulsdorfer OLV      KOL         NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M-16        4.0km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Fleiss Sebastian         TSC Berliner Berlin  TSC             30.25  +      0.00
  2>Domanski Dariusz         UKS Dowbor Miedzyrze F53             79.22  +     48.57
 
Wstepne wyniki zawodów: M-18        4.4km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Rycerski Kamil           MKS Paulinum JG      D93022          45.00  +      0.00
 
Wstepne wyniki zawodów: M-20        4.4km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Frackowiak Lukasz        KOS Modrzew Skwierzy F54018          46.59  +      0.00
 
Wstepne wyniki zawodów: M-21        5.4km    0m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Walicki Rafal            UKS Dowbor Miedzyrze F53             31.58  +      0.00
  2>Lisiecki Robert          UKS Dowbor Miedzyrze F53             35.58  +      4.00
  3>Sobanski Dawid           UKS Dowbor Miedzyrze F53             36.11  +      4.13
  4>Schramm Erwin            Kaulsdorfer OLV      KOL             42.25  +     10.27
  5>Durasiewicz Bartlomiej   12 Batalin Dowodzeni 12B             45.32  +     13.34
  6>Kozaczuk Sebastian       UKS Dowbor Miedzyrze F53             56.29  +     24.31
  7>Wroblewski Ireneusz      UKS Dowbor Miedzyrze F53             56.53  +     24.55
  8>Gaczynski Marcin         UKS Dowbor Miedzyrze F53             63.43  +     31.45
  9>Kornicki Krystian        12 Batalin Dowodzeni 12B             79.35  +     47.37
 
Wstepne wyniki zawodów: M-35        5.4km    0m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Mol Krzysztof            UKS Dowbor Miedzyrze F53             36.22  +      0.00
  2>Spliszewski Piotr        KS Artemis Wroclaw   D92025          38.06  +      1.44
  3>Brettschneider Hartmut   Kaulsdorfer OLV      KOL             38.49  +      2.27
  4>Zagdanski Andrzej        UKS Energetyk Dychów F49             40.08  +      3.46
  5>Zak Tomasz               Kopanica             KOP             40.24  +      4.02
  6>Klemke Dariusz           Kopanica             KOP             42.15  +      5.53
  7>Kosicki Roman            Kopanica             KOP             45.21  +      8.59
  8>Braatz Frank             Treptower SV Berlin  TSV             46.21  +      9.59
  9>Ulbrych Miroslaw         KS Artemis Wroclaw   D92036          64.05  +     27.43
 
Wstepne wyniki zawodów: M-40        5.4km    0m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Rycerski Bogdan          KS Artemis Wroclaw   D92021          31.15  +      0.00
  2>Brettschneider Uwe       Kaulsdorfer OLV      KOL             31.53  +      0.38
  3>Kramski Mariusz          UKS Energetyk Dychów F49020          35.59  +      4.44
  4>Brettschneider Gerhard   Kaulsdorfer OLV      KOL             41.11  +      9.56
  5>Jackowiak Jacek          UKS Dowbor Miedzyrze F53             47.55  +     16.40
  6>Jobst Henry              Kaulsdorfer OLV      KOL             57.54  +     26.39
  7>Elias Slawomir           UKS Energetyk Dychów F49             59.55  +     28.40
  8>Kucharski Tomasz         ind. Santok          SAN             67.20  +     36.05
 
Wstepne wyniki zawodów: M-45        4.4km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Troesch Urs              TSC Berliner Berlin  TSC             33.51  +      0.00
  2>Kondracki Jaoslaw        UKS Energetyk Dychów F49             42.53  +      9.02
 
Wstepne wyniki zawodów: M-50        4.4km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kolis Zbigniew           UKS Dowbor Miedzyrze F53             28.46  +      0.00
  2>Markowski Adam           UKS Energetyk Dychów F49014          36.17  +      7.31
  3>Pawlak Wladyslaw         KOS Modrzew Skwierzy F54027          39.09  +     10.23
  4>Samborski Andrzej        UKS Dowbor Miedzyrze F53             43.23  +     14.37
    Bogucki Slawomir         UKS Energetyk Dychów F49         NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M-55        4.0km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Pietrusinski Marek       KS Artemis Wroclaw   D92             40.09  +      0.00
 
Wstepne wyniki zawodów: M-60        3.5km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Michalek Janusz          KOS Modrzew Skwierzy F54036          27.43  +      0.00
  2>Wollenberg Bernd         SCS Berliner Berlin  SCS             28.53  +      1.10
  3>Pacek Sylwester          KOS Modrzew Skwierzy F54025          37.25  +      9.42
  4>Skwirowski Henryk        12 Batalin Dowodzeni 12B             39.55  +     12.12
  5>Herold Rudolf            Kaulsdorfer OLV      KOL             44.43  +     17.00
 
Wstepne wyniki zawodów: M-65        3.5km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Pluciennik Waldemar      KOS Modrzew Skwierzy F54001          29.23  +      0.00
  2>Krolikowski Wladyslaw    KOS Modrzew Skwierzy F54013          31.56  +      2.33
  3>Wolochowicz Wladyslaw    KOS Modrzew Skwierzy F54051          34.48  +      5.25
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN-K      2.5km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Mroz Renata              KS Artemis Wroclaw   D92             40.14  +      0.00
  2>Przerwa Krzysztof        indywidualnie        ind             67.51  +     27.37
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN-L      4.0km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1>Rostowski Dawid          KOS Modrzew Skwierzy F54             64.32  +      0.00