Końcowe wyniki zawodów                                              2011-09-10 18:24:45
                               GPL 4 runda - 10.09.2011
===UKS ENERGETYK=========================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K-10N       2.4km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Seidel Jagoda               HKS Azymut Mochy     P58             34.29  +      0.00
  2.Biniak Wiktoria             HKS Azymut Mochy     P58             42.08  +      7.39
  3.Zagdanska Julia             UKS Energetyk Dychów F49             44.16  +      9.47
  4.Domanska Oliwia             UKS Dowbor Miedzyrze Dow             47.56  +     13.27
 
Końcowe wyniki zawodów: K-12        2.4km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Seidel Julia                HKS Azymut Mochy     P58062          30.30  +      0.00
  2.Labedzka Natalia            UKS Energetyk Dychów F49             49.40  +     19.10
  3.Kalitka Julia               HKS Azymut Mochy     P58058          67.23  +     36.53
  4.Chylinska Inez              KOS Modrzew Skwierzy F54             70.23  +     39.53
  5.Kula Dorota                 UKS Energetyk Dychów F49             74.33  +     44.03
  6.Piotrowska Wiktoria         UKS Energetyk Dychów F49             79.53  +     49.23
    Plawgo Daria                UKS Energetyk Dychów F49         DNF               
    Brazycka Julia              UKS Energetyk Dychów F49         DNF               
    Nowacka Katarzyna           HKS Azymut Mochy     P58074      DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K-14        2.7km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grabiec Maria               HKS Azymut Mochy     P58070          28.02  +      0.00
  2.Galla Zofia                 HKS Azymut Mochy     P58042          34.32  +      6.30
 
Końcowe wyniki zawodów: K-16        5.5km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Galla Katarzyna             HKS Azymut Mochy     P58024          44.10  +      0.00
  2.Teichert Magdalena          HKS Azymut Mochy     P58078          65.21  +     21.11
  3.Kalitka Katarzyna           HKS Azymut Mochy     P58028          71.50  +     27.40
    Mirecka Katarzyna           HKS Azymut Mochy     P58030      DNF               
    Wierzbinska Dominika        HKS Azymut Mochy     P58054      DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K-18        6.3km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jeskowiak Greta             HKS Azymut Mochy     P58010          51.04  +      0.00
  2.Jeskowiak Sara              HKS Azymut Mochy     P58008          57.08  +      6.04
  3.Chodukiewicz Edyta          UKS Energetyk Dychów F49             74.57  +     23.53
 
Końcowe wyniki zawodów: K-20        6.3km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Korzeniowska Joanna         UKS Energetyk Dychów F49029          85.46  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K-21        6.6km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Winnig Anke                 Treptower SV Berlin  TSB             59.30  +      0.00
  2.Labedzka Honorata           UKS Energetyk Dychów F49             71.24  +     11.54
  3.Szpiler Agata               UKS Dowbor Miedzyrze Dow            135.28  +     75.58
 
Końcowe wyniki zawodów: K-35        4.4km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wlodarczyk Anna             UKS Dowbor Miedzyrze Dow             31.00  +      0.00
  2.Paterek Honorata            HKS Azymut Mochy     P58002          34.59  +      3.59
  3.Ulbrych Karina              UKS Dowbor Miedzyrze Dow             49.01  +     18.01
  4.Rycerska Marzena            KS Artemis Wroclaw   D92022          50.52  +     19.52
  5.Domagalska Renata           Kargowa              Kar             53.52  +     22.52
  6.Spliszewska Roza            KS Artemis Wroclaw   D92             62.38  +     31.38
 
Końcowe wyniki zawodów: K-40        4.4km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Scholtz Galina              TOLF Berlin          TOL             51.57  +      0.00
  2.Koch Eva                    KOLV Berlin          KOL             57.48  +      5.51
 
Końcowe wyniki zawodów: K-45        4.4km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Brettschneider Gudrun       KOLV Berlin          KOL             41.05  +      0.00
  2.Braatz Monika               Treptower SV Berlin  TSB             49.52  +      8.47
  3.Galla Barbara               HKS Azymut Mochy     P58012          50.39  +      9.34
 
Końcowe wyniki zawodów: M-10N       2.4km    0m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Seidel Nikodem              HKS Azymut Mochy     P58071          26.12  +      0.00
  2.Paterek Mikolaj             HKS Azymut Mochy     P58             32.11  +      5.59
  3.Ulbrycht Eryk               indywidulnie         IND             34.13  +      8.01
  4.Willmann Krystian           HKS Azymut Mochy     P58             41.06  +     14.54
  5.Kowalski Norbert            UKS Energetyk Dychów F49             41.34  +     15.22
  6.Gawlikowski Radoslaw        UKS Energetyk Dychów F49             43.54  +     17.42
  7.Flisak Bartek               UKS Energetyk Dychów F49             49.23  +     23.11
  8.Zdanowicz Tomasz            HKS Azymut Mochy     P58             50.36  +     24.24
  9.Rumieniczyk Michal          UKS Energetyk Dychów F49             58.53  +     32.41
 10.Labedzki Blazej             UKS Energetyk Dychów F49             68.53  +     42.41
 11.Kaczanowski Mateusz         UKS Energetyk Dychów F49             75.45  +     49.33
    Kula Kacper                 UKS Energetyk Dychów F49         NKl               
    Tomaszyk Grzegorz           KOS Modrzew Skwierzy F54         DNF               
    Pawlowski Patryk            HKS Azymut Mochy     P58         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-12        2.6km    0m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Luczak Jakub                HKS Azymut Mochy     P58             43.10  +      0.00
  2.Elias Maciej                UKS Energetyk Dychów F49             43.52  +      0.42
  3.Ulbrycht Patryk             indywidulnie         IND             83.50  +     40.40
    Cuprys Gracjan              HKS Azymut Mochy     P58067      DNF               
    Szymysl Dawid               HKS Azymut Mochy     P58069      DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-14        3.7km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Scholtz Paul                TOLF Berlin          TOL             27.29  +      0.00
  2.Firlej Marek                HKS Azymut Mochy     P58037          32.06  +      4.37
  3.Pauch Eryk                  HKS Azymut Mochy     P58047          34.10  +      6.41
  4.Rycerski Karol              MKS Paulinum Jelenia D93021          38.20  +     10.51
  5.Brettschneider Erik         KOLV Berlin          KOL             72.00  +     44.31
    Markowski Konrad            UKS Energetyk Dychów F49         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-16        6.6km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Franek Lukasz               HKS Azymut Mochy     P58061          53.14  +      0.00
  2.Kucharczy Slawomir          UKS Energetyk Dychów F49             71.43  +     18.29
  3.Hirko Patryk                UKS Energetyk Dychów F49            101.12  +     47.58
    Kalitka Milosz              HKS Azymut Mochy     P58031      DNF               
    Kaczmarek Szymon            HKS Azymut Mochy     P58035      DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-18        7.3km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Labedzki Grzegorz           UKS Energetyk Dychów F49038          54.11  +      0.00
  2.Rycerski Kamil              MKS Paulinum Jelenia D93022          86.08  +     31.57
    Frackowiak Lukasz           KOS Modrzew Skwierzy F54018      DNF               
    Galla Jacek                 HKS Azymut Mochy     P58011      DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-20        7.3km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pruchynski Piotr            UKS Dowbor Miedzyrze Dow             65.27  +      0.00
    Rychly Damian               HKS Azymut Mochy     P58007      DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-21        9.1km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grabiec Mikolaj             HKS Azymut Mochy     P58             48.04  +      0.00
  2.Muller Denis                Treptower SV Berlin  TSB             48.38  +      0.34
  3.Kujda Arkadiusz             UKS Dowbor Miedzyrze Dow             62.56  +     14.52
  4.Kosicki Roman               Kopanica             Kop             72.56  +     24.52
  5.Kwapinski Dariusz           UKS Dowbor Miedzyrze Dow             75.56  +     27.52
  6.Stachowski Pawel            KOS Modrzew Skwierzy F54             99.06  +     51.02
  7.Gaczynski Jacek             UKS Dowbor Miedzyrze Dow            116.56  +     68.52
    Galazka Krzysztof           KOS Modrzew Skwierzy F54009      DNF               
    Galla Franciszek            HKS Azymut Mochy     P58003      DNF               
    Brzozowski Marek            UKS Dowbor Miedzyrze Dow         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-35        8.1km    0m 18k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Domanski Adam               UKS Dowbor Miedzyrze Dow             47.23  +      0.00
  2.Plesinski Mariusz           KS Artemis Wroclaw   D92             49.47  +      2.24
  3.Mol Krzysztof               UKS Dowbor Miedzyrze Dow             58.03  +     10.40
  4.Spliszewski Piotr           KS Artemis Wroclaw   D92             60.33  +     13.10
  5.Zak Tomasz                  Mala Wies            MWi             61.32  +     14.09
  6.Zagdanski Andrzej           UKS Energetyk Dychów F49             65.00  +     17.37
  7.Ulbrycht Miroslaw           indywidulnie         IND            105.22  +     57.59
    Wroblewski Ireneusz         KOS Modrzew Skwierzy F54055      NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-40        8.1km    0m 18k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kramski Mariusz             UKS Energetyk Dychów F49020          53.08  +      0.00
  2.Brettschneider Gerhard      KOLV Berlin          KOL             58.39  +      5.31
  3.Elias Slawomir              UKS Energetyk Dychów F49             84.55  +     31.47
    Rycerski Bogdan             KS Artemis Wroclaw   D92021      NKl               
    Brettschneider Hartmut      KOLV Berlin          KOL         NKl               
    Fajger Janusz               UKS Dowbor Miedzyrze Dow         NKl               
    Jackowiak Jacek             UKS Dowbor Miedzyrze Dow         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-45        7.4km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Braatz Frank                Treptower SV Berlin  TSB             65.58  +      0.00
    Kondracki Jaroslaw          UKS Energetyk Dychów F49         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-50        7.4km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Markowski Adam              UKS Energetyk Dychów F49014          51.50  +      0.00
  2.Samborski Andrzej           UKS Dowbor Miedzyrze Dow             67.37  +     15.47
  3.Gross Andreas               TOLF Berlin          TOL             68.49  +     16.59
  4.Glaser Kay-Olaf             ESV Lok Berlin-Schon ESV            109.47  +     57.57
 
Końcowe wyniki zawodów: M-55        6.6km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dawidowicz Andrzej          KOS Modrzew Skwierzy F54             58.40  +      0.00
  2.Pietrusinski Marek          KS Artemis Wroclaw   D92             61.46  +      3.06
  3.Pacek Sylwester             KOS Modrzew Skwierzy F54025          64.48  +      6.08
  4.Szczepanski Zbigniew        Sulecin              SUL             71.42  +     13.02
    Swierczynski Bogdan         KOS Modrzew Skwierzy F54022      DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-60        6.6km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wollenberg Bernd            SC Siemensstadt      SIE             59.30  +      0.00
    Wolochowicz Wladyslaw       KOS Modrzew Skwierzy F54051      DNF               
    Krolikowski Wladyslaw       KOS Modrzew Skwierzy F54013      DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M-65        6.6km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pluciennik Waldemar         KOS Modrzew Skwierzy F54001          68.59  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN-L      6.0km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mielinski Wojciech          Bractwo Biegaczy Zie BBZ            102.06  +      0.00
  2.Tuzimek Dariusz             Bractwo Biegaczy Zie BBZ            127.59  +     25.53
  3.Bogucki Slawomir            UKS Energetyk Dychów F49            132.30  +     30.24
    Pinecki Zbigniew            Kopanica             Kop         NKl               
    Pochwala Krzysztof          KOS Modrzew Skwierzy F54         DNF